כשהשם ליאור מילר מוזכר, אין כנראה אחד (או ליתר דיוק, אחת) שלא נזרק אוטומטית בחזרה לניינטיז - אחד הגברים הכי מבוקשים של התקופה, כוכב "רמת אביב ג'" וכמובן מחצית מאותה פרסומת איקונית לרשת האופנה, קסטרו, שבה הכיר את אשתו (וגרושתו) לעתיד ואם בנו, מורי, יעל אבקסיס.

במהלך השנים שמאז מילר הספיק להתנסות כמעט בכל מקצועות הבידור שיש על הספקטרום - מדוגמנות ומשחק, דרך השתתפות בריאליטי "רוקדים עם כוכבים" ועד יצירת מוזיקה והפקה. בדרך, כמובן, הוא קפץ לביקור במדורי הרכילות - בין היתר, כשניהל מערכת יחסים עם מיכל אנסקי, ולבסוף התחתן עם גלית - לה הוא נשוי עד היום ועמה הביא לעולם את ניו בן ה-7.

A post shared by Lior Miller (@liormiller1) on

אבל זה פסק. לפני כמה שנים נראה היה כי מילר (46) לוקח צעד אחורה ומתרחק בצורה דרמטית מאור הזרקורים. בתכנית הספיישל של ניב רסקין, "האנשים שמאחורי הכותרות", מילר מתראיין ומדבר על הסיבות שבגללן התרחק מאור הזרקורים - הרתיעה מהפרסום על שלל נגזרותיו ויותר מכל - תאונת הדרכים שעבר בנו הפעוט, ניו, בהיותו בן שלוש וחצי בלבד.

"היום אני מתמקד במוזיקה, זוגיות והרבה עבודת שיקום על הילד", סיפר מילר לרסקין, בתכנית שתשודר ביום ה' בקשת 12, "הוא עבר תאונת דרכים לפני ארבע שנים, ואנחנו עובדים בזה". 

A post shared by Galit Miller (@galitmiller) on

במקביל, לדבריו, הוא נאלץ להתמודד עם תקופת ההצלחה שלו, שהביאה עמה גם לא מעט התקפי חרדה ותחושת אובדן עצמי. "לא הייתי עושה על התקופה הזאת Delete, זה לא קיצוני עד כדי כך, אבל בוא נגיד שגעגוע בטוח שאין, וזאת לא תקופה שכל כך נהניתי ממנה. מדויק יותר להגיד שדי סבלתי - פיתחתי המון פרנויות, כל מיני התקפי חרדה. זאת תקופה שאיבדתי אותי ונולד בחור שקוראים לו 'ליאור מילר'. ותוך כדי תנועה הבנתי שאני רוצה להחזיר את עצמי חזרה, אז התפיידתי החוצה".

על אף הרגעים המשמחים שחווה באותה תקופה - כמו הזוגיות עם יעל אבקסיס ולידת בנם מורי - מילר התקשה להתמודד עם העומס שהביא עמו הפרסום. "לפעמים אתה מגיע לאיזשהו מקום שאתה לא ממש אוהב את מה שאתה עושה, והרגע בו הבנתי שאני לא רוצה את זה יותר היה כשהתחילו להציק לי כשמורי נולד, וכל עניין הפפראצי.. איבדתי את הפרטיות שלי".

רגע כזה...

A post shared by Galit Miller (@galitmiller) on