זוכרים שממש לפני מספר ימים סיפרנו לכם על ניתוח האף שעומדת לעבור אלה אייבינדר, חצי מהצמד וובה ואלה ב"מירוץ למיליון"? אז עכשיו מתברר שזו רק ההתחלה. מיד נסביר.

בימים האחרונים החלה אלה בטיפולים אצל ד"ר יעקב בר, כאשר במהלכם הזריקה חומצה היאולורנית ללחייה לקראת הניתוח המדובר - אותו תעבור עם סיום העונה של תכנית הריאליטי.

עד כאן אין חדש כל כך, אלא שאלה נדלקה על קונספט הניתוחים, והחליטה לברר גם על הגדלת והרמת חזה - כי אם כבר אז כבר והכל. מה, לא?

עוד ב-mako סלבס:

אז עכשיו, אחרי שבחרה כבר את האף המתבקש איתו היא תמשיך את חייה, תחליט אלה בימים הקרובים גם על סוג ניתוח החזה (גודל ועניינים, אתם יודעים) לקראת התייצבותה השנייה במרפאה של הדוקטור.

אבל זה רחוק מלהיות הדבר הכי מפתיע בסיפור הזה: מסתבר שהאקס וובה (שהוא כידוע גם בן זוגה לתכנית) התרשם כל כך לטובה מהרעיון, עד שהוא החליט להגיע בעצמו לפגישת ייעוץ אצל הדוקטור לגבי ניתוח - שימו לב -הצמדת אזניים.

אנחנו לא ממציאים. באמת. כנראה שככה זה כשאתה סלב ו"אטרקציות" שפעם היו עולות לך כסף היום עולות לך כבר הרבה פחות. אגב, בכלל לא ידענו שקיימת אופציה להצמיד אזניים, אנחנו שוקלים ברצינות גם עכשיו.

המירוץ למיליון
ככה האף הולך להראות אחרי. מאשרים? | צילום: mako
המירוץ למיליון
זה לא הניתוח אנחנו מקווים | צילום: mako
המירוץ למיליון
שתהיה מזכרת ללפני | צילום: mako
המירוץ למיליון
כנראה שתמונות דומות מניתוח החזה לא נקבל | צילום: mako
המירוץ למיליון
אז נסתפק באלו כרגע | צילום: mako

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +