אחרי שנים של אחד מהסכסוכים הכי מתוקשרים, מלוכלכים ודרמטיים שנראו בביצה שלנו, זה נראה שהצ'ילבות הנצחיות, אביבית בר זוהר וליהיא גרינר, נמצאות לפני סיומה של הסאגה הבלתי נגמרת ביניהן.

בפעם האחרונה שהשתיים נפגשו זה היה בבית המשפט לפני כחצי שנה, אז שלחה אותן השופטת לביתן בניסיון לגשר על הסכסוך ביניהן ולהניח לשופטת להתעסק בדברים, איך לומר, קצת יותר חשובים במערכת המשפט.

כדי ששתי היריבות יהיו מרוצות, המטרה הייתה למצוא קמפיין זוגי ממנו שתיהן גם ירוויחו תשומת לב תקשורתית וגם קצת כסף בצד, או אז תיגמר המריבה הבאמת המופלאה הזאת.

עוד ב-mako סלבס:

מאז אחת השילה כמה קילוגרמים, השנייה השילה מעליה את ריסי הענק, ושום התקדמות בנושא לא נרשמה. עכשיו, מתברר, המנהל האישי של השתיים, יריב נתי, החליט לקחת את המושכות לידיו ולקדם את עניין הפיוס.

לאחרונה מתקיים משא ומתן לגבי קמפיין גדול משותף למותג הדיאטה "איזי לייף", המותג לו גרינר משמשת כפרזנטורית כבר תקופה. כמו שזה נראה כרגע, את הקמפיין הבא של החברה השתיים עתידות לצלם יחד סביב הקונספט של הסולחה המתוקשרת..

ממש בקרוב הן יקיימו מסיבת עיתונאים על סט הצילומים של הפרסומת בה תגיע סוף סוף הפרשה לסיומה. במהלך מסיבת העיתונאים, כך מבטיחים המקורבים, גרינר תתנצל בפני בר זוהר ותפצה אותה בסכום כספי.

יריב נתי מסר בתגובה:

"כשיהיה מה לעדכן - נעדכן".

אביבית בר זוהר, ליהיא גרינר
תיעוד רשמי ללא סימני מכות וחבלות | צילום: mako
ליהיא גרינר
סולחה עם אביבית? איימ סו אקסייטד! | צילום: אביב חופי
אביבית בר זוהר ABZ
הולכת להשתמש בכל הכסף לריסים, בא לי לצרוח מאושר | צילום: צ'ינו פפראצי

 mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +