טיימליין גווינית פאלטרו (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
גווינית. נראה אתכם מחזיקים שבוע בלי קייל | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

קחי מאה דולר, קני לעצמך חטיף אצות

פריצת דרך: גווינית' פאלטרו גילתה השבוע שלהיות עני זה מבאס. היא בסך הכל לקחה על עצמה אתגר שבמסגרתו התחייבה לחיות מ-29 דולר, שזה הסכום שמשפחות עניות בארה"ב מקבלות לשבוע בתלושי מזון, אבל הודתה שנשברה לאחר ארבעה ימים. טוב נו, מי לא נפל פעם בקרייבינג לחטיף אצות. אז תחזיקו חזק: מסתבר שב-29 דולר קשה לנשנש קייל, וכפי הנראה גווינית נאלצה להתמודד עם הגילוי המדכדך שפתיתים עולים שבעה שקלים בסופר ואילו קינואה 27. וזה בכלל לפני שהגענו לגוג'י ברי ואגוזי מקה, או כל מה שהיא מכנה "סופר פוד" בזמן שהיא דוהרת בעדן טבע מרקט בשביל חמוציות אורגניות. והאמת? קצת חבל שהיא לא החזיקה מעמד עוד כמה ימים. כי אולי בסופו של שבוע שבו היא ניזונה מ-29 דולר בלבד, היא הייתה מצליחה להבין איך חיים בריא גם בלי להיות מליונרים (או שסתם הייתה מפסיקה להוציא ספרי בישול שמתכון בודד בהם, כולל כזה לסלט, עולה 150 דולר). ולכו תדעו, אולי היא גם הייתה מפצחת את הנוסחה לפיה שני דולר לארוחה לא קונים עשב חיטה אבל כן קונים מקמאפין, או כל דבר שהופך את העולם לכזה שבו אנשים עניים הם שמנים ועשירים הם רזים. כמובן שכתוצאה משבוע כזה היא גם הייתה עולה לפחות שני קילו, אבל זה כבר סתם משהו קטן בשבילנו.

גוגל
לכו חפשו

איך לגלות שאתה נורמלי באופן יחסי בעזרת גוגל

אז עכשיו גוגל מציעים לנו להסתכל על כל החיפושים שלנו בגוגל אי פעם. והשאלה הראשונה, כצפוי, היא למי עוד הם מציעים את זה ומה זה אומר על הפרסומות שיצוצו לנו באופן מסתורי במחשב. או, לאנשים שיש להם ממה לדאוג, על פרופילים שבונים עלינו בשלל שירותים חשאיים ("הג'ינקס 2" = רוברט דרסט נתפס בעקבות חיפוש הגוגל "פתרונות אחסון והסתרת גופה, איקאה"). אז כן, יום אחד מישהו ישתמש במידע הזה על מנת לגזול מאתנו את שאריות הפרטיות והחופש שעוד נותרו לנו, אבל עד שהדאגות הערטילאיות האלו יתממשו (אוקטובר 2017, פלוס מינוס), אנחנו יכולים פשוט להתבונן בדממה בהיסטורית החיפושים שלנו ולהבין את מה שגוגל יודע כבר ממזמן – את עצמנו.
אז מהיסטוריית החיפושים שלי עולה, בין היתר, שאני אדם חרדתי שמשתמש בגוגל על מנת לפענח תסמינים בריאותיים ולגלות שכל הדרכים מובילות לסרטן. חיפוש אהוב: "תינוק אכל חצי לובלו דובדבן, האם רעיל?" (לא נמצאה תשובה חד משמעית, אגב). "היסטורית חיפוש" הוא כינוי רשמי למה שגוגל מספקת לנו באמת – זרם התודעה שלנו, ריכוז פחדים וסטיות והפרעות שבחיים לא היינו חולקים עם אף אחד אבל היינו שמחים לגלות שלעוד אנשים יש. למעשה, כל פסיכולוג צריך לקבל בפגישה הראשונה עותק של היסטורית החיפוש של המטופל. האבחנה תהיה מיידית, ובתשעים אחוז מהפעמים גם די מרגיעה: אתם דפוקים לגמרי, בדיוק כמו כולם. וכנראה שזה לא סרטן.

אין תמונה
קיילי ג'אנר ואיבר גוף מוגזם

האתגר הגדול (לא החיים עצמם, השני)

קיילי ג'אנר הולכת להיות קים קרדשיאן החדשה, טוענים אתרי הרכילות ואמא שלה, מה שאומר שהיא מצטלמת פעמים רבות ביום, ליברלית בנושא לבוש, בקרוב תוציא קלטת סקס, תתחתן עם זמר מצליח (שחור - יתרון) ותגיע לביקור מאכזב בארץ. אבל מה שעוד יותר מעניין, זה שהיא הצליחה להעביר את אובססיית השפתיים שלה - שכולנו יודעים איך הן נראו פעם, רובנו מצליחים לנחש איך היא רוצה שהן יראו, אבל אף אחד לא ממש סגור על איך הן נראות היום – לעולם כולו. אתגר הקיילי ג'אנר, נעים להכיר. כמו האתגר של גווינית', רק במעניין. אנשים מצלמים את עצמם דוחפים את הפרצוף לפיית בקבוק, כוס או כל דבר שיכול ליצור וואקום, עד ששפתיהם מתנפחות באופן מחריד. זה לא הכי בריא, לעתים מצריך טיפול רפואי ולפעמים גם גורם לשטפי דם, אבל עובר די מהר. כשחושבים על זה, אין באמת הרבה הבדל בין ההליך הקוסמטי המפוקפק הזה לבין הליכים אחרים שאנשים עוברים כדי להסתיר את קשישותם הטבעית, שלרוב הם פחות הפיכים ויותר יקרים ובסופם הם עדיין נראים זקנים, פשוט זקנים שהיו מעורבים בקטטה.
אבל אם נחזור לקיילי, אפשר להסכים שעדיף להימנע מאתגר ויראלי על שמך, בין אם הוא קשור לאיבר גוף מוגזם ובין אם למחלה ניוונית. והאתגר הזה ממחיש, יותר מהכל, למה היא לא תהיה אחותה הגדולה. כי אם העולם מחכה לתמונת העירום הבאה של קים קרדשיאן, אז במקרה של קיילי ג'אנר אנשים בעיקר מחכים לתמונה מהניתוח הפלסטי הכושל הבא. קים סקסית, קיילי ביזאר. אם כבר דמיון משפחתי, אז היא יותר בכיוון של אבא ברוס שנמצא בעיצומו של שינוי מין. שניהם עושים דברים משונים לגוף שלהם במטרה להיות, יום אחד, נשים יפות.  

ויצים

אחרי דקה ורבע של תהילה, דרור רפאל וטום באום נפרדו. לא ברור מי רכב על מי בסיפור הזה.

 עונה חדשה לצער גידול בנות! אחרי 22 שנה של התמכרויות לסמים ושלל שערוריות, נקווה שזה יצא משהו בין "בנות הזהב" ל"סלבריטאים בגמילה".

גרם לחברה שלו להשמין כדי שאחרים לא ירצו אותה. מזימה כל כך מדהימה שפלא שניב אסרף לא חשב עליה.

הקליפ החדש של דיוויד הסלהוף נראה כאילו האייטיז הקיאו על זוג חותלות, וזה מושלם.