מחתונתה של ציפי חוטבלי (צילום: מיכאל שוודרון)
ציפי חוטובלי | צילום: מיכאל שוודרון

איך כנסת ישראל הפכה לפרק של "מחוברים"?                      

מזל טוב לציפי חוטובלי! הרווקה של הכנסת סוף סוף מצאה בחור חמוד להתייחד איתו, וסיפקה לנו איזה שבוע של תהיות האם סגנית השר הדתייה והיפהפייה בת ה-34 באמת שמרה את עצמה לחתונה או לא. ורגע, גם גדעון סער התחתן! אחרי שהפפראצי רדפו אחריו בעוז השמור לבילויים של בר וציון, התברר שלנו שהשר והמגישה, שניהם גרושים, מנהלים קשר עז ואישי שהסתיים בהריון ולאחריו חתונה. מיותר לציין שהם העניקו לנו שעות של דיוני יצרים. וחכו יש עוד. זה קצת רגיש יותר, חברת הכנסת מטעם יש עתיד, עדי קול, מספרת לנו לאחרונה, באופן פתוח ושובה לב, על ניסיונותיה להיכנס להריון, והקושי הפיזי והרגשי שעובר עליה בתהליך המפרך הזה.

אבל מדי פעם מוכרחים להודות שכל הפוליטיקה החדשה הזאת זה קצת טו מאץ' אינפורמיישן. הכנסת נראית כמו הקאסט של "מחוברים" במקום כמו דאחקת הפואד בן אליעזר האקראית במזנון. וזה כיף, כן, אבל אי אפשר שלא לתהות - אם החיים שלכם נראים כמו פרק של "האנטומיה של גריי", מתי בדיוק אתם מספיקים לעבוד עבורנו? זה לא שמראש האמנו בכם יותר מדי אבל עכשיו, כשיש לכם חיים, אפילו פחות.

אייל גולן (צילום: עיצוב: ויטלי ריימן)
סמטה אלמונית | צילום: עיצוב: ויטלי ריימן

זו לא שכונת פאר, זו לא שכונה של עוני

איזה כיף לתושבי חיפה! אמר אף אחד אף פעם, אבל עכשיו דווקא יש סיבה לאופטימיות - מהלך נדל"ני מחוכם עשוי להובילם למגורים ברחוב אייל גולן. האם זו הולכת להיות שכונת הפשע החדשה של הכרמל? או אולי דווקא קומפלקס יוקרתי אליו תעקור משפחת בן גלים ועל תושביו יכתבו תדיר במקומון השקמה? אני לא רואה סיבה למחות על המהלך, אייל גולן ראוי שיקראו על שמו רחוב, כיכר, קונסרבטוריום ומחלת מין, אבל לא מדובר בכבוד שנהוג לשמור לאנשים מתים? וזה גם די הגיוני, הרי לאדם חי יש עוד הזדמנות לעשות בושות, מישהו היה רוצה לגור ברחוב משה קצב? סמטת עמנואל רוזן? אז נקווה שאייל מעריך את המחווה ויבלה את שארית חייו במכובדות זהירה, ערך הנכס תלוי בו!

דודו אהרון הרווק
חייבים לחתן את דודו!

מה ההבדל בין "הרווק" ל"דייט בחשיכה"?

מאחר ו"דייט בחשיכה" חזרה לחיינו, "הרווק" עם דודו אהרון עומדת להתחיל ופאולינה ולאון כבר עמוק מתחת לשמיכות הסקביאס של "האח הגדול", יש תחושה שעולם הריאליטי שלנו מצחין מרומנטיקה. זוגות זוגות הם מתייצבים אל מול המצלמה, נחושים להתאהב ו\או להתפרסם ו\או לצאת כוסיות בטלוויזיה.

אבל בעוד "הרווק" היא הפנטזיה השחוקה, כולל ורדים, שמלות ערב, עניבות וטבעת אירוסין בסוף (עם הטוויסט הקומי הים תיכוני של דודו אהרון בתפקיד הרווק), "דייט בחשיכה" היא גרסת הג'יי דייט המייאשת, פגישה עיוורת עם דושבאג מהגיהנום. למעשה, מדובר בשתי תכניות הפוכות: אם מה שכיף ב"הרווק" זה הזיוף הפלסטיקי שלה שהופך אותה למעין אגדה דבילית ואסקפיסטית, אז מה שמושך ב"דייט בחשיכה" (שהיא ריאליטי מעולה, אל תתנו לאף אחד לשכנע אתכם אחרת) זה דווקא הכנות הנוראית, הקודרת ונטולת החמלה שבה נמדד כל בן זוג פוטנציאלי ושבה, ברור לכם לגמרי, נמדדתם גם אתם בשלב זה או אחר בחיים. כשחושבים על זה, "דייט בחשיכה" היא "הרווק" אחרי 15 שנה של דייטינג עם תל אביבים, כשהפרפרים בבטן התחלפו בשיפוטיות קרה וחוסר אמון במין האנושי.     

"תמיד רציתי להיות אמא צעירה". רפאלי (צילום: חדשות 2)
והזוכה הוא... היא... | צילום: חדשות 2

ויצים:

סופית, בר רפאלי הולכת להנחות אירוע עם מלא גייז מוזיקליים שכל שאיפתם היא לעמוד על במה! וגם את מצעד הגאווה.

בכלל, מה הקשר בין מישהי בלי כישרון מיוחד להנחיית תכנית כישרונות? ובכן, מיליון שקלים.

אפרופו רחוב אייל גולן, מעניין אם הוא יכלול כמה בתים של יוסי גיספן.

בטח שמתם לב: בכל העונות של ״המתים המהלכים״ לא נאמרה המילה זומבים אפילו פעם אחת. כך גם עם ״דייט בחשיכה״ והמילה דושבאג.

מסתבר שיש בסופרלנד ימים נפרדים לערבים ויהודים. בימים של הערבים רכבת ההרים יוצאת מהחניה ברברס.

מישהו עיצב, בטעות או שלא, קומקום שנראה כמו היטלר. מעבר לדמיון הפיזי, גם שניהם רותחים מהר, שורקים את ההורסט ואסל ועובדים על גז.

 בואו לפייס שלנו