לנער הזה התפללתי

סיינט ווסט. מושלם. אבל מעבר לעובדה שמדובר בשם שגם מתנגן יפה על הלשון וגם מקיים את ההבטחה הווסטית המגלומנית והכיפית, מוכרחים להודות שמדובר פה במערכת ציפיות די מלחיצה. כלומר, לאחר מחשבה מרובה (יש להניח), קים וקניה החליטו שהתקוות שהם תולים בבנם הן כל כך גבוהות שהם יקראו לו קדוש, לא פחות. הרי ברור שעם נתוני פתיחה כאלה, כל דבר שהוא יעשה בחיים ולא יכלול ייסוד דת חדשה יהיה מאכזב. וזה גם לא הוגן כלפי נורת', כי זה כמו להצהיר שהיא בסך הכל בת ולכן אפשר לקרוא לה על שם כיוון אוויר אקראי שמתכתב באופן משעשע עם שם משפחתה. לעומתה, סיינט הוא העתיד, התקווה, בו הכל תלוי. וזה מטופש, כי אנחנו לא בהודו שמפילים הריונות על סמך מין העובר. מדובר בנצר למשפחת קרדשיאן, ברור שעדיף לו מכל בחינה אפשרית להיות נקבה. סטטיסטית, הסיכויים הם לטובת נורת', למרות שמה המרשים פחות. היא הולכת לעשות הרבה יותר חיים מסיינט וככל הנראה גם להיות הרבה יותר מפורסמת ממנו, לפחות כל עוד הוא לא עושה קייטלין ג'נר ופורץ מחדש (אבל אם כן, סיינט זה שם יפה גם לבת). אולי סיינט באמת יהיה גאון וממשיך דרכו המוזיקלית של קניה, אבל בהנחה שהגנים הקרדשיאנים חזקים יותר, הוא יצטרך קודם לעבור כמה שנים של נהיגה בשכרות וקלטות מין. ולך תעשה את זה עם כזה שם.

ראש המוסד: אירן מגבירה את הקצב (צילום: פלאש 90 - מרים אלסטר, חדשות)
האו יו דואינג | צילום: פלאש 90 - מרים אלסטר, חדשות

טלטל אותנו, טלטל אותנו עד שנודה

אז יש ראש מוסד חדש, והכינוי שלו הוא "הדוגמן". וזה חמוד, כי מה בסך הכל אנחנו דורשים מאיש ביון?  שהיה נאה. מישהו שנשמח שיטלטל אותנו בחקירה, שינטרל אותנו בעזרת עיניו, שיבצע בנו סיכול ושאר פיק אפ ליינים סליזיים שאם היו מופנים כלפי אישה בתפקיד דומה היו מובילים לשיימינג נלהב. והוא לא הראשון שנבחר ומיד נחפן תקשורתית- עשינו את זה גם לבני גנץ, לסמוטריץ' ומהכיוון ההפוך - גם לרוני אלשיך (במה שאפשר לכנות "ביוש גוף" או לחילופין "היי תראו הוא חמוד ויש לו שפם!"). ההתמקדות בפיזיות הגברית היא סממן תקופתי - הרי גברים נבחרים לתפקידים כבר שנים, זה הדבר העיקרי שהם עושים, אבל רק עכשיו משנה לנו גם איך הם נראים. וזה לא שזה חשוב לנו כמו שזה פשוט הפך לנושא שיחה מקובל. פרק זמן בהיסטוריה, ככל הנראה קצוב, שבו מה שכבר לא לגיטימי לעשות לנשים, עדיין מותר לעשות לגברים.   

אין תמונה
אבל מה, לירד

סטטיסטית: אחד משלושה דביל

סמוטריץ' לא מבין איך זה שאחד מכל שלושה ילדים עני, הרי יש לו חמישה ילדים וכולם לא עניים. אז כן, ככל הנראה זאת הייתה בדיחה. כמו לתהות איך זה שאחת מתשע נשים חולה בסרטן שד אם יש לפחות עשר נשים שהוא מכיר בלי, או שזה לא הגיוני אם אחד מעשרה גברים הוא גיי אם באותו בוקר היו במניין עשרה גברים סטרייטים מאוד, או איך זה הגיוני שכל אדם חמישי בעולם הוא סיני ואין בכיתה של הבן שלו חמישה סינים. בדיחה, כמו כל חבר כנסת שמרוויח 40,029 ₪ בחודש וזורק פה ושם איזו דאחקה על נתוני עוני או הלצה על חוסר ביטחון תזונתי. יכול להיות שיש לסמוטריץ' השגות על ממצאי דו"ח נתוני העוני ולכו תדעו, אולי הוא צודק ויתברר שבאמת לא כל ילד שלישי הוא עני. אבל מה שבטוח זה שסטטיסטית, יש לפחות סמוטריץ' אחד חסר רגישות וחמלה בכנסת. 

אין תמונה
ובינתיים בתל אביב: 60 חתולים מתרגלים לגלאח

ויצים

המייקאובר הלא ייאמן של ההומלסית: אמנם עדיין אין לה בית, אבל לפחות כשהיא תחפש אוכל בפח זה יהיה עם מניקור ג'ל. 

ניקול ראידמן מודדת מעיל מפרוות חתול. עצרה לרגע כדי להקיא כדור פרווה ועכשיו היא דורשת 101 סיאמיים.

כלבת השמירה של הדמוקרטיה: קאיה נתניהו נשכה ח"כים מהליכוד. נקווה שהיא לא תחטוף מהם משהו.

שיימינג לאישה שראתה תאונה מתרחשת ובמקום לעזור לפצועים הלכה מהמקום בעודה אוכלת פיצה. בישראל זה בחיים לא היה קורה. אומה שהצליחה לנטרל מחבל במקביל לאכילת מגנום הייתה מצליחה לשלב במיומנות גם פיצה וחוסם עורקים.