בניגוד לכל מה שלימדו אתכם, מסתבר שלפעמים להיות רודף שמלות אלכוהוליסט ומאוהב בעצמו זה ממש משתלם. אחרי שנזרק בבושת בפנים מ"שני גברים וחצי", התכנית שנראה כאילו נכתבה על דמותו בחיים, בילה צ'רלי שין את זמנו בין ראיונות הזויים, ניהול חשבון טוויטר מוזר וחופשות משפחתיות מטורפות לחלוטין, שכללו את ילדיו, אשתו לשעבר וחברתו, שחקנית הפורנו.

אבל בזמן שאנחנו הימרנו כמה זמן ייקח עד שיצליח לשתות מספיק כדי לפורר את הכבד שלו סופית, שין עצמו תכנן קאמבק מהסרטים. "סדנה לעצבים", התכנית החדשה בכיכובו (שמבוססת על הסרט המצליח עם אדם סנדלר וג'ק ניקולסון), זכתה לפתיחה חלומית עם 5.74 מיליון צופים בפרק הבכורה. מדובר בהשקת הקומדיה המוצלחת ביותר בתולדות הכבלים האמריקאיים, ולבכורה החזקה ביותר של רשת FX מאז הקמתה.

הסדרה עוקבת אחרי דמותו של צ'רלי גודסון (שין), שחקן בייסבול עם היסטוריה של התפרצויות זעם, שמוסמך כמומחה לטיפול בעצבים, שעושה שימוש בדרכים לא קונבנציונאליות. לצד המפגשים עם המטופלים בקליניקה שלו, הוא נאלץ להתמודד עם התמוטטות העצבים הפרטית שלו ביחסיו עם המאהבת שלו, גרושתו ובתו המתבגרת.

צ'רלי שין סדרה חדשה
נקסט פליז
לצדו של שין מופיעים בסדרה שורה של כוכבים: אביו, מרטין שין, סלמה בלייר, לינדזי לוהאן, בראיין אוסטין-גרין, דניס ריצ'רדס (גרושתו גם בחיים האמיתיים) ורבים נוספים. הסדרה נרכשה לשידור בישראל על ידי HOT ותשודר החל מאפריל הקרוב בערוץ "קומדי סנטרל" וב-HOT VOD.

>> בואו לעמוד הפייסבוק שלנו