מאז ומתמיד הדלקת משואה הייתה יוקרתית בעיניי, ואני חושבת שזה כך בעיניי רוב העם. כשישראלי נקרא לדגל, הוא נעמד דום ומתרגש מכף רגל ועד ראש וצמרמורת עוברת בגופו. אין לי מושג מי הפך את נושא הדלקת המשואות לזול ולא יוקרתי, אבל דבר אחד ברור לי: שירה איסקוב צריכה להדליק את כל המשואות ביחד.

מה כואב לאנשים שאישה שהייתה רגע לפני המוות, שראתה את ההלוויה שלה מתקרבת, היא אחת ממדליקי המשואות השנה? תגידו, הכול בסדר עם המתנגדים? ראיתם מי הדליק בשנים האחרונות? האם מישהו מהם ראוי יותר ממנה? יש מישהי במדינה ששמה כמוה את האלימות הנוראית נגד נשים בקדמת הבמה??? ראיתם בעבר אישה שעברה התעללות נוראית וניסיון רצח שישבה מול המצלמות ופירטה פרטים מזוויעים על מה שבעלה עשה לה???

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

לא ראיתם! כי נשים בחברה שלנו עוברות התעללות נוראית פיזית ומילולית, ובמשך שנים הן שמות מייק אפ על הפנים כדי להסתיר את הזוועות שהן עוברות בבית ומתביישות ומפחדות לדבר. אז תפסיקו להתייפייף ולצאת נגד שירה איסקוב. אני חוזרת ואומרת: מבחינתי שתעבור בין כל המשואות ותדליק את כולן ביחד. למי כואב? לה כאב, כואב ויכאב תמיד!!!

אני לעולם לא אשכח את הריאיון המצמרר שלה אצל העיתונאי המוכשר בן שני ב"עובדה". צפיתי ובכיתי כאילו אני מכירה אותה שנים ולא מאמינה מה עבר עליה. איזה מפלצת חיה איתה! איך בן אנוש מסוגל לחשוב ובטח לבצע מה שהוא עשה!!! אני מקווה שהכלא מחזיר לו ובגדול ושיישב שם עד יומו האחרון ולא יראה יום אחד של חופש, אמן.

אז שירה, אהובה שלי, אמיצה שלי, תתאפרי, תתלבשי, סעי לירושלים והרימי בגאווה את המשואה. אני מאחורייך וכמוני מיליונים.

את האישה שלי ביום העצמאות הזה.

חיבוק שירה.

לכל חייל צה"ל, איש אקדמיה, פצוע קרב, הורים שכולים ואנשים שתרמו למדינה מגיע מכל הלב להדליק משואה. בואו נהיה עם מפרגן.

אופירה,

אמא של אמלי אריאל ואייל