הצחוק טוב לבריאות. זו עובדה. ומעכשיו, גם תושבי הפריפריה יוכלו ליהנות ממופעי סטנד אפ של מיטב הקומיקאים ממש ליד הבית. החדשות המשמחות האלו מתאפשרות בזכות FRIENDS, המיזם החברתי של ההסתדרות ששם לעצמו למטרה להנגיש את התרבות לכולם – בכל מקום ובמחיר שווה לכל כיס. 

עד כה פתחה ההסתדרות כבר שישה מועדוני תרבות בירוחם, באר שבע, דימונה, אילת, נהריה וראשון לציון, שבהם יתקיימו מעתה אירועי התרבות הגדולים, ההצגות הפופולאריות וההופעות של מיטב האמנים. הכל במחיר מסובסד של 79-69 שקלים לכלל הציבור ובמחיר מסובסד עוד יותר של 59-49 שקלים לחברי ההסתדרות. 

"יש בקהל מישהו מדימונה?"

אם אתם אוהבים סטנד אפ (מי לא?), וודאי תשמחו לדעת שבין שלל אירועי התרבות שיתקיימו בתקופה הקרובה במועדוני FRIENDS, יהיו גם מופעי סטנד אפ קורעים מצחוק של הקומיקאים המעולים ביותר בישראל: 

שלומי קוריאט

איפה ומתי? FRIENDS באר שבע – יום שלישי, 17.5 בשעה 21:00; כמה? 79 שקלים ו-59 שקלים לחברי הסתדרות.

שלומי קוריאט, שפרץ לחיינו בהרכב הקומי "שלישיית פרוזאק" ובתוכנית הטלוויזיה "דומינו", עוד לפני שהפך לשחקן מוערך, חוזר לזירה הקומית עם מופע סטנד אפ קורע מצחוק, שבו הוא משתף את הקהל בזווית הראייה שלו (ושל כולנו) על חיי הנישואין, זוגיות, הורות, ילדים וכל מה שמצחיק בחיי היומיום. *המופע מיועד לגילי 18 ומעלה.

לרכישת כרטיסים – לחצו כאן 

אסף מור יוסף

איפה ומתי? FRIENDS ירוחם – יום חמישי, 23.6 בשעה 21:00; כמה? 69 שקלים ו-49 שקלים לחברי הסתדרות.

אחד הקומיקאים החדים והשנונים במופע סוחף וקומי, שעוסק בחוויות יומיומיות שכולנו מכירים. אסף הופיע בתוכניות טלוויזיה רבות וקטעי הסטנד אפ שלו חרכו את הרשת עם מיליוני צפיות ברשתות החברתיות. *המופע מיועד לגילי 18 ומעלה.

לרכישת כרטיסים – לחצו כאן

מאור כהן

איפה ומתי? FRIENDS ראשון לציון – יום רביעי, 8.6 בשעה 20:30; FRIENDS נהריה – יום שלישי, 28.6 בשעה 20:30; כמה? 89 שקלים ו-69 שקלים לחברי הסתדרות.

סטנד אפ מוזיקלי של אחד היוצרים המוכשרים בישראל. מאור כהן, משלב בין שירי הרוק האהובים שלו מלהקות כמו "זקני צפת" ו"הבליינים" לבין הומור הורס מצחוק, כפי שהציג בסדרות כמו "ארץ נהדרת" ו"הפרלמנט".

לרכישת כרטיסים – לחצו כאן

קובי מימון

איפה ומתי? FRIENDS דימונה – יום חמישי, 30.6 בשעה 21:00; כמה? 89 שקלים ו-69 שקלים לחברי הסתדרות.

היוצר, השחקן והסטנדאפיסט קובי מימון ("צחוק מהעבודה", "חברות", "זגורי אימפריה"), ששבר את שיא גינס העולמי במופע הסטנד אפ הארוך ביותר (42 שעות ו-20 דקות), אך מעולם לא קיבל על כך קרדיט בשל חוסר ראיות, במופע מצחיק ומשובח ללא מעצורים. *המופע מיועד לגילי 18 ומעלה.

לרכישת כרטיסים – לחצו כאן 

בן בן ברוך

איפה ומתי? FRIENDS באר שבע – יום חמישי, 21.7 בשעה 21:00; כמה? 79 שקלים ו-59 שקלים לחברי הסתדרות.

מופע חדש של אחד הסטנדאפיסטים המצחיקים והמתוחכמים ביותר, שמציג עומק עשיר בתובנות והבחנות לצד הומור קורע שגורם לשרירי הבטן לכאוב. המופע מתאים ומדבר לכולם, מילדים ועד מבוגרים, ומוציא את כל הצופים עם תובנות עמוקות ובעיקר, הרבה רגעים מצחיקים וקורעים.

לרכישת כרטיסים – לחצו כאן