זוכרים את הימים שבהם נהגנו לאהוב את וויל סמית'? כלומר לפני שהפך מהאיש הכי מדליק בטלוויזיה לאמרגן של הילד הכי נודניק בקולנוע? ובכן לרגע אחד בסופ"ש האחרון זכינו לטעום קצת מהקסם הישן ההוא. סמית', שמקדם בימים אלה את סרטו החדש "העולם אחרי" (נחשו מי עוד מופיע בו. רמז: זה לא דוד פיל), הגיע להתארח בתכנית של גרהאם נורטון ביחד עם...טוב נו, הבנתם לבד, כשהמנחה הבריטי שאל לפתע אם השניים יסכימו לעשות קצת שמח באולפן עם סשן ראפ ספונטני.

שני הסמית'ים נענו לאתגר, תפסו מיקרופונים ופרצו באלתור אב ובן מרגש. אבל החדשות הטובות באמת הגיעו מיד לאחר מכן, כשסמית' חשף שהביא עמו אורח מיוחד לתכנית: לא אחר מדי.ג'יי ג'זי ג'ף, שותפו לתקופת הראפ הגדולה של הניינטיז בלהיטים כמו "Summertime" ו-"Boom Shake The Room".

אבל רגע, כאן עדיין לא הסתיימו ההפתעות. רגע אחרי שסמית' הגדול וסמית' הקטן הקפיצו את האולפן (ואת הת'ר גרהאם, שהגיעה להתארח גם היא) עם שיר הנושא של "הנסיך המדליק מבל אייר", הזמין סמית' לבמה את לא אחר מאשר הסייד קיק שלו בתכנית, אלפונסו ריביירו (או קרלטון בשבילכם) לביצוע של "It's Not Unusual" של טום ג'ונס. כל כך הרבה שמחה בשש דקות לא הייתה לכם כבר הרבה מאד זמן.

ביממה מאז שהסרט הועלה ביוטיוב הספיקו כבר 1.5 מיליון גולשים לצפות בו, בקצב הזה מישהו עוד יחליט לעשות על ההופעה הזאת סרט, בכיכובו של ג'יידן סמית' כמובן.

>> בואו לעמוד הפייסבוק שלנו