גל הפריצות שהחלו בשכונת הוילות היוקרתית, תל ברוך, שבצפון תל אביב, ממש לא פסח גם על אשת התקשורת, אופירה אסייג, שחוותה פריצה לביתה בסוף השבוע האחרון.

זה קרה בשעות הצהריים של יום שישי האחרון, אז בנה בן השנתיים של אסייג ישן צהריים בחדר של הוריו בקומה השלישית בבית, כאשר שני הילדים האחרים שיחקו בחדר המשחקים ואילו אסייג ובן זוגה התכוננו לשבת.

בשעה ששאר בני המשפחה עסוקים בשלהם, התינוק יצא מחדר השינה של הוריו כשהוא בסערת רגשות ומפוחד רץ אל זרועותיה של אסייג, שהובהלה מההתעוררות המפוחדת של התינוק אך לא חשדה בדבר.

עוד ב-mako סלבס:

אלא שבשלב מאוחר יותר, הגיעה אסייג לחדר השינה שלה, אז ראתה את קופסאות התכשיטים ואת תיק הדרכונים מחוץ לארון, ולאחר בירור קצר הבינה כי משהו אינו כשורה והחלה לבדוק את החדר לעומק.

אסייג גילתה במהרה כי כל החפצים יקרי הערך של בני המשפחה, שעונים, דרכונים, מזומנים, ויזות, תכשיטי זהב, יהלומים, טבעות נישואים, תיקי יוקרה ועוד נגנבו מהבית ונעלמו כלא היו.

על פי מקורבים לאסייג, היא הבינה כי הסיבה לפחד של בנה היא מאחר והפורצים, שנכנסו אל הבית דרך הגג של השכנים, הוציאו אותו מהמיטה ומהחדר ובזמן שזה הצטרף למשפחה, יתר הפורצים רוקנו את החפצים משאר החדרים בבית.

הוילה של אסייג ומשפחתה נמצאת באזור יוקרה בצפון תל אביב והבית כולו מרושת באזעקות ומצלמות אבטחה, אך מאחר ודובר בשעת צהריים וכל המשפחה הייתה בבית, אף אחד ממנגנוני ההגנה לא הופעלו והגנבים נכנסו בקלות יתרה לבית והצליחו לרוקן אותו. מיותר לציין כי המשפחה מיד קראה למשטרה והגישה תלונה מפורטת כנגד הפריצה, בה נגנבו חפצים וכסף בשווי של מאות אלפי שקלים, כאשר מרבית החפצים לא מבוטחים.

הבוקר הגיעה אסייג לתוכנית "מה אתם אומרים" בהנחייתו של חיים אתגר וסיפרה, בין היתר, על המקרה המפחיד שהוא חלק מגל פריצות ענק שמתרחש בשכונה בימים אלו.

יחד עם זאת, מספרים המקורבים, כי כרגע אסייג מתעסקת בעיקר בכך שילדה התינוק בריא ושלם, וכי הגנבים הוציאו אותו מהחדר ולא פגעו בו. עוד מספרים כי החשש הכי גדול של אסייג עד עתה זה שהיו נתקלים בפורצים בזמן הפריצה, דבר שהיה יכול להיגמר רע הרבה יותר.

אסייג?

"מדובר בשכונה עם אנשים חזקים והם לא יוותרו לפורצים ויעשו הכל כדי למגר את התופעה. אנחנו סומכים על משטרת ישראל שאחרי שסיימו לטפל בשחיתויות יתפנו לטפל במכה הזו. מדובר באירוע פלילי חבלני. הם נכנסים לבתים כשיש משפחות בבית וזה מסוכן".

אופירה אסייג (צילום: רפי דלויה)
אסייג וילדיה | צילום: רפי דלויה
אין תמונה
סלפי משפחתי
_OBJ

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +