בחודש האחרון הצטלם בווילה מפוארת במרכז הארץ סרט פורנו ישראלי. זה כשלעצמו כבר לא עניין יוצא דופן, אבל מה שמעניין הוא האדם שעמד מאחורי המצלמה: גילי מוסינזון. גם זה, יהיה מי שיטען, כבר לא מפתיע: הרי מוסינזון הוא אדם שבחינת גבולות הלגיטימציה הציבורית לא זרה לו. מאז שפרש מכדורסל מקצועני הוא הספיק, בין השאר, לשווק מוצרי קנאביס, להפיק מסיבות סקס ולהתמודד עם הדלפת סרטון אינטימי שלו ושל זוגתו דאז (לצד זוג נוסף) לרשת.

ובכל זאת, נדמה שהפעם מוסינזון החליט ללכת על הקצה; תעשיית הפורנו נקשרת בניצול נשים, בחיפצון, בהשפלה ובאלימות. התעשייה העולמית שמגלגלת לפי הערכות כמאה מיליארד דולר בשנה, מחוברת באופן הדוק גם לסחר בנשים ולעידוד התנהגות מינית אלימה. מוסינזון יודע את זה, ולכן הוא מנסה להתרחק מהמושג "פורנו", למרות שעבור המתבונן מהצד אין כל הבדל. "מחקתי מהר מאוד את המילה פורנו מהלקסיקון בגלל הקונוטציות השליליות", הוא מנסה להדוף את הביקורת, "אני מרגיל את עצמי לקרוא לזה 'תוכן למבוגרים'". 

בין אם "תוכן למבוגרים" ובין אם פורנו - הסרט הראשון צולם בחודש האחרון בכיכובן של קיטי וכריסטינה, צמד כוכבות OnlyFans ישראליות (אתר שמציע תוכן של סלבס למנויים בלבד – מ"ש). "נשים אמיצות", מתעקש מוסינזון, ודואג להבהיר שבניגוד מוחלט לתעשייה שממנה הוא רוצה להיבדל, הן לא רק הכוכבות אלא גם שותפות מלאות. "חשוב לי להדגיש שאין פה ניצול כמו בתעשיית הפורנו. ההפך, יש שיתוף ואחווה. אנחנו יוצרים משהו שהוא שונה מתעשיית הניצול. קיטי וכריסטינה האלופות עבדו במסיבות שלי ואני מכיר אותן שנים. הן התחילו עם האונלי פאנז, אני באתי עם הקטע של התוכן והסיפור. אנחנו שותפים מלאים בעשייה, בעריכה, בשיווק ובכסף שייכנס מהסרט".

חוץ מהשותפות, גם התוכן עצמו שונה מפורנו סטנדרטי?
"אני חושב שניסינו להביא ליותר מודעות על מהי הסכמה, מה זה רצון הדדי, איך צריך להתנהג בסקס. כי מה שרואים לפעמים בפורנו זה ניצול, וזה מה שגברים רואים. יש למשל כל מיני קטגוריות שאני בחיים לא אעשה, כמו פנטזיית אונס. אין מצב. מה שעשינו זה פורנו פמיניסטי".

גילי מוסינזון (צילום: עופר חן)
צילום: עופר חן | ביגוד: ONE O SIX tlvv | צילום: עופר חן

תמיד רציתי להגיד גילי מוסינזון דוט קום

קשה להצמיד את המונח פמיניזם למונח פורנו. מדי שנה נשמעות עוד ועוד עדויות של שחקנים ושחקניות שנפגעו קשות, פיסית ונפשית, מהתעשייה הזו. את מוסינזון כל זה לא הרתיע. הדרך שלו לפורנו התחילה, כמו כמעט כל דבר שקרה בעולם בשנה האחרונה, בקורונה. השנה האחרונה תפסה את מוסינזון עם המכנסיים למטה. זה נכון לכל עולם המסיבות, אבל במקרה של מוסינזון ומסיבות הסקס זה נכון מילולית ממש. "הייתי צריך לחשוב ולאלתר ולראות מה עושים עכשיו", הוא אומר. "אני אחד מני רבים שהמקצוע שלו, מסיבות, נעלם. אבל מה שקרה זה שגיליתי עולם מטורף. בעצם לא הייתי מכיר את הזום ועולם המצלמות אם לא היה את הקורונה. אז מהר מאוד עברתי לזום ואיכשהו ניצלתי. אבל זה ממש היה על חוט השערה".

בעצם לקחת את מסיבות המין והעברת אותן לזום. החסרונות די ברורים, אבל היו גם יתרונות?
"יש המון קהל שכיף לו בבית עם המחשב, שלא רוצה לבוא למסיבות, וזאת ממש תעשייה. הקטע עם מצלמות זה שאפשר גם לא לפתוח מצלמה, להיות כמו דנידין. או שאתה יכול להתחפש ולהיות באטמן סוטה מבלי שידעו מי זה, ודווקא אז לעשות את הדברים הכי משוגעים. כל פעם שהיה סגר הייתה מסיבת זום מוצלחת. הייתי יושב בבית וממש מרגיש לא נעים שכולם תקועים בבית ואני עושה 'עסקים', אבל נרגעתי תוך שנייה כי הבנתי שאנשים מצאו בזה פורקן בזמן שהם לא יכלו לצאת".

איך נראית מסיבת סקס "מוצלחת" בזום?
"הדבר הכי נוראי במסיבת זום – כמו במסיבת מין רגילה – זה אם אין מין. אבל זה לא קרה. מסיבת זום טובה זה כשאני לא יודע איזה מסך לבחור, כי בכל מצלמה יש ממש אקשן ובכל מסך מאוד מחרמן. ביום של מסיבה אני מתפקד כמו בוט ועד השעה האחרונה אני כבר על הגחון, אז אלה הרגעים שאני מסתכל, אומר יופי, זה עובד".

גילי מוסינזון (צילום: עופר חן)
צילום: עופר חן | ביגוד: ONE O SIX tlvv | צילום: עופר חן

ומה תעשה עכשיו כשחוזרים לשגרה?
"העולם פתאום חזר והקונספט של לחיות מבורך ממש. יש מסיבות בריכה וחזר הליין של ימי ראשון. אני בעיקר עובד המון, כי יש גם את האונליין וגם חזרו המסיבות. היה שלב שלא ידענו אם העולם האמיתי יחזור, אז נכנסתי אול-אין בדיגיטלי, ועכשיו כשזה חזר יש מלא עבודה".

אז אתה מחפש עובדים?
"לא, יש לי את הצוות שלי, של מסיבות האהבה, וכולם שמחים לחזור ולראות אחד את השני, זה כמו איחוד משפחות".

רק שבמשפחות האלה שוכבים.
"כן, זה משפחה מסוג אחר".

המשפחה המטאפורית הזו התרחבה במהלך שנת הקורונה. אם לפני המגפה התמקד מוסינזון בעיקר במסיבות עצמן, השנה האחרונה הפכה אותו גם למנהל קהילה וירטואלית. קבוצת הטלגרם שיצר תחת המותג GiliLove, שמיועדת "לזוגות בודדים ובודדות להיכרות קצרה וארוכת טווח", כבר צברה מעל אלפיים אנשים. כל אחד מהם משלם על ההשתתפות כ-100 ש"ח לחודש (יש הנחות למנויים לחצי שנה ושנה, ויש גם הנחות לחיילים. אני לא צוחק). מצילומי המסך המעטים שמוסינזון משתף בפרופיל האינסטגרם שלו אפשר להבין שכשהוא מציע היכרויות הוא מתכוון בעיקר למובן התנ"כי של המילה.

"זה מתחבר לקורונה", הוא מסביר, "אנשים חיפשו אינטראקציה, וגם התחילו לצרוך תוכן ולשלם עליו כי הם לא יכולים לצאת להתגפף. נשאבתי לתוך זה, זה מלא עבודה, ואני לוקח את זה ממש ברצינות. מישהו יכול לגדף מישהו, למכור משהו אסור, להעלות תמונה של צד ג' בלי רשות. זה כל היום חתול ועכבר. אצלי למשל אסור לפנות בהודעה אישית למישהי בקבוצה מבלי שביקשת אישור בצ'אט הכללי, שזה הגיוני – אם מישהי מעלה תמונה חושפנית, שלא תקבל 'היי' מחמישים חרמנים. אני שומר שיהיה בסדר".

אז הפכת למודרייטור?
"אני חייב אוטומציה של הדבר הזה, וזה יקרה בסופו של דבר כי זה בלתי אפשרי ככה. האתר אמור לרכז את זה, שהכל יתרכז לבית אחד. קניתי את הדומיין גילי מוסינזון דוט קום. תמיד רציתי להגיד גילי מוסינזון דוט קום".

