לא נמתח אתכם יותר מדי וניגש היישר לטבלאות. השגות, ערעורים והצעות לחשיפות שנשמטו בשוגג ניתן כמובן להגיש לאחד מחברי ועדת הסקופים באימייל avivhur@gmail.com. מתחילים:

השבוע שבין 11 בדצמבר לעיתוני הבוקר של 18 בדצמבר הניב את הסקופים הבאים: נדב איל פרסם כי האיחוד האירופי יסיר את חמאס מרשימת ארגוני הטרור; אודי סגל גילה כי אביגדור ליברמן סירב לבקשת שרת החוץ השוודית להיפגש; כרמלה מנשה חשפה שורת התרחשויות חמורות בגדוד צבר של גבעתי; טלי חרותי-סובר ונתי טוקר גילו כי טל פרידמן קיבל 900 אלף שקל על שני קמפיינים למשרד לאיכות הסביבה; לילך שובל גילתה כי רופאים בתפקידי מנהלה בצה"ל משתכרים כמו הרמטכ"ל; אתי אברמוב ומריאנה אוליצקי ראיינו את האם שבתה בת השלוש נפלה מהרכב ונהרגה; אוריה אלקיים השמיע הקלטות שבהן עדינה בר-שלום מתחה ביקורת חריפה על אריה דרעי; אביעד גליקמן פרסם את תמלול השיחה בין שוטר מג"ב הנאשם בהריגה בביתוניה לבין הוריו; אלון שני חשף כי משוב השופטים פרוץ לחלוטין; גיא פלג השמיע הקלטות חדשות ומסעירות שנמחקו מהמחשב של שולה זקן ושוחזרו; יונתן ריגר ראיין את חנן גולדבלט; ועידו בנבג'י הביא הקלטות משיחה סגורה של נתניהו עם פעילי ליכוד. חובות משבועות קודמים: נעם ברקן פרסמה כי מפעל הפיס שוקל לבטל את פרס לנדאו למשורר יצחק לאור; נחום ברנע חשף לפני כמעט שבועיים כי מסתמן שיצחק הרצוג וציפי לבני יחברו יחד; ובן כספית חשף כי אלי ישי צפוי להכריז על הקמת מפלגה חדשה.

סקופ השבוע: מאבק צמוד בין נדב איל לכרמלה מנשה הסתיים בניצחונה המובהק של האחרונה.

גיא פלג ממשיך להוביל, אביעד גליקמן משתווה לברוך קרא במקום השני. נחום ברנע משיג עוד סקופ וחוזר לטבלה.

"ידיעות אחרונות" מצמצם את הפער מחדשות 10. גלי צה"ל, עם שני סקופים השבוע, מתבססת במקום החמישי. "ישראל היום" השיג עוד סקופ.