אי אפשר לברוח מהעובדה שמתישהו ניתקל ברגע מביך בסקס. בין אם מישהו נכנס לנו באמצע ובין אם שתינו יותר מדי, התוצאה נוראית גם בשבילנו וגם בשביל הפרטנרים שלנו. זה פשוט לא נעים שקורה משהו שלא תכננו, על אחת כמה וכמה אם מדובר בפרטנר חדש. אבל, אל דאגה, אפשר לשרוד לא רע רגעים מביכים בסקס, ואם לא תילחצו ותעקבו אחר ההוראות, החוויה הטראומטית תהפוך למשהו שתצחקו עליו תוך זמן לא רב. 

הפאדיחה: עקיצה בשישים שניות

מצב שכולנו מכירים. אנחנו מדברים כמובן על סקס שנגמר בטיל, כי הגבר גמר מהר מידי. ההנאה שלה נהרסת, עבור הגבר זה מביך ואפילו קצת משפיל, כשכל הסיפור נגמר לשניכם תוך פחות מ-60 שניות. זה יכול לקרות כי לא נפגשתם זמן מה, אתם חרמנים בטירוף וההתרגשות גדולה. 

איך לתקן את הפאדיחה: כל גבר סובל משפיכה מוקדמת בשלב כזה או אחר. אם זה קורה מידי פעם, שזה לא ידאיג אותך, זה באמת נורמלי. גברים, יש אינספור דרכים לגרום לבנות זוגכן להגיע לאורגזמה ולהנות גם בלי איבר מינכם, וכדאי שתלמדו אותן. חדירה זה לא האקט היחיד שאפר לעשות בין הסדינים ולא המרכזי. כשזה קורה אתם יכולים לצחוק את זה ביחד, להגיד שזה בגלל המשיכה הגדולה, אבל בשום אופן לא להפוך את זה לדבר שלילי עליו אתם צריכים לחוש אשמה. אם אתם מרגישים שיש כאן סיפור יותר גדול, לכו לרופאה. בכל מקרה, ללמוד שיטות להחזיק יותר זמן זה אף פעם לא דבר רע.

הפאדיחה: יא חביבי איזה ריח

המצב בו לא היה לכם זמן להתקלח קורה לרבים מאיתנו, אם קבענו להיפגש אחרי העבודה או סתם לא הספקנו. זה יכול לקרות גם כשהבחורה שלך הפתיעה אותך אחרי אימון ואתה מריח כמו זיעת גברים דביקה ומחניקה. כן, לגמרי עדיף שלא תבוא במגע אנושי עם אף אחד. בנוסף, אתה מובך מאיך שאולי מריח שם למטה, אבל מן הסתם אתה לא רוצה להגיד לה "לא", או להגעיל אותה.

איך לתקן את הפאדיחה: אין פתרונות קסם. אין מקלחת מגבונים ואין רק לשטוף את האזור עם מים. לך להתקלח. או, לכי תתקלחי. ריח גוף דוחה הוא טרן אוף רציני, ויכול להיות שהוא ייזכר במניין הדברים השליליים שישפיעו בטווח הארוך על הזוגיות שלכם. אפשר להפוך את המקלחת למקלחת משותפת, אבל בשום פנים ואופן אל תוותרו עליה. 

הפאדיחה: אז תרימי עוד כוס של יין

המצב המביך הבא שייך לגברים בלבד, ומתרחש אחרי שהיה לך לילה ארוך ושתית יותר מדי. אתה חושב לעצמך שאתה יכול לעשות את זה, אבל אז אתה קולט שאתה לא מצליח להעמיד אותו.

איך לתקן את הפאדיחה: תראו חברים, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. כשלא עומד לך כי שתית, זה אחד מהמקרים בהם אתה צריך להחליט. אתה יכול להנות מהכל, אבל לא באותו זמן. אם אתה רוצה לשתות, לך על זה, אבל אל תצפה שיהיה לך סקס מהנה ומספק, ואם אתה רוצה לעשות סקס, אל תשתה יותר משני משקאות. פשוט מאוד. איברי המין הגבריים הם לעתים קרובות חכמים יותר מאלה שמחוברים אליהם, ופין לא מגיב אם הוא לא מרגיש בטוח.

הפאדיחה: שיחררת אחד והיא עומדת להתעלף

כמו שכולם משתעלים ומתעטשים, כולם מפליצים. לפעמים הטבע קורא לך בזמן הלא מתאים, זה יכול להיות במוצ"ש אחרי החמין של שבת בבוקר, או סתם כי אתה בנאדם. המצב בו אתם באמצע הסקס ופתאום... בום, מוכר לכולנו, והשניות שאחרי שמלאות מבוכה וריח מסריח, הורסות את האווירה לשניכם.

איך לתקן את הפאדיחה: בצע התאוששות מהירה בלי להרוס את האוירה. תגיד "סליחה", למרות שמדובר בפעולה טבעית של הגוף, ואל תרגיש אשם מידי, הרי לא עשית את זה בכוונה (ואם כן, תתבייש לך, שובב). תמשיכו כרגיל, ותדאגו לאוורר את החדר.

הפאדיחה: הפתעה!

הפאדיחה האחרונה שקרתה לכמעט כולנו, או שמפחידה אותנו במיוחד, היא שמישהו נכנס לנו באמצע. זה יכול להיות שאנחנו לבד או עם בת או בן זוג, ונדמה שאי אפשר לצאת מזה כמו מלכים, בשום מקרה. זה קורה כשהדלת, שהייתם בטוחים שהיא נעולה, נפתחה פתאום והשותפים, האחים או ההורים שלך נכנסים.

איך לתקן את הפאדיחה: אם מישהו מהמשפחה נכנס לכם באמצע, אין מה לעשות אלא לחמוק בחן מהסיטואציה. אם אתם רק מודאגים מכך שישמעו אתכם, תהיו יותר שקטים. אין מה לעשות, עד שלא תגורו לבד לא תוכלו לגנוח כאוות נפשכם, אבל תמנעו הרבה רגעים מביכים שלכם מול המשפחה או השותפים.

עוד ב-mako דייטינג: