קולאז' גלריית לוהטים 2013
הגברים שיכבשו אתכן

אנסל אלגורט
מי?: שחקן, 19.

אנסל אלגורט
סוג של אחד משלנו | צילום: Jamie McCarthy, GettyImages IL

מוכר לנו מפעם: אז זהו, שלא. את אנסל, בן לצלם אופנה יהודי ולבמאית אופרה ממוצא אנגלי-גרמני,  עדיין לא ממש ראיתם בשום מקום - חוץ מאשר בטריילרים לסרטים החדשים שבהם הוא מככב ובמדורי הרכילות. אבל אל דאגה, בקרוב לא תוכלו לשכוח את השם המוזר שלו גם אם תרצו. 

אנסל אלגורט
תשננו טוב טוב את השם | צילום: מתוך מגזין Flaunt

אנסל אלגורט
והוא גם קשור ללוהטות שלנו אז בכלל עתידו לפניו | צילום: Joe Scarnici, GettyImages IL
 

בקרוב תגיע רחוק: זוכרים את שיילין וודלי מרשימת הכוכבות החדשות הלוהטות? את אלגורט תמצאו לצידה בשני סרטים מאוד מדוברים – "מפוצלים" על פי הרומן הדיסטופי לבני הנוער, ו"אשמת הכוכבים", אף הוא עיבוד קולנועי לספר שהרטיט מיליוני לבבות בעולם. אם זה לא מספיק, אנסל מככב גם בעיבוד המחודש ל"קארי" של סטיבן קינג, לצידן של קלואי מורץ וג'וליאן מור.

אנסל אלגורט
יראה לכולנו שהוא מעבר לפרצוף יפה | צילום: מתוך מגזין Flaunt

ניקולס הולט
מי?: שחקן, 23.

גלריית לוהטים 2013 - ניקולס הולט
אחחח העיניים | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

מוכר לנו מפעם: הרבה לפני שהיה האקס (לשעבר?) של ג'ניפר לורנס, הולט החל את דרכו בסרט "רווק פלוס ילד" עם יו גרנט. גיל ההתבגרות עשה לו רק טוב, והוא גילם את אחת הדמויות הראשיות בסדרת הטלוויזיה הבריטית "סקינס". אחרי כמה תפקידים בקולנוע, בטלוויזיה ובתיאטרון בבריטניה ובקנדה הוא סוף סוף קיבל הזדמנות בהוליווד ולוהק לסרט "סינגל מן". התפקיד שהביא לו תהילה היה "חיה" בסרט "אקס מן: ההתחלה", שם גם פגש את לורנס. בשנה האחרונה גילם זומבי מיוסר ומאוהב בסרט "מת עליה" לצידה של תרזה פאלמר, ואת התפקיד הראשי ב"ג'ק צייד הענקים".

גלריית לוהטים 2013 - ניקולס הולט
אוהבות אותם בחליפות | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

גלריית לוהטים 2013 - ניקולס הולט
הטייטל "האקס של ג'ניפר לורנס" לא מספיק?

בקרוב תגיע רחוק: הולט יחזור לגלם את האנק החיה בסרט ההמשך בסדרת "אקס מן", ועל פי הדיווחים התקמבק גם עם האקסית לורנס על סט הצילומים. בשנה הקרובה נראה אותו גם בעיבוד הקולנועי ל"מקומות אפלים" עם שרליז ת'רון, שלצידה הוא גם מככב ב"מקס הזועם", ובסרט המד"ב "Young Ones" עם אל פנינג.

גלריית לוהטים 2013 - ניקולס הולט
שנה עמוסה עומדת בפניו
 

אסא באטרפילד
מי?: שחקן, 16.

אסא באטרפילד
שחקן מבטיח | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

מוכר לנו מפעם: שחקן הקולנוע הבריטי התפרסם כששיחק את ברונו, בנו של קצין נאצי שמתחבר עם אסיר בן גילו במחנה ריכוז בסרט "הנער בפיג'מת הפסים", ואת נורמן בסרט "נני מק'פי 2: הקסם חוזר". לאחר מכן הוא לוהק לתפקיד הראשי והכובש בסרט "הוגו" של מרטין סקורסזה, שם גילם יתום שמתגורר בתחנת רכבת ונחשף לעולם הקסום של הקולנוע.

אסא באטרפילד
מפתח גבריות | צילום: Joe Scarnici, GettyImages IL

בקרוב תגיע רחוק: שימו עין על אסא היפיוף, כיוון שהבחור מככב בתפקיד הראשי באחד הסרטים המצופים ביותר השנה: "המשחק של אנדר". אם יצליח, הסרט צפוי להיות הראשון בסדרת סרטים מכובדת למדי. באטרפילד צפוי גם לככב בסרטים "The White Circus" עם קלואי מורץ ו-"X Plus Y", שייצאו לאקרנים בשנתיים הקרובות.

אסא באטרפילד
יהיה אליל הבנות | צילום: Michael Buckner, GettyImages IL

ג'יימי קמפבל באוור
מי?: שחקן, 24.

ג'יימי קמפבל באוור
מוכר לכם מפעם? | צילום: Mark Davis, GettyImages IL

מוכר לנו מפעם: מעריצי "דמדומים" בוודאי זוכרים את ג'יימי מתפקידו כקאיוס, אחד משלושת הוולטורי, ואילו חובבי "הארי פוטר" יזהו אותו בתור גלרט גרינדלוולד הצעיר. בצילומי "הארי פוטר" פגש באוור את בוני רייט (שגילמה את ג'יני וויזלי) והשניים התארסו ב-2011. שנה לאחר מכן הם נפרדו, אבל אל דאגה - באוור שבור הלב לא נותר בודד לאורך זמן.  

אין תמונה
משחק בשוברי קופות

ג'יימי קמפבל באוור
ולא מפחד לעשות פוזות

בקרוב תגיע רחוק: אחרי שגילם את הרע בסרטי הנוער הללו, הגיע תורו של באוור לעבור לצד המואר. בשנה הקרובה תראו אותו מככב לצידה של לילי קולינס ב"בני הנפילים - עיר של עצמות", הראשון בסדרת הסרטים המבוססים על ספרי הפנטזיה לנוער. באוור וקולינס, אגב, הפכו לזוג על הסט – אבל מאז כבר הספיקו להיפרד. בנות, קחו מספר.

ג'יימי קמפבל באוור
רווק נחשק | צילום: Timothy Hiatt, GettyImages IL

ג'יימי קמפבל באוור
מי בתור? | צילום: Andreas Rentz, GettyImages IL

מייקל בי. ג'ורדן
מי?: שחקן, 27.

מייקל בי. ג׳ורדן
הורס | צילום: מתוך מגזין GQ

מוכר לנו מפעם: אל תתבלבלו עם אגדת הכדורסל - ג'ורדן הוא שחקן עובד ואיכותי, שהחל את הקריירה שלו בסדרות הטלוויזיה "הסמויה", "כל ילדיי" ו"אורות ליל שישי". בשנים האחרונות הוא מככב ב"הורים במשרה מלאה", אבל את ההזדמנות ששינתה את חייו הוא בכלל קיבל בסרט קטן ועצמאי.

מייקל בי. ג׳ורדן
האו יו דואין?

מייקל בי. ג׳ורדן
גם יפה וגם אופה | צילום: Mark Davis, GettyImages IL

בקרוב תגיע רחוק: ג'ורדן מגלם את התפקיד הראשי בסרט "תחנת פרוטווייל", שקטף פרסים יוקרתיים בפסטיבל קאן ובסאנדנס. התפקיד הזה הפך את ג'ורדן לאחד השמות החמים ביותר במרוץ לאוסקר 2014 והבטיח שימיו כסוחר סמים מספר 4 ב"חקירה מן העבר" מאחוריו. עובדה – על פי הדיווחים, מייקל לוהק לתפקיד אפולו קריד בספין אוף של סרטי "רוקי", אותו יביים גם הבמאי עטור הפרסים של "תחנת פרוטווייל", ראיין קורגלר. אם תראו אותו צועד על השטיח האדום בעונת הטקסים הקרובה, תזכרו מי הכיר לכם אותו.

מייקל בי. ג׳ורדן
מחפש דייט לשטיח האדום? | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL