מייגן דרייפר
הכוכב שמסמל את הסוף?
מעריצי סדרת המופת של מת'יו וויינר רגילים כבר לדיונים ארוכים ופרשנויות למסרים החבויים בכל פרק חדש בסדרה. אבל קונספירציה חדשה שמתעוררת בימים אלה ברשת, מצליחה להסעיר גם את מי שלא נוהגים לחפור במסרים של הסדרה באופן קבוע. הכל החל בדיון שהתעורר השבוע ב-Reddit, שם איתרו המשתתפים בדיון על הסדרה את מה שנראה כמו נבואה אפלה מצד אחד הגורמים המעורבים בתכנית.

ג'ייני בריאנט, מעצבת התלבושות של "מד מן", התייחסה בחשבון הטוויטר שלה לדמיון הרב שבין החולצה אותה לבשה אחת מהדמויות הראשיות בסדרה, מייגן דרייפר, בפרק האחרון, ובין אותה חולצה בדיוק, אותה לבשה השחקנית שרון טייט כשהצטלמה למגזין הגברים "אסקווייר" ב-1967. "לא מדובר במקריות", קבעה בריאנט בתשובה לשאלה שהופנתה אליה על ידי בתו של האיש שצילם את טייט לפני 46 שנה.

בכך פתחה בריאנט שורה של תיאוריות וספקולציות לגבי גורל אשתו של דון. אם דמותה של מייגן אכן מבוססת על זו של טייט (שכמו מייגן, פרצה גם היא לתודעה בזכות סדרת טלוויזיה מצליחה, "עמק הבובות", שהעניקה לה את גלובוס הזהב והפכה אותה לאייקון אופנה), היא עשויה לעמוד במוקד של דרמה גדולה בהמשך הדרך. טייט נרצחה במהלך פריצה לביתה ב-1969, בעודה בחודש השמיני להריונה, על ידי אנשי חבורתו של הרוצח הסדרתי צ'רלס מנסון.        

מייגן דרייפר
לא מייגן, אל תלכי
העונה השישית של "מד מן" עסקה העונה מספר פעמים בנושא הביטחון בבית (למשל הפריצה לביתו של דון), עד כה הדברים נעשו מנקודת מבט אירונית ואפילו קומית, אבל יכול להיות שמדובר רק בדרך של הסדרה להכין אותנו לקראת רגע השיא. משתתפת אחרת בדיון מצאה רמז נוסף לכך שאירוע דרמטי עשוי להתרחש במהלך העונה. בפוסטר הרשמי של העונה הנוכחית נראית ניידת משטרה ולידה שלושה שוטרים ברקע של דון. יכול להיות שהם לא נמצאים שם במקרה?

איש מצוות הכותבים או הכוכבים של הסדרה עדיין לא הגיב לשמועות, שמציפות בשעות האחרונות את הרשת. הפרק התשיעי של העונה שודר בארה"ב ביום ראשון האחרון, כשאחריו צפויים עוד 4 פרקים בלבד עד לסיום העונה.

>> בואו לעמוד הפייסבוק שלנו