במשך שנים יכלו תושבי אילת ליהנות מהשמש, הים ואווירת החופש התמידית (תשאלו אילתים על 'זמן אילת'), אך דבר אחד היה חסר להם: מופעי תרבות. ההצגות וההופעות החיות שהגיעו לאילת, התקיימו בדרך כלל במלונות העיר והיו מיועדות לתיירים המבקרים בעיר הדרומית. הסיבה לפער בין מופעי התרבות המיועדים לתיירים ומבקרים לבין צריכת התרבות בקרב מקומיים באילת, נעוצה בעלויות הכרוכות בהבאת אמנים מהשורה הראשונה למופעים בעיר, שנחשבות לגבוהות יותר מערים במרכז הארץ ומערי פריפריה שנחשבות במרחק נסיעה "סביר" מהמרכז. אולם, מעכשיו, בזכות מיזם התרבות הכה חשוב של ההסתדרות, יוכלו גם תושבי העיר ליהנות מאירועי תרבות של האמנים הגדולים. 

כחלק מהמיזם שמטרתו להנגיש את אירועי התרבות לכל התושבים בכל רחבי הארץ, פתחה ההסתדרות (גם) את מועדון התרבות FRIENDS בעיר אילת במטרה לאפשר לתושבי העיר הדרומית והיישובים הסמוכים, ליהנות מהצגות, הופעות ואירועי תרבות גדולים בדיוק כמו בכל עיר אחרת. כדי להפוך את צריכת התרבות לשוויונית עבור כולם, לא הסתפקו בהסתדרות בהפקת אירועי התרבות והחליטו לסבסד את המופעים ולאפשר לכל מי שרוצה לרכוש כרטיסים במחיר מוזל של כ-89 שקלים בלבד, ולחברי ההסתדרות במחיר מוזל עוד יותר של כ-69 שקלים בלבד. 

שולי רנד

איפה ומתי? FRIENDS אילת – יום חמישי, 19.5 בשעה 20:30; כמה? 99 שקלים ו-79 שקלים לחברי הסתדרות.

מופע אקוסטי סוחף ומרגיש של שולי רנד, היוצר הענק שהצליח לאחד בין התרבות הישראלית למוזיקה היהודית. רנד מביא את יצירותיו אל קדמת הבמה, בליווי יכולות משחק מרשימות שהופכות כל שיר לסיפור מרתק. בין השירים במופע: 'הספינה', 'רצוא ושוב', 'בין קודש לחול', 'עוקר ערים' ועוד.

לרכישת כרטיסים – לחצו כאן 

סינגולדה וחברים

Friends - אבי סינגולדה (צילום: אור מני, Friends)
צילום: אור מני, Friends

איפה ומתי? FRIENDS אילת – יום רביעי, 8.6 בשעה 20:30; כמה? 89 שקלים ו-69 שקלים לחברי הסתדרות.

אבי סינגולדה, הגיטריסט המפורסם והמוערך ביותר בישראל, מגיח לקדמת הבמה ולוקח את הקהל במעלית הזמן למפגן מוזיקלי מרשים שלא נראה כמותו. יחד עם חברים, זמרים ונגנים המלווים אותו, יבצע סינגולדה להיטים מכל הזמנים של מוזיקה ישראלית ובינלאומית, כאשר במרכז המופע נמצאת, כמובן, הגיטרה.

לרכישת כרטיסים – לחצו כאן 

ירמי קפלן עושה אלטון ג'ון

Friends - ירמי קפלן (צילום: דוד גרנות, Friends)
צילום: דוד גרנות, Friends

איפה ומתי? FRIENDS אילת – יום שני, 6.7 בשעה 20:30; כמה? 89 שקלים ו-69 שקלים לחברי הסתדרות.

מופע קיץ בלתי נשכח בכיכובו של ירמי קפלן, אחד מזמרי הרוק המוערכים במדינה ופרפורמר ענק. יחד עם ערן מיטלמן על הפסנתר, יבצע קפלו באופן ייחודי ואנרגטי את להיטיו הגדולים של אלטון ג'ון מזווית חדשה ומקפיצה. בין השירים במופע: 'Rocket Man' ,'I'm Still Standing' ,'Crocodile Rock' ,'Don't Let The Sun Go Down On Me' ועוד.

לרכישת כרטיסים – לחצו כאן