"סקס והעיר הגדולה" חוזרת - עם אננס במקום סמנתה

הסדרה המיתולוגית חוזרת בעונה חדשה, אך ללא השחקנית קים קטרל שגילמה את סמנתה התאוותנית. במקומה יופיע אננס עם עגילים שבכל פעם שקורה משהו סקסי המצלמה חותכת אליו להראות את תגובתו. "קיבלנו ביקורת על כך שהסדררה לא מייצגת מיעוטים אז האננס גם יהיה לסבית".

סקס והעיר הגדולה ואננס (אילוסטרציה: יחסי ציבור)
"קטרל לא לוהקה עקב סכסוך עם המפיקים שטענו שאין לה מספיק עלים על הראש. עם הליהוק החדש אין בעיה כזאת" | אילוסטרציה: יחסי ציבור

נחשפו הארגונים שהשתתפו בפריצה לקפיטול

מגזין Insider פרסם כתבה ובה הוא מפרט את הארגונים שהשתתפו בפריצה לגבעת הקפיטול, לפי הסמלים והחולצות שנשאו הפורעים: אחד מהם, למשל, לבש חולצה עם הסמל של מחנה אושוויץ, השייך לארגון שנוי במחלוקת המאמין בקונספירציה לפיה כל הסדרה "המומינים" היא בעצם חלום של סנופקין בשואה. מפגין אחר סימן באצבעותיו WP - ראשי תיבות White Pepper, שמה של מליציה המעדיפה לבזוק על האוכל פלפל לבן במקום פלפל שחור, ומעל כולם התנוסס הלוגו של Q - הארגון שטוען שהאות Q היא הכי חמודה. "אסור שארגונים מסוכנים כאלה יקבלו לגיטימציה מהשלטון".

ארגונים שהשתתפו בפריצה לגבעת הקפיטול  (אילוסטרציה: חדשות, רחלי רוטנר)
בלטו בעיקר אנשי Not on our watch, מליציה הדוגלת בהשמדת זבובים שעומדים להם על השעון ומסתירים את השעה | אילוסטרציה: חדשות, רחלי רוטנר

עובדי הלשכה של מירי רגב עשו עליה ערימת ילדים ללא רשותה

מזעזע: שרת התחבורה מירי רגב הלכה לתומה במסדרון לשכתה כשהיא מקפידה על הנחיות הסגר, כאשר לפתע קפצו עליה כמה עובדי לשכה, עשו עליה ערימה והאכילו אותה בניגוד לרצונה בעוגה בורקסים וקולה זירו. "צעקתי להם לא לא אנא, זה מנוגד להנחיות משרד הבריאות, אבל הם רק הביאו עוד ועוד קרקרים".

עובדי הלשכה של מירי רגב עשו עליה ערימת ילדים ללא ר (אילוסטרציה: colorbox)
ההתנפלות על השרה. "בשארית כוחותיי אכלתי ופלה והתחננתי שזה לא יחזור שנית" | אילוסטרציה: colorbox

 טראמפ השאיר לביידן על הכיסא כרית פלוצים

שעות אחדות לפני ההשבעה של ג'ו ביידן לנשיא, התגלה כי הנשיא היוצא דונלד טראמפ השאיר כרית פלוצים על הכיסא הנשיאותי בחדר הסגלסל על מנת להתנקם בביידן ביום חגו. "למרבה המזל אנשי הביטחון הספיקו לסכל את המזימה וביידן כעת יכול להתיישב בבטחה ללא כל צליל המעיד על אפשרות של שחרור גזים מצד מערכת העיכול שלו".

כרית פלוצים על הכיסא בחדר הסגלגל (צילום: מערכת Wako, מדור סאטירי)
כרית הפלוצים שהשאיר טראמפ על הכיסא הנשיאותי | צילום: מערכת Wako, מדור סאטירי

"טיהי, השבעתם אותי שוב!" צעק טראמפ והסיר את המסכה מעל פניו

דרמה בהשבעה של ג'ו ביידן לנשיאות: מיד לאחר שסיים לומר את טקסט ההשבעה עם ידו על התנ"ך,הסיר דונלד טראמפ את המסכה של ביידן מעל פניו וחשף שזה הוא בתחפושת. "בלי חרטות, השבעתם אותי, אני הנשיא עכשיו", צעק כשהוא מדלג משם בעליזות ונעלם. "אין מה לעשות בנידון, הוא כבר אמר 'בלי חרטות'", הודה שופט העליון שנכח בטקס.

טראמפ מסיר את המסכה בטקס ההשבעה  (צילום: רויטרס)
טראמפ, רגע אחרי החשיפה. "בפעם הבאה נקפיד יותר" | צילום: רויטרס