גילי מוסינזון (צילום: עופר חן)
צילום: עופר חן | ביגוד: ONE O SIX tlvv | צילום: עופר חן

האתר שבהקמה, אמור להפוך לבסיס האם של כל עיסוקיו: כרטיסים למסיבות, קבוצת הטלגרם, צ'אט מצלמות ותוכן בלעדי למנויים בדמות סרטי וידאו למבוגרים. מעתה אמרו: גילי מוסינזון – כדורסלן עבר, בנו של יוצר חסמב"ה, ועכשיו גם מפיק סרטי פורנו. "כולם עשו את הכל בסרט, אבל אני חיברתי בין האנשים", הוא מסביר. "אפילו הלכתי להתייעץ עם עורך דין אם אפשר לעשות פורנו בארץ, שלא יצא חס וחלילה שאני עושה משהו לא חוקי כי אני לא רוצה לשבת בכלא".

לא רצית גם לשחק?
"היו רגעים שחשבתי לשחק, ולפני חמש שנים זה יכול היה לקרות, אבל נכנסתי לעשור החמישי של חיי ומבחינתי זה כבר פחות מתאים. ובסוף אני צריך להפיק את זה, שכולם יהיו מבסוטים, שזה יצא טוב. הסקס סתם יפריע".

אז חיפשת שחקן אחר?
"פרסמתי שאני מחפש והיו עשרות הודעות, אבל כשהם הבינו את ההשלכות פתאום בדקה ה-90 הם רצו להופיע עם מסכה. היה אחד שאמא שלו גילתה והשביעה אותו שלא יעשה את זה. למה הבושה הזאת?".

לא שזה הדבר הכי חשוב בסרט כזה, אבל מה עלילת הסרט?
"התסריט היה שמגיע שליח וולט, והן לוקחות אותו, קושרות אותו ועושות כרצונן. רצינו שזה יהיה בקטע של שתי נשים מול גבר, שלא יגיע גבר שמנצל את הנשים, אבל בסוף לא מצאנו גבר".

אז נאלצת לשנות את התסריט?
"בסוף העלילה היא שהן חברות טובות שהיו חרמניות אחת על השנייה כבר הרבה זמן, ואז הן בווילה עם בריכה, עם הרבה צעצועי מין, והן חיות באושר ועושר עד עצם היום הזה. זה לא מספיק דרמה כדי להמשיך לפרק שני".

אולי בפרק השני השליח יגיע בסוף.
"כן. ברמת התסריט זה מצחיק להכניס כל מיני דברים ישראלים, למרות שהייתי חייב לשנות את השם של המשלוחים. אבל בסרט הבא כבר יהיה גבר. מאז שזה פורסם אני מקבל מלא הצעות מאנשים שהחלום שלהם זה להיות כוכבי פורנו. עוררתי כמה אנשים".

רק שהפעם יבדקו שאמא מרשה לפני.
"זה חשוב מאד לקבל אישור מאמא".

גילי מוסינזון (צילום: עופר חן)
צילום: עופר חן | ביגוד: ONE O SIX tlvv | צילום: עופר חן

מי לא אוהב את הריח של סקס באוויר?

גילי מוסינזון אמנם עוד לא גילה את התשובה לחיים, לייקום ולכל השאר גם בגיל 42, אבל הוא בהחלט למד מה עושה לו טוב וממש לא פוחד לדבר על זה. הוא השיל את כל התארים שהוצמדו לו לאורך שנותיו – בנו של הסופר יגאל מוסינזון, הבאד-בוי של הכדורסל הישראלי, יוצא "האח הגדול" (אוקיי, הוא היה שם רק שבוע) – לטובת כתרים שבחר לעצמו, ולא אכפת לו מה תחשבו על דרך חייו. הוא גר לבדו בצפון תל אביב בדירה נעימה וחמימה שמארחת מדי כמה ימים גם את שני בניו התאומים מנישואים קודמים, איתם הוא דואג לבלות כמה שיותר זמן. אבא גרוש צעיר שבמקרה גם עובד בתחום התוכן למבוגרים.

מוסינזון ניגש לעיסוקו החדש באותו האופן בו ניגש לכל דבר בחייו, מהיציאה מהארון כביסקסואל ועד מסיבות הסקס – לטענתו אין לו במה להתבייש ואין לו מה להחביא. להפך: כשמקשים עליו הוא שב ומדגיש כי המטרה שלו היא להוציא את הזימה מהמרתפים החשוכים של תעשיית המין אל האור, או לפחות לתאורה נורמלית שלא מרגישה כאילו צילמו את הסרט "בדירה בראשון לציון עם ריפוד של הסבתא", כלשונו.

