עלילת המשנה "מותו של דייויד בואי" ב"האח הגדול סלבריטי" הבריטי ממשיכה להתפתח. אחרי שהפקת התכנית דיווחה שתעדכן את גרושתו של בואי, אנג'י, במותו שלא בפני המצלמות, ואחרי שההפקה הפרה את הבטחתה ושידרה את הקטע (בו שומעת אנג'י על המוות ופורצת בבכי), מהומה חדשה התחוללה אמש בבית.

הכל החל כשטיפאני פולארד הבחינה במצב רוחה העגום של אנג'י בואי. אנג'י סיפרה לה ש"דייויד מת". פולארד, שהייתה משוכנעת שאנג'י מתכוונת לדייויד גסט – דייר אחר בבית – פרצה בבכי היסטרי. אחרי כמה שניות חשבה פולארד שאנג'י משקרת – "את רצינית? זאת חייבת להיות בדיחה" – אבל אנג'י שיכנעה אותו שהיא דוברת אמת ("זה קרה עכשיו, הוא מת מסרטן, את חייבת להישאר רגועה").

גם פולארד לא הצליחה לשמור את החדשות לעצמה ("אני לא יכולה לשמור על זה בסוד"), והלכה לספר לדיירים האחרים על מותו של גסט. אלא שבאותו זמן גסט ישן בנחת במיטתו, כמובן. כשפולארד גילתה שגסט בחיים, פולארד הממוטטת זעמה ("היא חולה! למה היא עשתה את זה?!"). אנג'י לא הבינה מה קורה עד שדיירת אחרת סיפרה לה. "לא הדייויד הזה", הסבירה אנג'י, "בעלי לשעבר". גסט, אגב, היה אחד משני הדיירים ששמעו על מותו של בואי מאנג'י מיד לאחר שהאח הגדול סיפר לה על כך.

"האח הגדול" פתח את שידור הפרק עם אזהרה לצופים: "היו מוכנים לסצנות קשות של מתח רגשי, עימותים אגרסיביים מאוד ושפה פוגענית לחלוטין למן הפתיחה". אבל הבלגן המוזר רק תרם לרייטינג של "האח הגדול" מ-2.1 מיליון בשני בערב ל-2.4 למחרת – הרייטינג הגבוה ביותר שרשמה הסדרה עד כה. אבל הצופים שוב זעמו על "צ'אנל 5" המשדר את התכנית. אחד הצופים כתב: "האח הגדול, חוסר טעם מוחלט הערב, להשתמש במותו של בואי לרייטינג ויחסי ציבור". צופה אחר הוסיף: "רק האח הגדול יכול להפוך את מותו של אייקון עולמי לפארסה". התלונות נוספות לסערה שעורר שידור הקטע בו נודע לאנג'י על מותו של בואי. 208 תלונות הוגשו עד כה נגד ההפקה – מרביתן על שידור הבכי של אנג'י, ומקצתן על התקרית האחרונה.

אנג'י סיכמה את כל העניין היטב מאוחר יותר בחדר האח: "זה בלגן. זאת קומדיה של טעויות".