ללא פילטר: הילדים העשירים מהאינסטגרם מגיעים לטלוויזיה

הכינו את האצבעות, בינואר מגיעה התכנית החדשה שמתכננת לחמם לכם את החורף ומתחננת שתעשו לה לייק. מדובר ב- #RichKids of Beverly Hills, הריאלטיהמבוססבחופשיותעלהטאמבלרהמצליח ״הילדיםהעשיריםמהאינסטגרם״. אם קינאתם בחברים שלכם על חייהם המהממים כפי שהם משתקפים ברשתות החברתיות, זו כנראה לא הסדרה בשבילכם: בתו של ביליונר שחופפת את השיער עם בקבוק של דום פריניון ומסרבת לשכור דירה בה התאורה לא מחמיאה לסלפי׳ז שלה, תכניס לכיס הקטן את כל סרטוני אביב גפן והפילהרמונית שערערו את שלוותכם בשבוע האחרון. שמפניות, מסיבות בריכה ומטוסים פרטיים יככבו גם כאן, בדומה לחשבונות האינסטגרם של הצעירים, רק שהפעם נאלץ גם לשמוע מה יש להם לומר.

שטויות בחרוזים: הגימיק התורן של ״איך פגשתי את אמא״

מאחר וטד את בחירת לבו עוד לא פגש, השעמום ב״איך פגשתי את אמא״ בהחלט מורגש. גם כשחשבנו שאין בעולם עוד יותר הבלים, מסתבר שלתסריטאי הסדרה נשארו בשרוול עוד כמה תעלולים. האחרון שבהם הוא פרק שכולו בחרוזים, כזה שגורם לכולנו לתהות אם מישהו שם לא הגזים. ב״איך פגשתי״ אהבו גימיקים עוד מאז יצאו לאור, אבל חלאס, אתם לא שייקספיר, גם לא דתיה בן דור. זה נחמד, מצחיק ועושה נעים בלב, אבל בבקשה, יוצרים יקרים, תנו כבר לטד להתאהב.

נפלה עטרת ראשנו: ״מינדי״ יוצאת לפגרה

הכתובת היתה על הקיר, כלומר בנתוני הרייטינג. ״מינדי״, מהסדרות הטובות שהגיעו למסך בשנים האחרונות ומחביבותיה המובהקות של המדור, מדשדשת ברייטינג כמעט מיום הוולדה. זה לא הפריע לרשת פוקס להמשיך אותה, מאחר והקהל של ״מינדי״ הוא גן עדן דמוגרפי משכיל ומבוסס ברובו, כזה שמפרסמים ימשיכו לשלם כסף בשביל לחשוף את המוצרים שלהם אליו. נראה שזה כבר לא מספיק להם. בלי קשר לפגרת החגים המתקרבת, הסדרה תבלה את החודשים פברואר ומרץ על המדף, ותשוב לפרקים אחרונים באפריל, במה שתהיה כנראה, שירת הברבור שלה. אמנם המילה ״ביטול״ לא נשמעה עדיין, אם כי נאמר זאת כך: אף אחד עוד לא הוציא סדרה מוצלחת לפגרה כפויה. מה שיכול להוציא אותה מהבוץ הוא כמובן החיבור המתבקש בין מינדי ודני, אבל עד שזה יקרה, החזיקו גם אתם אצבעות לחברים מ״שולמן ושות׳״.

יום ללא עישון: מה קרה שב״מד מן״ נפטרו מהסיגריות

השבוע ציינו בארצות הברית יום ללא עישון, שכמשתמע משמו מעודד מעשנים לזנוח את ההרגל הממכר לטובת חיים בריח טוב יותר. מעשנים רבים בגמילה מחפשים תחליפים יצירתיים למקל הניקוטין שנגזל מהם, ולאלן דג׳נרס יש פתרון מוצלח בהרבה מסיגריה אלקטרונית או משאף ניקורט. במסגרת תכנית האירוח שלה התלבשה אלן על ״מד מן״, סדרה שעישון הוא חלק אינטגרלי ממנה, והחליפה את הסיגריות בצפצפות יום הולדת, כאלו שהיו הלהיט של כל מסיבה בבית ספר היסודי. יודעים מה? הן עדיין דבר די אדיר, והסרטון הזה מדגים זאת היטב. עכשיו כל שנותר הוא לבקש שאכטה מג׳ון האם.

זה לא נגמר, זה רק הסוף: כוכבי ״שוברי שורות״ קוראים את סצינת הסיום

עוד שבוע, עוד סרטון מבית ״שובר שורות״. הפעם מדובר בפעם הראשונה בה קראו בריאן קרנסטון וארון פול את סצינת הסיום המרסקת של הסדרה, ונחשפו לרגעים האחרונים של וולט וג׳סי. אם אתם עדיין נמנעים מספוילרים, אל תקליקו על הסרטון, אבל אם כבר ראיתם וחשבתם שאתם לקחתם את זה קשה, תעיפו מבט בתגובות של ארון פול. הלב שלכם אולי ייצבט כשתזכרו בפינאלה, אבל הוא יישבר למאתיים רסיסים כשתבינו שאנחנו חיים בעולם בו השניים האלה כבר לא רואים אחד את השני בכל יום.

חגיגה בטריילר

מרוב ״דוקטור הו״ כמעט ושכחנו את ה״שרלוק״, אבל גם הוא חוזר בקרוב לעונה שלישית.

גם True Detective משחררת טריילר חדש, ובאמת שהסדרה הזו לא יכולה להיות מסקרנת יותר.

והנה הטריילר המלא של Looking, הסדרה החדשה של HBO שזכתה לכינוי ״בנות ההומואית״. אפשר פרק קרוסאובר בו אנדרו רנלס (אלייז׳ה של ״גירלז״) וג׳ונתן גרוף מתאהבים? תודה.