לפני כחמישה חודשים נחשפנו לזוגיות החדשה של הזמרת מאיה בוסקילה עם המעסה הרפואי, שאולי שלוים (26), הצעיר ממנה ב-18 שנה. מאז, בוסקילה לא מסתירה את האהבה הגדולה שהם חולקים, למרות פער הגילאים ביניהם שעורר לא מעט תגובות.

"היו ביקורות מוזרות בהתחלה, 'ביקורות רשע' אני קוראת להן", סיפרה בוסקילה ב"גלית ואילנית", "צקצקו. זה כל כך לא מזיז לי, זה ממש עובר מעלינו. ובכל זאת, בגלל הרגישות אני לא קוראת דברים כאלה - אני לוקחת את זה לנשמה. עכשיו כולם באהבה הכי גדולה, 'איזה מדהימים אתם, איזה זוג מושלם אתם'. למה, מה היינו לפני דקה?".

איך שאולי מתמודד עם זה?
"הוא בעולם הרוחני שלו, רוחני מאוד, לא מבין מה זה העולם שלנו. 'אז מה יקרה? אז יראו אותנו, לא הבנתי למה זה אמור להפריע למישהו שאני קטן ממך ב-18 שנים'. אמרתי לו: סמוך עליי, זה לא הולך להיות קל. האמת שהוא עובר את זה בקלות ממש. הכל עובר מעליו. הוא כל כך שונה ממה שהיה לי עד היום".

איך היחסים בין שאולי לבנך לני?
"אנחנו גרים ביחד חצי שנה כבר. אני מאוד מיותרת כשהם נמצאים ביחד. אני מנצלת כל רגע כדי לנוח קצת ולהיות באולפן".

הכנסת את שאולי הביתה חודש אחרי שהכרתם?
"הרבה לפני כן".

מה הסיכוי שתעמדי שוב מתחת לחופה?
"אמרתי לשאולי: מאמי, אתה רוצה חתונה, אבל לא נעים לי להזמין אנשים. הם יירצו את הצ'קים שלהם בחזרה".

את עוד מאמינה באהבה?
"רציתי דווקא להיות לבד והייתי לבד שנה, אבל התאהבנו. כשראיתי אותו, כבר החלטתי. הרבה לפני שהוא הבין".

בשבוע שעבר הוציאה בוסקילה סינגל חדש, "חד קרן", מתוך האלבום שבדרך. "זה אחד השירים שהכי ריגשו אותי בחיים, כי זה שיר שנכתב על שאול", תיארה הזמרת, "כל אישה הייתה רוצה לשיר את זה לגבר שלה. זה נהפך להיות טקסט מאוד אישי".

צילמתם קליפ ביחד. היה קשה לשכנע אותו?
"זו הייתה עבודה קשה. הוא לא מעוניין, לא רוצה".

את חוגגת 20 שנות קריירה. את מביטה מדי פעם לאחור?
"למה אנשים רוצים כל הזמן לחזור אחורה? מה יש שם? מה שהיה לא יחזור. אני אחרת: אני אמא, מתונה יותר, נהנית יותר מהדרך. הכל חדש אצלי עכשיו - הופעות חדשות, הפקה חדשה, ניהול חדש, נגנים חדשים".

היית בנסיקה לפני הקורונה, אבל המגפה קטעה לך את זה. איך את מתמודדת עם זה?
"הקורונה קטעה דואט עם קלי קלרקסון. כשהנפש שלך לא יורדת לגמרי, את גם לא צריכה להתרומם. אלה החיים. אני תמיד אומרת לזמרים מתחילים כשאני עושה כיתות אומן, שצריך לקחת את הדברים בפרופורציה. את לא יכולה להיות בטופ כל הזמן. יש שם אמצע, ולפעמים את גם מתחת לאמצע. הכל תלוי במה תעשי לאחר מכן".

יש כאלה שמסתכלים עלייך ואומרים "קאמבק". המילה הזאת מעצבנת אותך?
"אני מתה על זה. אמרתי למנהל שלי שיש לי רעיון להופעה חדשה - מסיבה מטורללת, הפקה מטורפת, שאני רוצה שיקראו לזה 'מאיה בוסקילה - הקאמבק'. הוא שאל, 'למה את תמיד מחפשת פרובוקציות?', אבל לא התכוונתי. זה בטבעי. מה אכפת לי איך יקראו לזה?".