ביום שישי האחרון פרסמו יוצרי "טווין פיקס", דיוויד לינץ' ומארק פורסט, טוויט שמצטט מהסדרה. בטוויט נכתב כי "Dear Twitter Friends: That gum you like is going to come back in style! #damngoodcoffee". הציטוט לקוח מהעונה הראשונה של הסדרה כאשר "האיש ממקום אחר" (The Man from Another Place) מעביר את המסר לסוכן קופר (קייל מקלחלן). ההאשטאג מתייחס למחמאה הרגילה של קופר לקפה שמוגש בעיירה. בנוסף, לינץ' ופורסט היו סמליים במיוחד בעיתוי פרסום הציוצים: אחת עשרה וחצי בבוקר, השעה המדויקת בה קופר נכנס לעיירה בפרק הראשון.

לפי אתר המעריצים של הסדרה לריי וייז, שגילם את אביה של לורה פלמר, יש כבר רעיונות איך העונה החדשה צריכה להראות. "זה לא יהיה רימייק", וייז אמר. "אם משהו כזה יקרה, הוא יתרחש 25 שנה לאחר מכן. זה לעולם לא יהיה רימייק או משהו שכבר עשינו. זה יהיה משהו חדש. לינץ' תמיד אמר שעיירת "טווין פיקס" עדיין שם, היא ממשיכה לא משנה אם אנחנו צופים בא או לא".רק לאחרונה, בפסטיבל הסרטים לוקה, התראיין לינץ' על האפשרות ש"טווין פיקס" תחזור בצורת סדרת טלוויזיה או סרט. "תמיד אמרתי שאני אוהב סיפור מתמשך. לאהוב את העולם שיצרתי ולהצליח ללכת עמוק יותר ויותר לתוכו. תמיד יש אפשרות, ואתם תצטרכו רק לחכות ולראות".

טווין פיקס שודרה בין השנים 1990 ל-1991 ועלילתה מתרכזת במקרה רצח שהתרחש בעיירה דמיונית בשם "טווין פיקס" ובסוכן שנשלח לפתור את התעלומה. הסדרה זכתה ב-14 פרסי אמי, ביניהם לסדרת הדרמה הטובה ביותר. ביולי השנה שוחררה גרסת בלו ריי של כל פרקי הסדרה, מה שהצית מחדש את העניין בה.