"יום הצילומים היה ממש נעים", הוא מספר. "היה יום כיף, הכל בזרימה, הבאנו מתוקים, מלוחים, הזמנו צהריים. מי שלא היה צריך להיות על הסט לא היה. אתה נמצא באיזה אחוזה, בית יוקרתי כזה, כולם מתלבשים יפה. היה לי ממש כיף. זה לא יום צילום שאתה קם בחמש בבוקר וחוזר בחצות. אתה מגיע ב-12 בצהריים, חלק מהצוות עושה את המין וחוזרים הביתה".

בעל האחוזה ידע עבור מה אתה שוכר את המקום?
"הוא הזמין אותנו. הקהל של המסיבות שלי מגיע מכל תחומי החיים, והוא אחד מהם. נראה לי שהיה לו מגניב. הוא לא היה כשזה הצטלם, כי זה פחות לעניין, אבל הוא הריח את האווירה של הסקס באוויר, ומי לא אוהב את זה?".

מה למדת מהפעם הראשונה שלך?
"שאני רוצה עוד סצנות, עוד אנשים, להפיק יותר. הצלם הביא רחפן ולא השתמשנו בזה בסוף. אולי לעשות יותר שעות ולהשיג יותר חומר גלם. קיטי וכריסטינה עשו את זה הכי מקצועי, אבל זה לא כמו יום צילום רגיל. יש אקשן בין שני אנשים ומתישהו הקסם פג. אז אולי בפעם הבאה נביא עוד שחקנים ושחקניות. זה משהו שהבנות אמרו לי, שמרגע שזה מתחיל אתה לא יכול לעשות עוד טייק ושזה יהיה נאמן למקור. לפעמים כל המוסיף גורע וזה יתרון אדיר לא להפריע. זה ככה גם בספורט – המאמנים שידעו לא להפריע השיגו המון. זה סקס, זה דבר טבעי".

גילי מוסינזון (צילום: עופר חן)
צילום: עופר חן | ביגוד: ONE O SIX tlvv | צילום: עופר חן

איך בעצם נולד הרעיון להפיק סרט?
"זה התחיל עוד בזום. היו לפעמים רגעים במסיבות זום שפתאום יש חצי שעה שקט, כי כולם מרוכזים במסך ורואים איזה זוג עושה משהו. ואני אומר לעצמי שזה, כמו שאמרו בניינטיז, קודאק מומנט. האתר סגר בשבילי את הדרך שבה אני רוצה לעשות את זה".

שזה להפיץ את זה בבלעדיות?
"כן, מה שמניע את העולם זה תוכן – ספרים, סרטים, מוזיקה, וכן, גם תוכן למבוגרים. יש לזה ביקוש, קהל רב. אני בטוח שאמא ואבא שלי לא חשבו שאפיק תוכן למבוגרים, גם אני לא חשבתי, אבל נראה לי שיש משהו בגנים של משפחת מוסינזון בנוגע לתוכן. הבנתי את זה סופית ביום צילומים. גיחכתי לעצמי, כי לא לכך התכוון המשורר, אבל אני עדיין מתעסק באיך זה יצולם, איך זה יופק. זה אפילו מתחיל באיך שאני כותב את ההזמנות למסיבה. אני כל הזמן מייצר תוכן. כן, זה תוכן למבוגרים, אבל כנראה שזה משהו במשפחה".

אני לא חושב שזה אותו הסוד של חסמב"ה.
"זה לא, אבל גם לספרות ארוטית יש מקום".

ניצול כמו בתעשיית הפורנו זה הדבר האחרון שאני רוצה

עד שמוסינזון ישלח זרוע לתחום הספרות הארוטית, יש לו עוד כמה חלומות רטובים להגשים. הראשון מביניהם, חלום מלוכלך במיוחד, צולם ביום ראשון האחרון. "1 ליאת המלכה, 40 גברים חרמנים" נכתב מתחת לפוסט שהזמין את הגולשים לצפות (בתשלום, כמובן) בצילומי סרט הבוקקה הישראלי הראשון. עבור מי שלא בקיא בפינות האפלות יותר של האינטרנט, בוקקה הוא מונח יפני שמתייחס לאקט מיני קבוצתי במסגרתו מספר גברים – וסלחו לי על הצרפתית – שופכים את זרעם על אדם אחד, לרוב אישה. האקט הזה נתפס בקרב רבים, כסמלי למאזן הכוחות המעוות, האלים והנצלני של הפורנו.

