בזמן שבאתרי התקשורת אצלנו מדווחים על האהבה החזקה בין בר רפאלי לבין עדי עזרא, זו שבמסגרתה רק לאחרונה היא הרימה לו מסיבת הפתעה מושקעת, גופי התקשורת בחו"ל מדווחים על מציאות אחרת לגמרי.

עוד ועוד ידיעות צצות ברשת על רומן חדש לרפאלי - המיליארדר אלחנדרו ביירלס (בנו של אלברטו ביילרס), האיש השלישי בעושרו ממקסיקו, וכזה שנחשב לאחד מהרווקים הנחשקים במדינה.

על אף כי מדובר בכמה וכמה אתרים שעלו עם הידיעה, לנו נראה סביר שמדובר בהמצאה של התקשורת, שתפסה את בר ואת ביילרס בתמונות משותפות באחד מאירועי גלובוס הזהב בהם בילתה הבינלאומית.

עוד ב-mako סלבס:

הפרסומים, שהחלו באתר מקסיקני מוביל, הלכו והתרחבו גם לאתרים נחשבים כמו ה"אל מונדו" בספרד, שאף הרחיק לכת וטען כי השניים נמצאים בזוגיות מסוף שנת 2014, וכי זה זמן מה שהם מנסים למצוא זמן להיפגש בין לוחות הזמנים העסוקים שלהם וגלובוס הזהב היווה ההזדמנות המושלמת למפגש זוגי.

בינתיים, נראה שהאתרים בחו"ל לא מאוד מתעדכנים בדיווחים אצלנו לפיהם רפאלי מבהירה בכל הזדמנות שניתנת לה עד כמה היא מאוהבת ואצלנו זה נראה רק עניין של זמן עד שעזרא יכרע ברך וישאל את השאלה.

אנחנו, מן הסתם, קצת יותר מחוברים למציאות אבל בכל זאת, העיסוק ההולך וגובר בתפוצה בדבר "הזוגיות" של רפאלי וביילרס גורמת לנו לחשוב שבאמת הגיע הזמן שבר ועדי יחליטו על מיסוד היחסים וישימו סוף לשמועות.

בר רפאלי (צילום: caras.com.mx)
רפאלי וביילרס נפגשים סוף סוף. לכאורה | צילום: caras.com.mx
בר רפאלי (צילום: caras.com.mx)
אין ספק שפחות אטרקטיבי מעזרא | צילום: caras.com.mx
בר רפאלי (צילום: caras.com.mx)
עיניים למעלה ברבור, אנחנו בצד של ישראל בכל מקרה | צילום: caras.com.mx
בר רפאלי מתוך אתר בחו"ל (צילום: diezminutos)
דיווחים נרגשים על "הזוגיות החדשה" | צילום: diezminutos
בר רפאלי באל מונדו (צילום: elmundo)
הכי מוגזמים. אל מונדו | צילום: elmundo

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +