אין תמונה
חגור מלא

עוברים לדום

מסתבר שחיילות צה"ל נהנות, בזמנן הפנוי, להתערטל ולהצטלם בהיתוליות עם הנשק. מי היה מאמין! בחורות בנות 18 עושות שטויות ברשת! היינו בטוחים שכולן מסיימות להפיץ סרטוני סקס כבר בתיכון ומחכות עם הלינצ'טרנטים לאחרי השחרור. מעבר לקנאה הבסיסית בכך שבבירור מדובר בנערות שמשקלן לא מושפע ממאפי שק"מ למיניהם, מוכרחים גם להודות שלא ברורה התגובה הצה"לית המוגזמת. בלי להעליב או משהו, אבל החיילות המתפשטות לא מביכות את צה"ל, בשביל זה יש את תשדירי פיקוד העורף ושאר ניסיונות צבאיים לצאת צעירים ומגניבים. מה שבטוח זה שאמנם צה"ל יכול להפוך אותנו לרכושו לשנתיים שלוש, אבל לנסות להילחם בפייסבוק, אינסטגרם או וואטסאפ זה חסר תועלת, אותם אי אפשר להלביש במדים.

מה הקשר בין הפרסומת לכריות לסרטון הילד הצמחוני?

הפרסומת לכריות באמת דוחה למדי, אבל אני מודה שפחות בגלל הסקסיזם ויותר בגלל שהיא הייתה קריפית וכתובה רע. הדיבוב המעפן של הילד, הפה עם השיניים שהדביקו לו, הגועל נפש החום שיצא לו מהפה ואמור להיות קרם אבל עשה אסוציאציות אחרות - זאת פרסומת שניסתה להיות חמודה אבל איכשהו בדרך השתבשה באופן מרהיב. מעניין שהיא חוללה סערה בדיוק באותו השבוע שבו הילד הברזילאי החמוד שסרב לאכול ניוקי תמנונים כבש את העולם. הרי ברור שלשם פרסומאי תלמה כיוונו. הם רצו ילד ויראלי מתוק שכולם יעופו עליו, אבל כמו שכבר למדנו עם הדברים שמצליחים ברשת – זה קורה רק בטעות. מעניין גם שאצל רבים שני הסרטונים השיגו את המטרה ההפוכה – הפרסומת לכריות הוציאה את החשק לגעת במוצר, ולעומת זאת רבים מאתנו מסתובבים כבר שבוע עם קרייבינג היסטרי לניוקי תמנונים.

קים קרדשיאן אוכלת (צילום: smosh.com)
בשביל שתיים | צילום: smosh.com

מוצא המינים: קים קרדשיאן מצפה לבת

ברור שזאת בת, הרי מוכרחים להמשיך את השושלת הנשית המפוארת הזאת שתתועד לנצח בגנזכי ערוץ E, כולל טקס אכילת השלייה של העוללה. קים תהפוך לאם מטופחת יתר על המידה לבת שאולי, בזכות אמה, לא תזדקק לקלטת סקס כדי להתפרסם, אבל בכל זאת תדליף אחת בשביל הכיף. הרי הקרדשיאניות הן למעשה קפיצה אבולוציונית קטנה – הכל אותו דבר, רק בתוספת מצלמה ותחת גדול. וזה עובד! החזק שורד, גם זה שלא מתבייש מכלום. מה שנדמה לעתים כהפרעה אישיותית הוא למעשה עזר הישרדותי שיכול, בהנחה שימשיכו להתרבות, להפוך ליתרון גנטי.    

פריס הילטון חושפת
"אופס"

ויצים

חייבים לדייק: אתרי הרכילות לא באמת נלהבים מכך שפריס הילטון חשפה בטעות את תחתוניה, אלא מהעובדה שהיא טרחה ללבוש כאלו.

"המירוץ למיליון", בלי להעליב או משהו, זה לא באמת מירוץ עוצר נשימה מסביב לעולם אם אתם רובצים רק בספרד. 

מסתבר שמייקל דאגלס חטף סרטן בגלל מין אוראלי. זה עדיין יותר ממה שיניב מ"האח הגדול" קיבל.

השבוע האחרון בפייסבוק נחלק בין אלו שהתלוננו על כל החתונות שהם צריכים ללכת אליהן, ובין אלו שראו את החתונה ב"משחקי הכס" ויותר לא יתלוננו על אף אירוע בחיים.

החרדי שתקף את הלסביות תקף גם את דודו ארז! מעניין מה גרם לו להתבלבל  

השופט לשעבר ישעיה טען השבוע שיש נשים שנהנות מאונס. שייתן דוגמא אישית ויוכיח שגם ההיפך הוא הנכון.

תמונת השבוע:

אין תמונה
ספרינג ברייק!
 

 בואו לפייס שלנו