תסביר לי איך אתה יכול לכנות סרט עם אישה אחת וארבעים גברים "פורנו פמיניסטי"?
"אולי אני לא מגדיר טוב פמיניסטי, אבל אני חושב שלכל אדם באשר הוא, ובמיוחד אישה, יש זכות להחליט עבור עצמה מה מתאים ומה לא מתאים לה. בקרוב גם אצלם בוקקה בכיכובו של גבר. מכורח הנסיבות יצא ככה, וגם שמחתי מזה שהסרט הראשון היה על טהרת הנשים, אבל יש המון קטגוריות שמאד מעניינות אותי לצלם".

אבל אמרת שלא תסכים לצלם פנטזיית אונס. אז איפה עובר הגבול בעצם?
"זה קודם כל מה שחוקי, אבל מעבר לזה, גם מה שמוסרי בעיניי. לא אעשה משהו אלים מדי, דברים שלי באופן אישי או אלימים או קשים מדי לצפייה".

ואתה לא חושב ש"בוקקה" נמצא בדיוק בתוך האזורים האלה?
"באופן אישי אני אוהב, אני חושב שגמירות זה דבר נפלא, זה טוב לעור, זה טוב לדם. יש בזה גם משהו מרגש, ולאו דווקא משנה אם זה גבר או אישה במרכז. אתה חושב שזה טו מאץ' אולי?".

אתה כל הזמן טוען שיש הבדל בין מה שאתה עושה לבין תעשיית הפורנו. איך אדם שיושב מול המחשב אמור להבין את ההבדל?
"בעיניי הדבר הכי חשוב הוא שלא יהיה ניצול. כל הסיפורים מהפורנו של נשים שניצלו אותן או לא נתנו להן זכויות על הסרט, זה הדברים שאני לא רוצה לעשות. כל מי שמשחק בסרט שותף מלא ביצירה ובהכנסות, גם ליאת, וברגע שיש שותפות מלאה זה שונה. זה סוג של צילומים שאתה לא יכולה להגיד 'את תעשי ככה כי יש חוזה'. אני מברר אלף פעם עם הבן אדם שמולי אם הוא קול עם זה, בטח מי שמצטלם עם פנים. צריכים לחשוב על זה, על ההשלכות, המשפחה, העבודה. בכל זאת זה לא דבר קונבנציונלי. אני עושה את הבדיקות האלה באמת אלף פעם. תעשיית הפורנו היא תעשיה של ניצול, והדבר האחרון שאני רוצה הוא לנצל. הכל בהסכמה ושותפות מלאה בין בגירים. אני מודע לזה שאני צריך להיות זהיר פה, ושזה חיים של אנשים, אז אני מוודא שכולם יודעים למה הם נכנסים, שזו עבודה לא קונבנציונלית".

גילי מוסינזון (צילום: עופר חן)
צילום: עופר חן | ביגוד: ONE O SIX tlvv | צילום: עופר חן

למה אין תוכנית בישול בעירום?

חוץ מהסרט השני, לגילי יש עוד כמה יעדים נוטפי סקס לכבוש. "אני בגניבה רצינית על תוכן למבוגרים, ברמה שאני רוצה רצועת שידור", הוא מספר בעיניים נוצצות. "תראה מה קורה ב'האח הגדול', אנשים מחכים שיהיה עירום. אני מרגיש שהאתר ייתן לי את הבמה לשדר איזו תוכנית שאני רוצה, מתי שאני רוצה".

למוסינזון יש כבר שיבוץ ראשון ללוח השידורים: "עולם המצלמות", ריאליטי בסגנון "האח הגדול" שצפוי לעלות באתר ביוני הקרוב. 14 המשתתפים (ביניהם כריסטינה, כוכבת הסרט) יעלו על מטוס לרומניה – מדינה שמחזיקה בתואר המפוקפק של בירת מצלמות המין של אירופה. שם מחכה להם בית מרושת במצלמות, ולא רק במצלמות רשת. "הרעיון שעומד מאחורי זה הוא לקבץ את האנשים שעוסקים בעולם המצלמות", מסביר מוסינזון, "יש להם את הסשנים שלהם מול המצלמה בערוצים הפרטיים שלהם, ואז יש איזה רגע שהם מכבים את המצלמה. אז לא, אצלנו תהיה שם מצלמה גם ברגע הזה".

View this post on Instagram

A post shared by (@gilimosinzon_)

את החיבור ללוקיישן, אגב, השיג מוסינזון בעזרת שותפו החדש ברומניה וחבר למגרש הכדורסל המקצועני, שחקן הפועל נוף הגליל לשעבר עמית פישמן. "מי לא רוצה לראות כזה דבר? אני הייתי משלם על זה פי 4 יותר מ'האח הגדול'. אין לזה סוף, ואני חושב שזה מתבקש. אני בטוח שאנשים ייהנו ויקנו את התוכן הזה. באמת, למה אין תוכנית בישול בעירום?".

אולי בגלל השמן?
"אולי", הוא צוחק. "אבל אין לזה סוף, מתוכנית בישול בעירום לשעת כושר בעירום ועד לשיעור יוגה בעירום. שיהיה גם את הסליז של ההשפרצות והגמירות, אבל גם שיחות סלון על מין, מיניות, מגדר. אפשר לתקוף מין לאו דווקא מהקטע של הסליז. אני אנסה לעשות את המעט שלי כדי לגרום למקום הפוסט-טראומטי שאנחנו חיים בו להיות טיפה יותר סקסי ושובבי".

השאיפה שלך היא שהרצועה הזו תשודר בערוץ מיינסטרים?
"השאיפה שלי היא שזה ישודר בבלעדיות באתר שלי. העולם הולך למקום שבו כל אחד רוכש לעצמו את התוכן שהוא רוצה, ותוכן למבוגרים כשמו כן הוא. לא הייתי רוצה לכפות את עצמי, מי שרוצה לצפות בתוכן למבוגרים יודע איפה למצוא את זה ולא צריך לדחוף את זה לערוץ 12. יש ילדים שצופים בזה, יש משפחות, זה לא מתאים לכל אחד".

לפני שנתיים, בריאיון הקודם שלנו, דיברנו על היציאה מהארון בפני הילדים שלך. תוכן למבוגרים זה עוד ארון לצאת ממנו. הם כבר יודעים שאתה עוסק בזה?
"הם כבר בני 11 וחצי, אז קודם כל כבר היה להם חינוך מיני. בהמשך לזה, החלטתי שאני עושה להם שיחה ואומר להם שאבא עוסק בתוכן למבוגרים. בסוף זה היה מצחיק, כי הם אמרו 'אבא, נראה לך שחשבנו שאנשים באים למסיבות אהבה? מה הם באים לקבל שם, אהבה?'. אני הכנתי את עצמי לשיחה הזאת, התרגשתי, חיכיתי לשבת איתם כל אחד בנפרד, אבל כנראה איחרתי טיפה את המועד. אז שוחחנו, ובכל גיל יש את הרמה שאפשר לדבר אליה ולתווך להם. אמרתי להם שאבא עושה תוכן למבוגרים, אז כשהם יהיו מבוגרים אני אוכל להרחיב, אבל עכשיו אין טעם. כאבא, יותר מדאיג אותי עכשיו לדבר עם חברת הסלולר על שירות חסימת תכנים ולדאוג שלא יגיעו אליהם תכנים שלא לגילם מאשר הפחד מלדברר להם מה אני עושה בחיי האישיים".

ומה עם הדודות או אנשים זרים? העיסוק שלך מביך אותם?
"בדרך כלל למי שפחות בעניין לא יהיה את האומץ להגיד לך את זה לפנים, אז זה נע בין חיוך להסמקה ועד לצחוקים. זה די משמח אנשים, בדרך כלל כשאנשים אומרים 'סקס' יש להם חיוך על השפתיים. אנשים נהיו יותר פתוחים, ועכשיו בכלל. לפני שנייה וחצי העולם היה על סף תהום. אם יש משהו שיכול לעודד אורח חיים נהנתני והרפתקני זה מגפה עולמית. גם לפני זה אמרתי שהחיים קצרים וצריך לבלות כמה שאפשר, אז עכשיו על אחת כמה וכמה".

אז באיזה טייטל להגדיר אותך, כהן מין? יו הפנר הישראלי?
"האמת היא שאני לא יודע איך לקטלג את עצמי, אבל בא לי להביא משהו שונה וסקסי. אני חושב שזה ייתן לכולם פחות מקום לריב. מין זה משהו מאוד מומלץ. לא צריך לשווק מין, מין משווק לבד. זו עשייה מפרה ואני מודה על זה בכל יום. זה מאוד מפרה ומרגש. אתה יודע, הייתי יכול להיות היום בעבודה מבאסת. יש פה נישה שהתיישבתי עליה, ודי נעים לי. בכל המובנים".