אין תמונה
מה יקרה?

עדיין לא ראינו טריילרים לעונה השלישית של "הומלנד", זוכת האמי וגלובוס הזהב, שתעלה בארה"ב בסוף ספטמבר (ובטח גם אצלנו יום או יומיים לאחר מכן), אבל רשת שואוטיים חשפה את קו העלילה הכללי של העונה.

כזכור, העונה השנייה הסתיימה (זהירות! ספוילרים למי שלא ראה!) בפיגוע קטלני במפקדת ה-CIA  במהלך טקס הזיכרון לסגן הנשיא. אשתו של סגן הנשיא ובנו נהרגו בהתפוצצות, וברודי חצה את הגבול לקנדה ללא קארי, אך בעזרתה.

לאן זה ימשיך מכאן? המצב של ברודי לא נראה מי יודע מה, כזכור, אל קעידה פרסמו את קלטת ההתאבדות שלו ועכשיו כולם יודעים שהוא לא גיבור אלא טרוריסט. העונה השלישית של "הומלנד" נפתחת לאחר הפיגוע, כשבעולם כולו מתרחש ציד אחר הטרוריסט המבוקש בעולם – ניק ברודי.

קארי וסול מתחילים לאסוף את השברים של חייהם המקצועיים והאישיים (האם קארי תעבור עוד התמוטטות פוטוגנית?), ונסחפים לפוליטיקה והאקשן שמסביב למרדף והחיפושים אחר ברודי. כיף חיים.

מוקדם יותר השנה אמר דמיין לואיס, המגלם את ברודי, כי לדעתי הרומן בין ברודי לקארי לא ימשיך. "אני לא רואה איך השניים האלה יכולים להיות יחד, אתה יכול לדמיין אותם מגדלים ילדים יחד? הם יתגרשו מאוד מהר". באסוש.

 בואו לפייס שלנו