תלמידי חטיבת ביניים במחזמר "שובר שורות"

השבוע מציינים ביוטיוב את "שבוע הגיקים" (רגע, לא כל שבוע שם הוא שבוע הגיקים?), במסגרתו מקדם האתר תכני גיימינג, גיבורי על, המצאות חדשניות ושאר תחומים המזוהים עם המונח. בין לבין הגיח השבוע הסרטון המדהים הזה: מחזמר על פי "שובר שורות", מבוצע כולו על ידי תלמידי חטיבת ביניים.

יש כל כך הרבה דברים מצחיקים ברעיון הזה, ויוצרי הסרטון - הצמד הקומי רט ולינק - מתעלים אותם לביצוע מושלם. השירים הקורעים, השחקנים המדויקים (שספק אם ראו פרק של "ברייקינג בד" בחייהם), והפרטים הקטנים, שלא רק אלוהים נמצא בהם אלא גם וולטר ווייט. צפו בסרטון, ואז תצפו בו שוב ושוב ושוב כי הוא נהיה מצחיק יותר בכל פעם. לרגישים לספוילרים: עלול להכיל כמה.

בצל הטרגדיה: החלו צילומי העונה החדשה של "גלי"

צילומי העונה החמישית של "גלי" החלו בשבוע שעבר, בצל טרגדיית מותו של קורי מונטית'. עם תחילת הצילומים שוחרר לרשת סרטון קצרצר לזכרו של מונטית', מטעם חבריו לצוות. שאלות רבות ריחפו מעל עתידה של הסדרה בעקבות אובדן הכוכב הראשי שלה, והשבוע התפנה קווין ריילי מרשת "פוקס" לענות על כמה מהן. ההתמודדות עם מותו של מונטית' בסדרה עצמה תגיע בפרק השלישי בעונה. בניגוד לשחקן שגילם אותו, דמותו של פין האדסון לא תמות משימוש בסמים. לפני הפרק יוקרן תשדיר שירות המסביר על הסכנות שבהתמכרות לסמים, אך אף אחת מהן לא תמצא עצמה (נכון לעכשיו) בסדרה. הרווחים ממכירות השירים שיבוצעו בפרק המיוחד יועברו כולם למשפחתו של מונטית' המנוח. בנוסף, מסר ריילי שהסדרה תבוא על סיומה בסיום העונה השישית: "שום דבר לא סופי", מסר, "אבל אני לא רואה את 'גלי' מתקדמת מעבר לשתי העונות שנותרו לה".

משחק אותה בקהאם: ג'ייסון סודייקיס חולה על כדורגל

בשבוע שעבר סיפרנו לכם על פרישתו של ג'ייסון סודייקיס מ"סאטרדיי נייט לייב", אבל כנראה שנותרו לו עוד כמה חובות עבור רשת NBC. השבוע הוא נרתם לקידום שידורי הפרמייר ליג - ליגת הכדורגל הבכירה של אנגליה - שישודרו לראשונה ברשת הטווס. בפרומו מגלם סודייקיס את טד לאסו, מאמן פוטבול מכללות שנשכר לתפקיד מאמן קבוצת הכדורגל טוטנהאם הוטספר.

הקונספט אמנם צפוי: המילה "פוטבול" מייצגת שני ענפי ספורט שונים לחלוטין באנגליה ובצפון אמריקה, אך סודייקיס מתעלה על המצופה ומצטיין בדמות הדרומי התם שלא יודע כלום על המקום שהגיע אליו ואין לו מושג מה לעשות, אבל הוא כל כך רוצה להשתלב עד שבסוף הוא יצליח גם קצת לרגש אתכם.רופא ללא גבולות: נחשף הדוקטור החדש של "דוקטור הו"

אז ל"דוקטור הו" יש דוקטור חדש, שזה מעניין בעיקר אנשים שרואים "דוקטור הו" ועוד הרבה יותר אנשים שרק מעמידים פנים שהם רואים "דוקטור הו". אם אתם נמנים על הקבוצה הראשונה, כססתם בוודאי ציפורניים השבוע מול המשדר המיוחד של ה- BBC, שהכריז מי יהיה השחקן שייכנס לנעליו של מאט סמית', הדוקטור הנוכחי. מדובר, אם כן, בפיטר קפלדי, שחקן סקוטי המוכר בעיקר מהסדרה The Thick of It ומ"בסוד העניינים", הסרט שהופק בעקבותיה. קפלדי יהיה השחקן ה- 12 שיגלם את הדוקטור בסדרה הוותיקה, כשההתחדשות תתבצע בספיישל חג המולד שישודר בדצמבר הקרוב.

זפזופים

לא רק הדוקטור, אלא גיבור בריטי נוסף חוזר בקרוב - שרלוק הולמס. כך הוא נראה בטריילר לעונה השלישית.

לבשורות המבאסות של השבוע: ראשידה ג'ונס (אן) ורוב לאו (כריס) עוזבים את "מחלקת גנים ונוף". לא ברור איך מישהו מוכן לוותר על השניים האלה, אבל כדאי להתחיל להתרגל.

הסלב הבא שיפקיר את עצמו לחסדיהם של חבריו הקומיקאים ויעלה על הגריל ב- Roast של "קומדי סנטרל" הולך להיות ג'יימס פרנקו. מי שיהיה אחראי על המנגל הוא לא אחר מחברו הטוב סת' רוגן. זה בטח לא הולך להיות יפה.

>> הצצה ראשונה לעונה 3 של "הומלנד"
בואו לפייסבוק שלנו