אנשי עסקים החליפו את הכובע של שאנל בכאפיה של לואי ויטון, עומר אדם עבר לגור שם וכמעט שכח את תל אביב, ושרית חדד ועדן בן זקן שלנו הן ממש שגרירות מבטן ומלידה. אפילו אביב גפן בכה לדנה וייס בחדשות שהקורונה שינתה אותו והוא לא רוצה יותר לנהוג ברכבים נוצצים... ב-ס-ד-ר אביב!!!! עד שהוא נחת בדובאי ועבר למכונית מוזהבת. פיפי! אביב, אתה ענק.

ומה איתי??? אני עד עכשיו בהלם מעצמי שהשמיים פתוחים לדובאי ועדיין לא נחתתי במקום המהמם שפתוח לישראלים. חברים טובים אומרים לי "מה קרה לך אופירה, אין פה ישראלים בכלל! לקחנו סוויטה במלון פור סיזן, אין מצב שישראלים יבואו לפה". לא עוברות חמש דקות והשכן שלי מסמס לי: "אני סוויטה ליד חברים שלך מהרצליה".

חחחחחחחחחחח, אמרתי לכם!

לפי התמונות המקום נראה היסטרי ומושך בטירוף, משהו בין לאס וגאס לניו יורק אבל עם חוקים קצת יותר נוקשים. יענו, גילי בעלי לא יכול לנשק אותי ברחוב? מתאים לו בטירוף דובאי...

עכשיו עשרות אלפים מתכננים לחגוג שם את מסיבות הסילבסטר בסוף החודש. אז מה סוד הקסם?? כמו שאני רואה את זה, אנחנו הישראלים חולים על מקומות חדשים ונוצצים, במיוחד כשמדובר באזור שהיה אסור ומנקר ופתאום נפתח לרווחה... בינינו, לפעמים זה מעייף לחשוב כמה אנחנו רודפים אחרי החיים וכל אתגר חדש גורר אותנו כמו עדר בלי חששות, בלי פחדים, למרות שבכל זאת מדובר במדינה מוסלמית. רק שלא נעשה בושות שם בבתי מלון ואז נקבל בלוק לכל החיים.

אז מתי אני אהיה בדובאי? האמת שאני חולמת לטוס לשם, להרגיש על בשרי על מה כל ההתלהבות, למה הנהירה המטורפת. זה יקרה בקרוב ואני מבטיחה לכם את סרט הקולנוע "אופירה בדובאי". מאוד מעניין אותי לבדוק הכל שם – את השופינג, השפה, התרבות, רמות החופש, ויודעים מה? אולי נעשה גם קצת שלום.

אבל כמו שזה נראה כרגע, לא יהיה לי חופש בקרוב עם הבחירות שמתקרבות אלינו בצעדי ענק.

אז בני גנץ או ביבי?

יהורם גאון או עמיר פרץ?

דובאי או תל אביב?

הכי טוב בבית עם אמלי, אריאל ואייל.

אופירה, אמא שלהם.