ארבעה ימים לאחר שנמצא ללא רוח חיים בחדר המלון בו התארח בוונקובר, מתפרסמת האבחנה הרשמית לנסיבות מותו של כוכב "גלי", קורי מונטית'. השחקן, שהתוודה על התמכרותו לסמים מגיל צעיר, התאשפז רק לאחרונה מרצון במוסד גמילה והביע נכונות לשנות את חייו. אלא שמתוצאות החקירה מסתבר שמונטית' נפל קורבן שוב לחומרים הקטלניים מהעבר.

"אין כל עדות שתסתור את העובדה שמותו של מר מונטית' נגרם כתוצאה מתאונה טראגית", הסבירה ברברה מקלינטוק, חוקרת המוות של תחנת בריטיש קולומביה. "סיבת המוות היא הרעלת סמים, שכללה שימוש בהרואין ואלכוהול". המסקנות התקבלו בעקבות בדיקה שלאחר המוות ותוצאות בדיקות מעבדה.

גורמים במשטרת ונקובר טוענים כי מונטית' אמנם נראה בלוויית חברים בשלב מוקדם בליל שבת, אך ההנחה הרווחת כעת היא שחזר לחדר המלון לבדו. החקירה בנושא נמשכת ומסקנות סופיות צפויות במהלך השבועות הקרובים.

קורי מונטית'
ההתמכרות הכריעה אותו לבסוף. קורי מונטית'
בינתיים בהפקת התכנית בה כיכב מונטית' מתמודדים כעת עם האתגר של החלפת אחת הדמויות המרכזיות והאהובות ביותר. מונטית' גילם, כזכור, את דמתו של פין הדסון, שחקן פוטבול פופולארי, שמחליט להתקבל למועדון השירה של התיכון, שם הוא מתאהב בסולנית, רייצ'ל ברי. ליאה מישל, שגילמה את ברי בסדרה, הפכה לבת זוגו גם בחיים ומתקשה לקבל את הבשורה הטראגית.

"נשקול מה לעשות לגבי שני הפרקים הראשונים של העונה החמישית, שבהם לדמות של מונטית' היה תפקיד מרכזי", סיפרו כותבי "גלי" לאתר "דדליין", "הפרקים האלה נכתבו לפני פגרת הקיץ הארוכה במטרה לתת לנו נקודת התחלה טובה לעונה החדשה. אוהדי הסדרה ציפו בכיליון עיניים לקאמבק שלו אחרי האשפוז בשנה שעברה". הצילומים לקראת העונה החדשה צפויים להתחיל בשבוע הבא, אז עשויים יוצרי הסדרה להתייחס לראשונה באופן פומבי למותו של מונטית' ולהשלכות על המשך העלילה.

>> הוליווד מתאבלת על קורי מונטית'
בואו לפייסבוק שלנו