בר רפאלי וליאונרדו דיקפריו (צילום: רויטרס)
הטיפוס הלא מתחייב. ליאו | צילום: רויטרס

לא שחשבנו אחרת, אבל עכשיו אפשר לומר את זה באופן רשמי; בר רפאלי וליאו באמת נפרדו, או לפחות זה מה שמדווחים הבריטים. הסיבה לפחות לטענת חלקם, היא חוסר הרצון של ליאו להתחייב לבר ולעלות שלב במערכת היחסים הארוכה שלהם, מה שעלה לרפאלי על העצבים.

דיקפריו הגיע השבוע לחופשת ניקוי ראש בלונדון, שם בילה באחד המועדונים הנחשבים בעיר ונשמע אומר לחברים שהוא "לגמרי רווק". הבחורות הלונדוניות, אגב, לא נרגעו כשליאו הגיע לסביבה. "כולן קפצו עליו, זה היה מדהים, במועדון היינו צריכים שומר ראש שירחיק את הבנות ממנו וביציאה, במכונית זה היה מטורף. כמות הבחורות שרדפה עכשיו". את ליאו, שרק רצה לברוח משם, זה לא ממש ריגש.

גיא גיאור ובר רפאלי, ארבע שנים לזינק (צילום: אורי אליהו)
תחליף הולם? גיאור | צילום: אורי אליהו

ואם דאגתם לבר רפאלי, אנא הפסיקו, כי כמו שזה נראה הגברת לא ממש יושבת ובוכה בחדרה הלא קטן בהוד השרון. היום, למשל, תגיע הבינלאומית למסיבה נחשבת במיוחד שמארגן דני איי, חבר טוב שלה, ישראלי לשעבר ויחצן מסיבות בניו יורק, שזוכה להיפגש עם הבר בכל פעם שהוא פה. כלומר ממש היום.

אמנם היא כבר לא עם דיקפריו, ואפילו יש לה גבר חדש והישרדותי בשם גיא גיאור, אבל כנראה שרפאלי לא שוכחת לדני איי את העובדה שהוא זה שהכיר לה את דיקפריו וגרם לכל הקשר לרקום עור, גידים ופפראצי.

ואם אתם ממש רוצים לנסות את מזלכם לנסות להכיר את הגברת, תגיעו ל"מרינה בר" של אייל קיציס, תקוו שמישהו נדיב יחוס עליכם ויארגן לכם הזמנה, ואולי תצליחו לפגוש אותה.

אגב, למשחקי המכביה באיצטדיון רמת גן הגיעה רפאלי עם בחור בשם טדי שגיא, שהוא גם מיליארדר, גם בנו של הספונסר הראשי של המכביה, גם חי בדרך כלל בלונדון וגם - מתברר - חבר טוב של בר רפאלי. מי האידיוט שאמר שצריך רק גבר אחד?

בר רפאלי עם אירוסמית' (צילום: צילום מסך)
לא, היא לא בוכה | צילום: צילום מסך
בר רפאלי בעירום (צילום: חדשות 2)
לא מוכן להתחייב, אה? | צילום: חדשות 2

עוד ב-mako בידור: אגם רודברג משפריצה שמחה בבגד ים; אייל גולן עושה שרירים לקיץ; ג'ו ג'קסון לא פוסל את טענות בתו לה טויה כי בנו נרצח; דודו טופז דורש פיצוי מערוץ 10; ומשי חוג'ה טוענת שהיא הרבה יותר מעוד מתמודדת ב"פרויקט מסלול": "יש לי כישורי הנחיה"

רוצים לזכות בחופשה זוגית? שלחו לנו תמונה של הדבר שאתם לא יכולים בלעדיו ותתחילו לארוז מזוודה.

ומה עם כרטיסים לסרט "סיפור גדול"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש בכיכובם של איציק כהן ודביר בנדק.