הקאסט של איך פגשתי את אבא (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
החברים החדשים | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL
סוס מנצח נהוג שלא להחליף, אבל מה עושים כשהג'וקר שלכם גווע לאיטו? זה מה שקרה לראשי  CBS כשהבינו שהם עומדים לאבד את "איך פגשתי את אמא", אחת התכניות המצליחות ביותר של הרשת. במקום לשבור את הראש כדי לנסות ולמצוא את הלהיט הגדול הבא, הם החליטו לשחזר את הנוסחה המוכרת בשינויים קלים.

הנעליים אליהן נכנסת ״איך פגשתי את אבא״ גדולות למדי, ומידת ההצלחה של הפיילוט שלה תלויה רבות בתמהיל הדמויות שלה. הדינמיקה של החבורה בסדרת המקור הייתה אחד המשאבים החיוניים שלה, וב- CBS יודעים שאסור להם לעשות טעויות בליהוק. לפני כחודש פורסם כי התפקיד הראשי הלך לנסיכת האינדי גרטה גרוויג, והשבוע נחשפו גם שאר הדמויות. רגע לפני שהם הופכים לחבורה המפורסמת בעולם (או למי שייזכרו לנצח כחיקוי הכושל שלה), בואו להכיר את טד, בארני, רובין, לילי ומארשל החדשים.

הקאסט של איך פגשתי את אבא - גרטה גרוויג (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
נסיכת האינדי עוברת לטלוויזיה. גרטה גרוויג | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL
גרטה גרוויג - סאלי

הדמות המרכזית בסדרה שמחפשת אחרי האב העתידי של ילדיה העתידיים (אם להסתמך על סדרת האם). סאלי היא צעירה נוירוטית, מלאת מרץ אך בלי הרבה כיוון בחיים, שמחליטה להיפרד מבעלה לאחר שנת נישואין אחת. התהליך הזה יוביל אותה להסתמך על מעגל חבריה הקרוב, שיעזרו לה להתמודד עם הפרידה ולהמשיך הלאה.

גרוויג, כאמור, היא ההפתעה הגדולה של הקאסט. היא כיכבה בסרטי קולנוע עצמאיים רבים, וצברה מעריצים רבים בסצנה הזו במשך השנים. את הפריצה הגדולה שלה קיבלה לצד בן סטילר ב״גרינברג״ של הבמאי נוח באומבך, שהפך לימים לבן זוגה. השניים כתבו ביחד את ״פרנסס הא״, בו גם הופיעה בתפקיד הראשי ועליו הייתה מועמדת לפרס גלובוס הזהב. בין לבין הספיקה לשחק גם ב״לרומא באהבה״ של וודי אלן.

הקאסט של איך פגשתי את אבא - קריסטה רודריגז (צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL)
בארני, מאחוריך. קריסטה רודריגז | צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL
קריסטה רודריגז - ג׳ולייט

בתור הבארני של החבורה הנוכחית, ג׳ולייט היא החברה הטובה וחובבת הכיופים של סאלי. יש לה בלוג אופנה מצליח, וסביר להניח שגם כמה משפטי מפתח "אג-חכו לזה-דיים" בשרוול. ג׳ולייט נרגשת מהידיעה שסאלי עושה את דרכה חזרה אל חיי הרווקות, אבל בוודאי תתבאס כשתבין שהיא עומדת להיות דאונרית כמו טד מוסבי. את קריסטה רודריגז תכירו אם צפיתם בסדרה ״סמאש״, וכמצופה משחקנית בסדרה מוזיקלית, היא מגיעה אל המסך מבימות ברודוויי, עוד נקודה אותה היא חולקת עם ניל פטריק האריס.

הקאסט של איך פגשתי את אבא - אנדרו סנטינו (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
משפחה לא בוחרים. אנדרו סנטינו | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL
אנדרו סנטינו - דני

אחיה הגדול של סאלי, שעוברת לגור איתו ועם בן זוגו לאחר הפרידה מגאווין. הוא עורך דין לחוץ וקרייריסטי, שלמרות יחסיו הקרובים עם אחותו, לא נלהב במיוחד לשוב ולגור עמה תחת קורת גג אחת. סנטינו הוא כוכב עולה שנכנס לרשימת ״עשרה קומיקאים ששווה לעקוב אחריהם״ של ״קומדי סנטרל״. בנוסף לתפקידי אורח ב״משפחה בהפרעה״ ו״המשרד״, השתתף גם בעונה האחרונה של תכנית המתיחות ״פאנק׳ד״ וכיום הוא מופיע בסדרה Mixology מבית ABC.

הקאסט של איך פגשתי את אבא - דרו טארבר (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
היי מרשל. דרו טארבר | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images
דרו טארבר - טוד

טוד הוא לא רק בן הזוג של דני, אלא גם חברה הטוב של סאלי מימי הקולג׳ (היי מרשל!). הוא חברותי ופתוח, והרבה יותר שמח לקראת התוספת החדשה לבית מאשר בן זוגו. זהו התפקיד הטלוויזיוני הראשון עבור טארבר, קומיקאי צעיר שהופיע עד כה בעיקר בתפקידי אורח קטנים ובמערכוני רשת. בקרוב ניתן יהיה לראות אותו גם בקומדיה May the Best Man Win.

הקאסט של איך פגשתי את אבא - ניקולאס ד׳אגוסטו (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
ניסיון כמתמחה. ניקולאס ד'אגוסטו | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL
ניקולאס ד׳אגוסטו - פרנק

פרנק הוא איש המחשבים של ג׳ולייט, שמתחזק קראש ארוך על סאלי. ההתאהבות החד צדדית הזו צפויה להיות ציר מרכזי בעלילה, ואם הסדרה תתארך לה, סאלי ופרנק עוד יהפכו להיות הטד ורובין של הסיבוב הנוכחי. אם צפיתם ב״הסקס של מאסטרס״ תזהו את ניקולאס ד׳אגוסטו כאית׳ן האס, המתמחה הצעיר שלומד שיעור על אהבה וסקס מוירג׳יניה ג׳ונסון. יש לו ברזומה הופעות רבות בקולנוע ובטלוויזיה, והתפקיד הנוכחי מסתמן כפריצה פוטנציאלית עבורו.

הקאסט של איך פגשתי את אבא - אנדרס הולם (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
הופעה חד פעמית? אנדרס הולם | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL
אנדרס הולם - גאווין

ליהוק מפתיע של כוכב Workaholics המצליחה של ״קומדי סנטרל״, ומי שכולנו התאהבנו בו בתור הכומר קייסי ב״מינדי״. הולם יגלם כאן את גאווין, בעלה בנפרד של הגיבורה סאלי. מדובר בתפקיד אורח שלא ברור עדיין מה יהיה סדר הגודל שלו ואם בכלל יימשך מעבר לפרק הפיילוט, אבל סביר להניח שהליהוק של הולם יעזור למשוך אל הסיטקום הפוטנציאלי קצת מהקהל הצעיר של ״קומדי סנטרל״.

טריילר השבוע

מבצע ״גברתי הנשיאה״ יוצא לדרך, וכך גם העונה השלישית של Veep. סלינה מאייר והצוות הבלתי תפקודי שלה שבים למרקע ב-6 באפריל ביחד עם החברים מ״משחקי הכס״, אבל לנו ברור למי יותר התגעגענו, וזה לא לחבורה החיוורת שעושה עניין מדרקונים. סגנית הנשיא הטובה ביותר מאז פרנק אנדרווד, סו חסרת חוש ההומור, מייק יועץ התקשורת הכושל ושאר החבורה מתכוננים להריץ את מאייר לנשיאות. אבל יש מי שרוצה לבצע את המשימה בעצמו וזומם להעיף את הצוות הנאמן. בהצלחה עם שניהם.

החדשות הטובות

עונת הפיילוטים של אמזון, עליה סיפרנו כאן בהרחבה, מגיעה לסיומה והתוצאות כבר כאן. הפיילוטים שיעובדו לעונה שלמה הם The After של כריס קארטר (״תיקים באפילה״), Bosch הבלשית בכיכובו של טיטוס ווליבר (״אבודים״), ״מוצרט בג׳ונגל״ של רומן קופולה וג׳ייסון שוורצמן ובכיכובו של גאל גרסיה ברנל, וכמובן Transparent המומלצת.

החדשות הרעות

בזמן שהיא מאתחלת להיט אחד שלה, רשת CBS נאחזת בכל הכוח בלהיט אחר, והודיעה שתחדש את ״המפץ הגדול״ ללא פחות משלוש עונות. לא הצופים ולא הרשת ממהרים להיפרד מהקומדיה הנצפית ביותר בטלוויזיה, אבל גם סופה יגיע, מתישהו. וכשזה יקרה, הרי לכם אתגר: רימייק ל״המפץ הגדול״ עם ארבע מדעניות ובחור חתיך ושקוע בעצמו שגר בדירה ממול. נראה אתכם.