אין תמונה
נשמח לראות עוד מזה
למה ביל ואריק לא עושים את זה?

מימיה הראשונים שמרה ״דם אמיתי״ על ראש פתוח בכל הקשור לפעילות המינית של הדמויות, אבל יש מקום אחד שהם לא מוכנים ללכת אליו: חיבור (די מתבקש, תודו) בין אריק וביל. ״אלכס (אלכסנדר סקארסגארד) ואני מנסים לקדם את סצינת סקס בין ביל ואריק כבר הרבה זמן״, סיפר השבוע בראיון ל״האפינגטון פוסט״ סטיבן מוייר, המגלם בסדרה את הערפד ביל קומפטון, ״ותמיד אנחנו נענים בשלילה״. תגובה מאכזבת לכל הדעות, אבל בהחלט הגיונית כשמבינים איך דמיינו שני השחקנים את הרגע בו יקרה הקסם - במהלך משחק כדורגל: ״החלום שלנו הוא שהקבוצה שלי, ווסט האם, תשחק נגד הקבוצה השוודית של סקארסגארד״, מבאס מויר, ״ואיכשהו, ביל ואריק יצליחו להגיע לשם״. מויר, אנחנו בעדך, אבל משחק כדורגל? קראנו פאנפיקים פחות מופרכים מזה.

בריאן כוכב עליון: האם הכלב של ״איש משפחה״ ישוב לחיים?

גופתו עוד לא התקררה, אך הרשת כבר גועשת משמועות בדבר חזרתו לחיים של בריאן, כלבם של בני משפחת גריפין מ״איש משפחה״. עצומה הקוראת ליוצר הסדרה, סת׳ מקפרלן, להשיב את בריאן לחיים, החלה להסתובב ברשת ימים ספורים לאחר שידור הפרק המפתיע. הספקולציות סביב עתידו של בריאן ממשיכות לזרום ככל שמתקרב פרק הכריסמס, בו, כך מבטיח התקציר, ״סטואי רוקם תכנית שתשיג לו את הדבר היחידי שהוא רוצה לחג המולד״. הדבר הזה, כך מקווים המעריצים והפקת התכנית לא ממהרת להכחיש, הוא שובו של בריאן. כידוע, סנטה קלאוס נוהג למלא את בקשותיהם של ילדים טובים, וסטואי הוא הרי… טוב, לא משנה.

להיות מיסטר שו: אתם בוחרים את השירים לפרק ה-100 של ״גלי״

במרץ הקרוב תציין ״גלי״ מאה פרקים, ולרגל החגיגה מזמינים ברשת פוקס את המעריצים להשתתף בבחירת השירים. הרשת העמידה להתבעה שלושים שירים מהרפרטואר הקיים של הסדרה, כשהעשרה שיזכו למירב הקולות יעובדו ויבוצעו מחדש, הפעם על ידי החברים הנוכחיים ב״ניו דיירקשנז״. זו הזדמנות מצוינת עבור המעריצים והקאסט להתרפק קצת על תהילת העבר של הסדרה, אבל גם לתת עוד צ׳אנס לשירים שאולי מגיעה להם הזדמנות נוספת. את הקלפיות ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק הרשמי של "גלי". כך שאם אתם רוצים להמשיך להתלונן - לכו להצביע.

שובר שורות (צילום: Ursula Coyote/AMC)
ג'סי עדיין חי! | צילום: Ursula Coyote/AMC

בייבי בלו: מה עלה בגורלו של ג׳סי פינקמן

התקשורת מסרבת להרפות מ״שובר שורות״, ויותר מחודשיים לאחר שהסתיימה ממשיכים עיתונאים לנבור במוחו של ווינס גיליגן, האדם שמאחורי וולטר וויט ושות׳, בתקווה לקבל כל פרט מידע שעשוי לשפוך אור נוסף על הפינאלה. בראיון לגיליון דצמבר של המגזים GQ הוא התפנה לענות על כמה שאלות מגזרת ה״מה אם״, כמו למשל מה היה קורה אילולא חטף וולט את הקליע שהכניע אותו. ״אני מודה שלא חשבתי על זה לעומק״, הודה גיליגן, ״אבל כוונתו היתה להרוג את ג׳סי ביחד עם כל השאר״. התאבדות של וולטר, הוא מוסיף, מעולם לא עמדה על הפרק: ״הוא היה רוצה להתענג על הניצחון שלו, גם אם זה היה עולה לו בחייו״. גורלו של ג׳סי, שסיים את חלקו בסדרה כשהוא נוהג אל עבר האופק, נמצא בידי הצופים. הוא מפרט: ״תחושתי האישית היא שהוא הצליח לברוח, אבל רוב הסיכויים שהשוטרים ימצאו את טביעות האצבע שלו במעבדה״. ומה התרחיש האופטימי ביותר עבור פינקמן? ״אולי הוא הגיע לאלסקה, שינה את שמו והתחיל בחיים חדשים. זה מגיע לו״.

אני, נפוליאון: הפרויקט היקר והמסקרן של שפילברג ו- HBO

״הסרט הכי טוב שמעולם לא הופק״, זה הכינוי שהוצמד ל״נפוליאון״, הפרויקט השאפתני של הבמאי המנוח סטנלי קובריק. למרות השקעה מאסיבית מוקדמת, שתי חברות הפקה התנערו מהסרט, שנגנז, אך אפשרות הפקתו מעולם לא ירדה מהפרק. אחד האנשים שהביע עניין מתמיד בתסריט של קובריק הוא סטיבן שפילברג, שהודיע מוקדם יותר השנה כי הוא מתכנן לעבד אותו למיני סדרה עבור HBO. השבוע הוא הפיל פצצה נוספת, הפעם בקשר לזהות הבמאי שיממש את פרויקט החלומות של קובריק. מדובר בבאז לורמן, שמאחוריו סרטי ענק כמו ״גאטסבי הגדול״ ו״מולאן רוז׳״. העסקה עדיין רחוקה מלהיחתם וההפקה צפויה להיות אחת מהיקרות בתולדות הטלוויזיה, אבל כששפילברג - שביים את ״אינטלגנציה מלאכותית״ על פי פרויקט של קובריק שלא יצא לפועל -  לוקח אחריות, יש תחושה שהפעם זה באמת יקרה.

זפזופים

מחזרתו של היוצר דן הרמון ל״קומיוניטי״ נזכה להנות רק מינואר הקרוב, אבל בינתיים אפשר להתנחם ב״ריק ומורטי״, סדרת אנימציה שיצר בהשראת ״בחזרה לעתיד״.

אדם ברודי (״האו.סי״) יגיע להופעת אורח ב״הבחורה החדשה״, שם יגלם חבר לשעבר של ג׳ס. איך היא וויתרה עליו, איך?

וכצפוי, הפה הגדול של אלק בולדווין עלה לו בג׳וב החדש שלו כמנחה טוק שואו לילית, ולאחר השעייה של שבועיים בעקבות תקרית אלימה עם צלם פפראצי, החליטו ב- MSNBC לסיים איתו את ההתקשרות באופן סופי. הצעד הבא הוא רק תפקיד אורח ב״סדנה לעצבים״ עם צ׳רלי שין.