לפעמים חלומות מתגשמים. "בנות גילמור" חוזרות, ונדמה שהפעם זו לא שמועה. על פי כתבה שפרסם מייקל אוסיילו (מומחה ידוע לכל מה שקשור בגילמור'ז) באתר tvline הסדרה האהובה תשוב לארבעה מיני-סרטים (או אולטרה פרקים) בני 90 דקות כל אחד בשירות הסטרימינג של נטפליקס, שהופכת את חידושי הסדרות הישנות לאחד מעמודי התווך של התוכן שלה. 

את ה-"Gilmore Girls Revival" עתידה לכתוב איימי שרמן-פלדינו, יוצרת הסדרה המקורית, ובעלה, דניאל פלדינו, ישוב לתפקיד המפיק בפועל. המשא ומתן עם צוות השחקנים נמצא בחיתוליו, אך אוסיילו מדווח כי הכוכבות המרכזיות של הסדרה - לורן גרהאם (לורליי), אלקסיס בלדל (רורי), קלי בישופ (אמילי) וסקוט פטרסון (לוק) כבר אישור את השתתפותם באופן עקרוני. עדיין לא ידוע אם שחקני המשנה ישובו גם הם. מאז תום הסדרה חלקם הפכו לכוכבים, במיוחד מליסה מקארת'י שגילמה את סוקי ומככבת כעת בקומדיות להיט הוליוודיות. 

בני הזוג פלדינו לא לקחו חלק ביצירה של העונה האחרונה (העונה השביעית) של הסדרה, מה שמעלה סימני שאלה לגבי הסיפור שיוצג בפרקים החדשים. איימי שרמן-פלדינו אמרה בעבר על עונה זו כי היא "אפילו לא צפתה בה" וכי "היא לא מתאימה לחזון שהיה לי לגבי העתיד של לורליי ורורי". הפרקים החדשים יכולים להוות עבורה הזדמנות לתיקון. 

ככל הנראה, החידוש הזה החל לקרום עור וגידים לפני כארבעה חודשים, כשכוכבי הסדרה ופלדינו נפגשו לראיון טלוויזיוני משותף: 

נציגי וורנר ברוס (שיצרה את הסדרה המקורית) ונטפליקס טרם הגיבו לידיעה. אך חלק מהגורמים המעורבים כבר הספיקו לשלוח רמזים משמחים בטוויטר: 


לורן גרהאם ריטווטה את הידיעה של אוסיילו והוסיפה: "אני לא יכולה לאשר את זה. אבל אני גם לא יכולה להכחיש..."


סקוט פטרסון שאל בתמימות: "לכולם היה יום טוב היום???"

מזכירת המדינה האמריקאית לשעבר, מדליין אולברייט, שהשתתפה באחד מפרקי התכנית, צייצה גם היא בהתרגשות: 


"אני מקווה שהשמועות נכונות - החזירו את בנות גילמור"

 חשבון הטוויטר של "אחת שיודעת", קפץ על ההזדמנות והציע לנטפליקס חידוש נוסף: