עלטה ירדה על העיר ניו יורק, והעיר זקוקה לגיבורים חדשים. העיר נשלטת על ידי שרדר וחייליו ולהם זרועות בכל מוסדות הממשל והשפעה רבה על הפוליטיקאים בעיר. עתידה של העיר נראה עגום, עד שארבעה אחים צעירים עולים מהביוב לפני השטח ובעזרת העיתונאית חסרת הפחד אפריל אוניל (מייגן פוקס) והצלם הפיכח שלה הם יוצאים להציל את העיר ולחשוף את התוכנית השטנית של שרדר. 

עבור מי שזקוק לתזכורת נספר שצבי הנינג'ה הם ארבעה אחים, שמאופיינים בתכונות ייחודיות. ליאונרדו הוא המנהיג של החבורה ונושא עימו זוג חרבות יפניות קטלניות במיוחד. דונטלו הוא המוח של החבורה, ידוע ביכולותיו ההנדסיות ובחיבה שלו להמצאות מבריקות. נחשב לחלק האלים פחות בחבורה ונושא איתו מטה ככלי נשק. רפאל הוא "חמום המוח", זה שלא יהסס להשתמש בפיגיונות שלו כדי להגן על אחיו בכל רגע. מיכאלאנג'לו הוא הצעיר והבדרן מבין כולם, מכור לפיצה ומשחקי וידאו. מומחה בנונצ'קו.

הסרט מבוים על ידי מייקל ביי ("רובטריקים") ומככבים בו: מייגן פוקס (אפריל אוניל), אלן ריטצ'סון (רפאל), נואל פישר (מיכאלאנג'לו), ג'וני נוקסוויל (ליאונרדו), ג'רמי הווארד (דונטלו), וויליאם פיכטנר (אריק סאקס) וויל ארנט (ורנון פרנוויק).

רוצים להתעדכן בכל הסרטים השווים? היכנסו לעמוד הפייסבוק של בא לי סרט