1. אל תעצרו את סשה ברון כהן עכשיו

כבר שבע שנים שעובדים על הפרויקט הזה, אבל עכשיו זה רשמי: ביופיק על פרדי מרקורי בכיכובו של סשה ברון כהן. זה נשמע מושלם, אבל חילוקי דעות בין חברי "קווין" לבין כהן מנעו את התגשמות החלום עד כה. כהן כבר הודיע על פרישה מהפרויקט ביולי 2013, ובאוקטובר אותה שנה סיפר בראיין מיי כי חברי הלהקה חשו ש"נוכחותו של כהן בסרט תסיח את הדעת".

בסוף השבוע הופיע ג'ים ביץ', מנהלה של הלהקה, בטקס פרסים, והכריז שהביופיק בוא יבוא. "הייתה פריצת דרך משמעותית בכך שהצלחנו לשכנע את כהן לכתוב, להפיק ולביים את הסרט", סיפר ביץ', "והוא הסכים גם לככב בו".

כהן עצמו עדיין לא אישר את הדברים, אבל הסרטון הזה מוכיח שהליהוק הזה יכול לעבוד:

2. רשימת החיסול של סטאלון

סילבסטר סטאלון הרג הרבה אנשים בחיים הקולנועיים שלו. וכשאנחנו אומרים "הרבה", אנחנו מתכוונים למספר תלת ספרתי. וכזה שקרוב יותר לארבע ספרות מאשר לשלוש. החבר'ה מ"Auralnauts", שמאמינים כי "כל סרט הוא קומדיה, פשוט לפעמים שוכחים להכניס את הבדיחות", הלכו וספרו את כל מקרי ההרג שחתומים על שם סליי. פנו לעצמכם חצי שעה.

לפני שנה וחצי הם בדקו גם את הגולגולות על החגורה של ארנולד שוורצנגר. נחשו מי ניצח.

3. ג'ייק ג'ילנהול מתנפח

ג'ייק ג'ילנהול היה אחד ממאוכזבי טקס האוסקר האחרון, לאחר שזכה להתעלמות מוחלטת מתפקידו המרשים ב"חיית הלילה". ג'ילנהול עבר לצורך אותו תפקיד דיאטה רצחנית והשיל ממשקלו כעשרה קילוגרמים. עכשיו הגיע המהפך: ג'ילנהול מככב בסרט האיגרוף "Southpaw", שלשמו החזיר את כל מה שאיבד, ועוד. התוצאה, כפי שאפשר לראות בטריילר החדש – לא חיית לילה. פשוט חיה.

עוד בסרט החדש של אנטואן פוקואה: רייצ'ל מקאדאמס, פורסט וויטאקר, ריטה אורה, פיפטי סנט, והמוזיקה של אמינם.

4. מקהלת ווסטרוז

אנשי "Melodysheep" מתכוננים לעונה החמישית של "משחקי הכס" עם יצירה אוטוטיונית החוגגת כמה מהרגעים הגדולים של העונה השנייה: ייגריט קוראת לג'ון סנואו להשתחרר, סאנסה מנהיגה את המנון הנשים במלחמה. הי, עם אוטוטיון, אפילו ת'יאון גרייג'וי נשמע פתאום כמו מנהיג ראוי. אי אפשר היה לסדר את האפקט הזה לבוז'י?

לפני שנה הם הציגו את שיר הניצחון של דאינריז. הכי ביונסה.

5. אם הדרקונים ממומביי

ובינתיים בהודו: גרסה מקומית של "משחקי הכס" יוצאת לדרך. המפיקה היא "סוני", והסדרה תיקרא "Rani Mahal" ("גן העדן של המלכה"). לפי הדיווחים ברשת החדשות הפקיסטנית "Ary", הגרסה ההודית תתבסס על ספריו של ג'ורג' ר. ר. מרטין ותתמקד בדמותה של דאינריז טארגריין, אך העלילה תתרחש בעולמנו, בשנת 1857 (שנת המרד ההודי הגדול). לא ידוע הרבה מעבר לכך, אבל כבר נמצאה הח'אליסי ההודית (סקשי טאנוואר):

And the day is finally here when #SakshiTanwar will grace our screen once more at 10.30pm with #CodeRed on @ColorsTV...

‎Posted by Sakshi Tanwar FanClub on‎ יום שני 19 ינואר 2015

עוד בקאסט - אניטה האסאנאנדאני כסרסיי:

ופארת' סאמת'האן כג'ון סנואו:

תודו שהוא נראה כאילו הוא לא יודע כלום, ג'ון סנואו ההודי.

זו לא הפעם הראשונה שהודו מנסה לחקות מוצר אמריקאי. באוקטובר 2013 השתתף אניל קפור ("נער החידות ממומביי") בגרסה המקומית של "24", שזכתה להצלחה ולחידוש לעונה נוספת. קפור, אגב, הופיע גם בעונה השמינית של "24" המקורית, שם גילם את נשיא חמיסטן. כן, הייתה מדינת חמיסטן ב"24". חמאסטן כבר היה תפוס.