קטלק כשל"פ

רגע לפני שנכנס החג, וכל טוקבק בעולם יאחל לי קבורה מחוץ לגדר - חגיגת חמץ! בתזמון מושלם לביעור, האינטרנט זורק את כל לחם השום שהוא יכול למצוא לתוך "מלחמת הכוכבים: הכח מתעורר", והופך אותו לסיפור חשוב על החמצה... (@דוסיםמצייצים)

The Garlic Awakens

ואפרופו: האם הריבועים בבטן של אלכסנדר סקרסגרד מזכירים חלה? גויה שואלת

לאוכלי קטניות

אם נצטרך לבחור צורה אחת שבה הומר סימפסון תרם לאנושות, הרי שזו תהיה נהמת הרעב + ריור שלו שמלווה כל אזכור של פחמימה. הודות לו, לכולנו יש דרך לבטא את הרגע המיוחד שבו העולם פשוט פוסק מלעניין אותנו, וכל מה שאנחנו יכולים לחשוב עליו זה לצוף בבריכה של הרוק שלנו על גבי דונאט ענקי. והודות לבלוג "eats like a duck", עכשיו אנחנו יכולים גם לשחזר את המאכלים המדהימים-נוראיים שהסימפסונס הצליחו לדחוס ב-27 עונות. הבלוג לוקח את המאכלים האיקוניים (וגם הזניחים) של הסדרה, מגרד להם מתכון ומכין גרסאות אמיתיות. כשמדובר במאפין סטיגמטה של הכומר לאבג'וי, או הקוגל של מיסטר ברנז, זה נראה כיפי ומעורר חשק. כשזה קוקטייל מיונז+וודקה של הומר - פחות. נסו בעצמכם!

בלב ים אף אחד לא יכול לשמוע אותך צורח

כל הדרמה של הטיטניק, רק בלי הפרצוף של לאונרדו דיקפריו: לכבוד ציון 104 שנים לטביעת ספינת הפאר, מתכנתים שעובדים על משחק מחשב שיתרחש על סיפונה יצרו שחזור מדויק של השקיעה האיטית של המפלצת למים, באסון שגבה את חייהם של 1,517 איש ו-11 פסלוני אוסקר. במשך שעתיים וארבעים דקות ההדמיה עוקבת אחר מפלס המים שהולך ועולה, בשילוב חלוניות מידע שצצות בסגנון פופ אפ וידאו ומודיעות ביובש על מאמצי הצלה שכושלים ועל הרגע בו נגני התזמורת נכנעים ומפסיקים את המוזיקה שניסתה להרגיע את קהל הנוסעים. אנחנו לא רואים אף אדם, רק מקיפים את המבנה בעוד סירות הצלה ריקות יורדות מדי פעם למים, והסאונדטרק היחיד הוא פקודות רב החובל, והחריקה המתמשכת עד לצעקות הנוסעים שנשמעות בעוד הספינה קורסת ויורדת למצולות. אפקטיבי, מדכדכך ומומלץ.

וגם:

* וולצ'ר ניחשו איך כל דמות ניו יורקית הייתה מצביעה בפריימריז שנערכו במדינה השבוע, וזה די מושלם

* אם למדנו דבר אחד על הפוליטיקה האמריקאית: הכפילה של טד קרוז עוד תביא אותו עד הבית הלבן


* הרימו כוס ווייט ווקר לכבוד העונה החדשה של "משחקי הכס". ועוד 16 קוקטיילים שיגרמו לכם להרגיש שאתם רוכבים על דרקון

* 10 שנים אחרי הפינאלה: אלן בול חוזר לפרק הסיום של "עמוק באדמה"

* נפלו בעריכה זוכר את הנופלים: כולם אוהבים את אמא של ריימונד

10 פעמים שוויד גרם לקירוב לבבות בין דמויות

* ולידיעת אלאור אזריה: