ריבה סטינקאמפ
במותה ציוותה לנו טסטמוניאל הדחה

רגל פה רגל שם

הסיפור הביזארי של השבוע הוא ללא ספק של הדוגמנית שנרצחה על ידי בן זוגה, בחור בשם פיסטוריוס, שלא רק נשמע כמו איזו דיאגנוזה רקטאלית אלא הוא גם אצן קטוע רגליים(!) מה שגם מסביר וגם לא מסביר למה היא לא הצליחה לברוח ממנו. וזה נהיה מוזר אפילו יותר - יומיים אחרי שנרצחה, עלתה לאוויר תכנית ריאליטי בכיכובה (שצולמה לפני מותה, מן הסתם, זה לא נקרופיל נולד פה). הריאליטי נקרא "אי המטמון" והוא כולל סלבס שצריכים לעמוד במשימות אתגריות על אי - כלומר בדרום אפריקה התקמצנו על הפורמט של "הישרדות"! לוזרים.

 אי אפשר שלא לתהות -  מה היה קורה אצלנו בארץ אם מתמודדת ריאליטי היתה מתה לפני שתכנית בכיכובה הייתה עולה למסך? ולא, חמישים אחוזי רייטינג זו לא תשובה (אוקיי, לא התשובה היחידה). היו בכלל משדרים את התכנית? אולי על מנת לשמור על כבודה היו עורכים החוצה את כל הרגעים שבהם היא יצאה כלבה? האם ההורים שלה היו רוצים לראות אותה יומיים אחרי מותה מפזזת בביקיני על אי? ויכול להיות שמוות בכלל לא משחרר מחוזה בריאליטי? סביר להניח שגם אצלנו היו משדרים בסוף את התכנית, אבל גם אם לא, לאחותה בטוח שהיו שומרים מקום ב"מאסטר שף".

אין תמונה
אוקיי, איכ

מתרגשים בקטע מלחיץ

הביקור של אובמה הופך לאט לאט לסיפור קצת מביך. זה התחיל עם עמוד הפייסבוק הנודניקי שמנסה להכריח אותו לבוא לכיכר, והמשיך עם הלוגו הדוחה שנבחר ללוות את הביקור, וכפי הנראה עוצב על ידי מעצב השמלות של שרה נתניהו. בכלל, למה צריך לוגו שילווה את הביקור שלו? הבנאדם קופץ לפה לשעתיים לריב עם ביבי ולעשות סיבוב ביד ושם, ואנחנו כבר חיברנו את דגל ישראל ודגל ארה"ב ביחד לכדי תינוק משותף וחולני למראה. אי אפשר שלא לתהות אם קצת כמו בחורות שבדייט שני מציעות לעבור לגור ביחד, גם לנו לא היה מועיל טיפה פאסון. כי זה מתחיל בלהתחנן אליו שיבוא לכיכר, ויסתיים בסמסים של שכרות מביבי. אוקוורד.  

תרקוד כאילו אף אחד לא רואה

בהנחה שזה השבוע האחרון לחיי ההארלם שייק, ובפעם הבאה שמישהו יפרכס ויתעוות באמצע הרחוב כבר לא נצלם ונעלם ליוטיוב אלא פשוט נתעלם ונמשיך הלאה כמו בחברה מתוקנת, אפשר כבר לומר שיותר מהכל, זאת היתה המחשה אנושית, מדויקת ומגוחכת של ממים. הרי ככה זה מתחיל: מישהו עושה משהו מטופש (עדיף עם קסדה)- קאט - עשרות אנשים מקפצים מסביבו בשלל וריאציות של קשורות - 15 שניות ומאתיים לייקים לאחר מכן זה נגמר. כמובן שאז זה מגיע ל"ארץ נהדרת" וההורים שלכם מתקשרים לשאול מה זה וקוברים סופית את כל העסק. "הארלם שייק" היה התמצית המזוקקת והבסיסית של הויראליות, יכול להיות שמכאן פשוט אין יותר טעם להמשיך לשכפל.

נטלי דדון בביקיני
שפנפנה זה כשר?

ויצים, כמה קטנים

הולך להיות פלייבוי בעברית! אין ספק, עכשיו כשהוסר מכשול השפה יהיה הרבה יותר קל להבין את נטלי דדון בביקיני. כמו כן, עורך אורח: גדעון סער.

אנונימוס חשפו מיילים של "וואלה". מפחיד! רק שלא יפרצו לנו לגוגל ווייב ולהוטמייל, או חלילה יגנבו לנו שיחות יוצאות מהטוקמן.

אתר סורי השתלט על "פאשן פורוורד", אתר האופנה של מאקו. הגולשים, אגב, היו בטוחים שזו כתבה על הליין של ריהאנה לריבר איילנד.

חמישה ממשתתפי "סלבריטאים בגמילה" מתו! ויודעים מה זה אומר? נכון, שאלו חמישה אנשים שלא יעשו יותר סמים. התכנית עובדת.