לא ברור מי חיכה יותר לרגע זה, אנחנו או אייל גולן ורוסלנה, אבל בסוף השבוע האחרון נולד סוף סוף יורש העצר של המשותף של השניים, לאחר המתנה דרוכה של תשעה חודשים (תמיד זה מרגיש כל כך ארוך?). 

יממה וקצת לאחר המאורע המשמח, עושה רושם שהזוג כבר הספיק להתאושש מעט ולעכל את כמות האהבה שהורעפה עליהם, בין השאר מעשרות אלפי העוקבים שלהם בכמעט כל רשת חברתית אפשרית.

עד כה השניים היו עסוקים, מן הסתם, בחיבוק העולל הרך (כולל תמונה), ועכשיו הם התפנו כדי לנצל את אותן הפלטפורמות ולהעריף אהבה בחזרה אל המאחלים. כך כתב אייל הבוקר בפייסבוק:

"אני רוצה להודות לכל המברכים והמברכות על המילים החמות והאהבה שאתם מרעיפים עלי ועל רוס. מצטער שאני לא יכול לענות באישי לכל אחד/ת מכם. הלוואי ונדע רק שמחות ואושר מהסוג הזה. תודה רבה רבה!".

עוד ב-mako סלבס:

גם רוסלנה הגיבה, כשהיא מתמקדת בשיתוף מהחוויה העוצמתית שעברה: "יש הרבה דרכים לתאר רגשות.. שנאה, אהבה, כעס, התאהבות, אושר, התרגשות, וכל זה קיים במצבים שונים בחיים. את הרגש הזה לא ניתן לתאר ואף אחד לא יצליח לתאר אותו כי הרגש הזה לא קיים עד שלא מגיע לעולם ילד.

בדרך כלל אני לא מרבה לשתף יותר מדי על הרגשות שלי ואפילו היה לי כינוי ״קוביית קרח״... היום אני רוצה להודות לבורא עולם שהיה איתי כל שניה בלידה שלי ונתן לי כוחות. לאהוב ליבי שנתן לי את הזכות להיות אמא. ולמלך שלי שהפך אותי לאמא. אני פשוט מאוהבת...".

ובכן אייל ורוסלנה, התרגשנו - ועכשיו אנחנו מוכנים לתת לכם כמה ימים להרגע, אבל אחרי זה אנחנו מבקשים עוד קצת תמונות (והזמנה לברית. נו מה אכפת לכם).

אין תמונה
התגובה של אייל
אין תמונה
התגובה של רוסלנה
אין תמונה
והתמונה שפרסמה רוסלנה - הכי מרגשת שראינו מאז אתמול
_OBJ

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +