העונה החדשה של תכנית הכישרונות "America’s Got Talent" רק התחילה לא מזמן וכבר סיימון קאוול מעורר מהומות ומצליח לעצבן את עמיתיו. מלאני בראון, הלא היא מל בי מלהקת "ספייס גירלס" הצדיקה את כינויה העתיק "סקארי ספייס" (המפחידה) בעימות בשידור ישיר עם קאוול, כששפכה עליו מים בתגובה לבדיחה סרת טעם ויצאה בסערה מהאולפן. 

מל בי וקאוול נמצאים בצוות השופטים של התכנית הפופולרית (יחד עם היידי קלום והאווי מנדל), וזאת לא הפעם הראשונה שהשמוק הבריטי, שהמציא את משבצת השופט הרשע, עוקץ את מל בי על נישואיה הכושלים לבמאי הקולנוע סטיבן בלפונטה. הזמרת נמצאת בימים אלה בתהליך גירושים קשה מבן זוגה, שכולל תשלום מזונות שהיא נדרשת להעביר לו על סך 400 אלף דולר בחודש. בשלב זה בתהליך הגירושים, היא מנסה לקבל משמורת משותפת על בתם בת ה-5, ולבטל את דמי המזונות הגבוהים.


ברור אם כן מדוע נערת הספייס רגישה בכל הנוגע לנישואיה, אבל את קאוול זה פחות עניין. האירוע התחיל בפעלול קוסמים כושל של מתחרה בתכנית, שהיה אמור לחמוק מקופסת עץ שהועמדה על פיגום שבתחתיתו בערה אש. בשלב הקריטי בקסם, הפיגום קרס וקופסת העץ כמעט נפלה, מה שגרם למבוכה גדולה בקרב הקהל והשופטים. קאוול ומל בי, בשליליות אופיינית, לחצו ישר על הכפתור האדום. המתחרה עוד ניסה להציל את הסיפור כשהגיח מאחורי השופטים, והמנחה טיירה בנקס הסבירה שהכישלון היה באשמת הצוות הטכני ולא המתחרה.

למרות נסיונותיה של טיירה לרכך את המכה, פאוול פתח את הביקורת הקוטלת שלו בבדיחה על חשבון מל בי: "ככה אני מדמיין את החתונה של מל בי...". מל לא נתנה לו לסיים את העקיצה, נעמדה ושפכה עליו את כוס המשקה שהיה בידה. היא יצאה בסערה מהאולפן לפני שהספיק לסיים את המשפט: "הרבה ציפייה, אבל לא מספקת שום דבר מבטיח".

מל חזרה לאולפן אחרי הפסקת הפרסומות ובראיון לאחר התכנית הסבירה: "הוא צריך לדעת שאם הוא אומר משהו לא במקום, דברים הולכים להיזרק עליו. זה היה בצחוק. ווידאתי שלא היה בכוס קרח הפעם. חבל שלא היה לי מיץ חמוציות או משהו, כדי שכל הגוף שלו יהפוך לדביק". היא אמרה שדיברה עם קאוול על התקרית לאחר הצילומים: "אמרתי לו שהוא היה שמוק. והוא אמר לי, 'אה, מה זה משנה'".

כפי שהיא ציינה בעצמה, זאת לא הפעם הראשונה שמל שפכה משקה על קאוול. תקרית דומה התרחשה בעבר לאחר שהוא אמר לה: "את עשית קריירה בלי לדעת לרקוד". והדבר כבר הפך למנהג כמעט קבוע. למרות שהכול נעשה בצחוק ובהנאה, אין דבר מענג יותר מלדעת שיש אדם אחד בעולם הזה שסיימון קאוול חושש ממנו - וזאת מל בי. רוצים אותה על הכיסוי לאייפון שלנו ועכשיו.

mako תרבות בפייסבוק