תיקים באפלה (צילום: Rob Kim, GettyImages IL)
חוזרים במציאות ובפנטזיה? | צילום: Rob Kim, GettyImages IL
הקאמבק של הניינטיז ממשיך: אחרי ההודעה על חידושה של "טווין פיקס", עוד סדרה קלאסית צפויה לעשות חזרה צנועה למסך הטלוויזיה (או לאתר ממנו אתם רואים סדרות בסטרימינג) – "תיקים באפלה".

אם שנות ה-2000 שייכות לזומבים ולערפדים, הרי ששנות ה-90 היו שייכות לחייזרים. ואין לכם קפסולה מובהקת יותר לאובססיה היא מסדרת המד"ב של כריס קרטר. "תיקים באפלה" עקבה אחרי פוקס מאלדר (דיוויד דוכובני) ודיינה סקאלי (ג'יליאן אנדרסון), סוכני ה-FBI שנשלחו לחקור משימות על טבעיות. הכימיה והמתח המיני ביניהם החזיקו במשך תשע עונות ושני סרטי המשך, כולל מימוש בעונות האחרונות. לאחרונה נודע שרשת FOX שוקלת להצית מחדש את האש ולהוציא את הסוכנים למשימות מיוחדות נוספות.

מנהלי FOX טוענים כי חידוש הסדרה תלוי בעיקר בשאלות לוגיסטיות. אנדרסון מככבת בימים אלה בסדרה "The Fall" (משודרת ב-yes Oh), ואילו הסדרה של דוכובני, "קליפורניקיישן", סיימה את דרכה בשנה שעברה. אם תימצא האפשרות לתאם בין לוחות הזמנים שלהם, הסדרה תתחיל להצטלם כבר בקיץ הקרוב. שמועות מהשנה האחרונה מדברות (שוב) על רומן בין שני השחקנים הלוהטים, ולכן יכול מאוד להיות שהם יתאמצו למצוא דרך לשלב את הסדרה בלו"ז העמוס שלהם.

הנה כמה מהרגעים המוצלחים של מאלדר וסקאלי בניינטיז.

עוד ב-mako תרבות: