אם אתם צופים ב"פוליאקובים", אתם כבר בטוח יודעים כמה אריאל פוליאקוב מתאמץ להתניע את הקריירה המוזיקלית שלו ועכשיו, כשיצא לו סינגל חדש בשם "עלה נידף ברוח" (חה), הוא עושה הכול כדי לקדם אותו, כולל ראיון בתכנית הרדיו של אלירז שדה ומאיה בצלאל.

פוליאקוב, שהגיע לדבר על השיר החדש, נשאל על ה-כול מלבד השיר כשהדיון נע בין האחוזים שתפרה אחותו יעל מהסדרה ("היא סוחרת במשפחה", השיב אריאל) וכשהוא כן נשאל על היכולות המוזיקליות שלו, הוא זכה לשמוע שהוא שר "בדיוק כמו אורן", כשהכוונה כמובן היא לחברו הטוב אורן ברזילי, סולן "מופע הארנבות של ד"ר קספר", בה אריאל מנגן.

>>הקוויז המלא: את מי שוש פוליאקוב קיללה?

מה שצרם לנו לא היה השיחה הקולחת בזמן שהשיר של אריאל מתנגן (תקופה שנמשכה "חודש", לטענת אלירז), אלא הטעות הקריטית של בצלאל ושדה כשטענו בהומור כי פוליאקוב "גנב" את שם השיר מליאור פרחי והשיר הידוע, "צמא לאהבה". מדובר בשיר של פיני חדד ונתי לוי וכן, ציפינו ליותר.

הסאגה בתחנת הרדיו הצליחה להקפיץ את הוריד הידוע של הפוליאקובים והתסכול של אריאל היה ברור מתמיד: "לא למות? לא לרצוח?", אמר על החוויה ברדיו, "בא לי לשרוף להם את תחנת הרדיו". הדיס המלא ישודר הערב בפרק החדש של "פוליאקובים" ב-HOT3.

אריאל פוליאקוב, יוני 2017 (צילום: יחסי ציבור)
"לא למות? לא לרצוח?" | צילום: יחסי ציבור

mako תרבות בפייסבוק