לפני כחצי שנה המעושרת ג'ניפר סנוקל נקלעה למצב רפואי סבוך במיוחד לאחר שסבלה מכאבים עזים בחזה והובהלה במהירות לבית החולים כדי לבדוק את המקור לכאב.

לאחר סדרת בדיקות מקיפה שנערכה, התגלתה הסיבה: זיהום חריף התפתח אצל סנוקל בשתלי הסיליקון בחזה. הגילוי הוביל לאשפוזה וסנוקל נלקחה לניתוח חירום על מנת להסיר את השתלים המסוכנים.

שעות של ניתוח שהובילו לאשפוז של מספר ימים ולסדרת טיפולים רפואיים הוציאו את סנוקל מכלל סכנה אבל נראה לא אחת כסנוקל תתן לדבר קטן כזיהום להרתיע אותה.

עוד ב-mako סלבס:

עכשיו מסתבר שבשבוע הקרוב המעושרת תתייצב במרפאה של דוקטור אבישי ויינברגר, שם תעלה על שולחן הניתוחים בכדי לשחזר את אותו חזה בדיוק שסיכן אותה.

סנוקל מתעתדת להכניס ב-300 cc בכל צד אך בגלל ההיסטוריה הלא-מאוד-נעימה, והנזק שנגרם לרקמה מניתוחי העבר, יחליטו בזמן אמת אם ללכת על 300 או פחות. לנו יש תחושה שזה ייגמר בכלל ב-550. בכל צד.

 ומה היה לסנוקל להגיד בנושא? ג'ניפר בתגובה: "לאחר הזיהום החמור שסבלתי ממנו, לא הייתי מוכנה לחשוב שוב על שתלים בתוך גופי. לאחר מספר פגישות עם ד"ר אבישי ויינברגר, השתכנעתי שיש גם אפשרות להחזיר את השתלים ללא סכנת זיהום. זוהי בשורה טובה לא רק בשבילי, אלא גם עבור עוד נשים אשר חששו מניתוח דומה ואני מאוד שמחה על כך."

 

ג'ניפר סנוקל הפקת אופנה (צילום: צ'ינו פפראצי)
החיוך הזה? זה החזרה לשתלים | צילום: צ'ינו פפראצי

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +