אין תמונה
אם הייתם משתמשים בבינג, הייתם מחפשים אותם

שוב הן: הסדרות הכי מחופשות ב- 2013

מנוע החיפוש בינג של מיקרוסופט פרסם השבוע את סטטיסטיקת החיפושים שלו לשנת 2013, ובכך ניסה לגרום לנו להאמין שמישהו משתמש בו ולא בגוגל. בין ביונסה למיילי סיירוס, תכנית הטלוויזיה שחיפשו הכי הרבה אנשים היתה ״המפץ הגדול״, שהדיחה מהמקום הראשון את המובילה לשנת 2012 ״אמריקן איידול״, ושלחה אותה למקום השני. מתחתיה אפשר למצוא את ״המתים המהלכים״, ״אחוזת דאונטון״ ו״משחקי הכס״, ואת העשירייה סוגרת תופעת הריאליטי האהובה ״האני בו בו״. הנעדרת הבולטת מהרשימה היא כמובן ״שובר שורות״, וחבל, כי אם היינו יודעים מזה קודם היינו שולחים לבינג את כל מי שאי פעם התלונן שעשינו לו ספוילרים.


Maria & Reverend Mother - My Favorite Things by maddkat1

דברים שאותי משמחים: מחזות הזמר מגיעים לטלוויזיה

איך זה פותרים בעיה כמו רייטינג גרוע? באמצעות ״צלילי המוזיקה לייב!״, אם לשפוט לפי נתוני הצפייה של רשת NBC. במשך שבועות ארוכים פמפמה הרשת את ההפקה המיוחדת של המחזמר ״צלילי המוזיקה״, שהועברה ביום חמישי האחרון בשידור ישיר ונהנתה מתשומת לבם של למעלה מ-18.5 מיליון צופים. המחזמר, בכיכובה של בוגרת ״אמריקן איידול״ קארי אנדרווד כמריה, העניק ל- NBC את אחד מהערבים הנצפים ביותר שלה בשנים האחרונות. בעקבות הנתונים החליטו ברשת להפוך את האירוע הטלוויזיוני למסורת שנתית, אם כי לא נמסרו בינתיים פרטים נוספים בנוגע למיוזיקלס הבאים שתפיק הרשת. מה שכן ודאי, זה שגם את המשדר הבא יבלו מיטב הסלבריטאים בלצייץ עלבונות. ״הדברים האהובים על קארי אנדרווד הם בוודאי אנשים שלא ראו את ג׳ולי אנדרוז בגרסה המקורית״, קטלה ג׳ואן ריברס, שהצטרפה לסלבס כמו אנה קנדריק או קמרון דיאז שצייצו לאורך המשדר כולו. זה בוודאי ל- NBC להגיע להחלטה להמשיך את המשדרים, כי כבר לא מספיק שצופים בך, צריך גם לדבר עליך, והרבה.

אני עוד אחזור: האם ״שליחות קטלנית״ בדרך לקאמבק טלוויזיוני נוסף?

ארבע שנים לאחר שירדה ״טרמינייטור״ מהמסך, המותג ״שליחות קטלנית״ זומם לחזור אליו. הסדרה החדשה מתוכננת להתחיל מ״רגע קריטי בסרט הראשון״, ובעוד הסרט הולך לכיוון אחד, תיקח אותו הסדרה לכיוון אחר לגמרי. התקציר המעורפל לא מגלה יותר מדי על הסדרה, אך מה שכן ידוע זה שהיא תתפתח במקביל לריבוט הקולנועי המתוכנן לסדרה סרטי ״שליחות קטלנית״, כשהראשון מביניהם צפוי לצאת לאקרנים בקיץ 2015. הסדרה תתכתב עם הסרטים ותהווה מעין פרשנות נוספת שלהם.

בחזרה לספסל הלימודים: טריילר ראשון לעונה החדשה של ״קומיוניטי״

יש טריילר לעונה החדשה של ״קומיוניטי״, וזה אירוע מרגש כמעט כמו שובה המתקרב של הסדרה. הטריילר מתאר את ג׳ף ווינגר חוזר לקולג׳ הקהילתי גרינדייל בתור מורה, ממש כמו דן הרמון, יוצר הסדרה שהועזב ממנה בסוף העונה השלישית, שהעונה החמישית והנוכחית מסמנת את שובו אליה. כמו בימים הטובים קיבלנו כאן את עאבד עם רפרנס לתרבות פופולרית, את הדיקן מתעלק על ג׳ף ודמויות משניות קבועות מהלכות בקמפוס. הבונוס: מייק מ״שובר שורות״. החלק המבאס: התזכורת שנקבל את טרוי רק בחמישה מתוך 13 פרקי העונה, לאחר עזיבתו של דונלד גלובר. לא נורא, עצב מהול בשמחה הוא מנת חלקם של מעריצי ״קומיוניטי״ כבר למעלה מארבע שנים.

מסביב לגלובוס: טינה פיי ואיימי פוהלר מתכוננת לטקס גלובוס הזהב

טינה פיי התבדחה בעבר שלעולם לא תנחה את טקס פרסי האוסקר כי מדובר בחודשים ארוכים של עבודה, בעוד שהנחיית טקס פרסי גלובוס הזהב לא דורשת השקעה של זמן רב. ובכן, מסתבר שהבדיחה על חשבונה כי הטקס, אותו תנחה בפעם השנייה לצד איימי פוהלר, ייערך בעוד יותר מחודש והנה הן כבר צריכות לעשות פרומואים. השתיים מזמינות אותנו לחזרות לקראת הטקס, וגם אם קצת יכאבו לכם האוזניים זה לא משנה, כי כל דקה עם השתיים האלו יותר כיפית מכל דבר אחר שיש לכם לעשות.

זפזופים

רשת Showtime הודיעה שהעונה הבאה של ״קליפורניקיישן״ תהיה גם האחרונה. בחדשות אחרות: מסתבר ש״קליפורניקיישן״ עדיין משודרת.

והנה הטריילר לפרק חג המולד המיוחד של ״אחוזת דאונטון״, כאילו לא קינאנו בבריטים מספיק עד עכשיו.

סצנת הסקס ש"דם אמיתי" לא רוצה שתראו