שלמה ארצי, בן ארצי, אמפי שוני (צילום: מיקי אלבו)
עוד ארצי נחשף. שלמה ובן בהופעה | צילום: מיקי אלבו
"לתת באהבה, המשדר המסורתי של ארגון לתת וקשת, ישודר השנה בסמוך לערב ראש השנה ויעמוד בסימן משפחות. את המשדר, שמטרתו גיוס תרומות ארוחות חג לנזקקים, ינחו השנה צמד כוכבי ארץ נהדרת, שני כהן ורועי בר נתן. לראשונה יבצעו מיטב האמנים שישתתפו באירוע דואטים מרגשים עם בני משפחתם.

צביקה הדר יאחד כוחות עם להקת "שטח פרטי", שהסולן שלה הוא בנו, סער בן ה-14. אדר גולד, בוגרת "כוכב נולד" תבצע ביחד עם אמה, הזמרת שרי, את אחד מלהיטיה הגדולים ביותר "לעולם בעקבות השמש". קרן פלס תציג את אחותה הצעירה, אלה, ובן ארצי יחשוף בפעם ראשונה את האח הצעיר לבית ארצי, יונתן. ישי ושיר לוי יופיעו גם הם יחד, לראשונה מאז הפיוס, וישירו את הלהיט שכתב עמיר בניון לישי "את". גם מארינה מקסימיליאן ומתי כספי יופיעו על הבמה עם קרוביהם.

ישי לוי, שיר לוי, הופעה (צילום: שרון רביבו)
חוזרים לשיר יחד. שיר וישי לוי | צילום: שרון רביבו
"הגזרות הכלכליות ובראשן הקיצוץ בקצבאות הילדים והעלאת המע"מ, מאלצים אותנו להתמודד עם מציאות בלתי אפשרית של מצוקה קשה שהולכת ומחריפה, עקב המדיניות האנטי חברתית ואי הטיפול הממשלתי בעוני ובפערים החברתיים ", מסביר מנכ"ל ארגון לתת, ערן וינטרוב, "אנו מאמינים שהעשייה המשותפת של "לתת ו"קשת" תוכל להעצים את ההירתמות של אזרחי ישראל, על מנת לאפשר למאות אלפי ישראלים שאין להם די אוכל בכל ימות השנה, לחגוג את ראש השנה עם מעט תקווה לקראת השנה החדשה".

צביקה הדר ונתן גושן (צילום: צ'ינו פפראצי)
ישיר עם הבן. צביקה הדר בהופעה של נתן גושן | צילום: צ'ינו פפראצי
הצופים במשדר יוכלו לתרום במספר דרכים: ארוחה לאדם בשווי 15 שקל על ידי שליחת SMS  עם המילה "לתת" למספר 2030, ארוחה למשפחה בשווי 60 שקל באמצעות המוקד המיוחד של חברת אורנג' בטלפון 054-4001717 ובאתר האינטרנט של לתת או ב-mako.