"לוגאן לאקי". שני אחים לא גאונים ולגמרי מנחוסים – אחד עם ברך דפוקה, השני עם יד שנשארה בעיראק – מחליטים לשדוד אצטדיון ספורט מוטורי במהלך מרוץ נסקאר, בעזרתו של מומחה לפריצת כספות שבמקרה יושב כרגע בכלא. הבמאי סטיבן סודרברג (סדרת "אושן") חוזר כאן לסרטי השוד ומעמיד קאסט מפואר עם צ'אנינג טייטום, אדם דרייבר, דניאל קרייג, סת' מקפרלן וריילי קיאו. נו, זאת שהייתה הבוסית המניאקית ב"אמריקן האני"

"טירת הזכוכית". זוכת האוסקר ברי לארסון ("חדר") מככבת בסרטו של דסטין דניאל קרטון, שביים אותה גם ב"טווח קצר 12" הנהדר. אם קראתם את הספר מאת ג'אנט וולס אז אתם יודעים במה מדובר: זה סיפור חייה של וולס, שקיבלה חינוך לא קונבנציונלי מזוג הורים לא תפקודיים – אב משכיל אבל אלים, אם מכורה לריגושים - ונאלצה לעבור תהליך ממושך של החלמה נפשית וקבלה עצמית. עוד מככבים: וודי הרלסון ונעמי ווטס

"שומר הראש והמתנקש". ראיין ריינולדס וסמואל ל. ג'קסון מככבים בסרט שנקרא במקור "שומר הראש *של* המתנקש", הבדל קטן שהוא כל הסיפור: שומר ראש מקצועי (ריינולדס) נאלץ להגן על האויב המושבע שלו, אחד המתנקשים היעילים בעולם (באמת? באמת אנחנו צריכים לכתוב פה במפורש "ג'קסון"?). גארי אולדמן וסלמה האייק הם בין שחקני המשנה בקומדיית האקשן הזאת של הצלם-שהפך-לבמאי פטריק יוז ("בלתי נשכחים 3")

"אנאבל 2". בראשית היה "לזמן את הרוע", שהוליד את הספין-אוף על הבובה אחוזת הדיבוק אנאבל, והנה כבר סרט ההמשך (או הסיקוול של הספין אוף. היי, ספיקוול!). מיה וג'ון, שבתם מתה לפני שנים בגלל אנאבל, מארחים נזירה ומספר ילדות שבית היתומים שלהן נסגר. והאורחות לא יודעות שהסיפור של בני הזוג עם אנאבל טרם הסתיים, כי אחרת איך יהיה סרט אימה. עם מירנדה אוטו, סטפני סיגמן וטאליטה באטרמן. ביים דיוויד פ. סנדברג ("כיבוי אורות")

"בואנה ויסטה קלאב אדיוס". לפני שמונה שנים יצא "בואנה ויסטה סושיאל קלאב" של וים ונדרס, אחד הסרטים התיעודיים האהובים והמצליחים של העשור הקודם. עכשיו חוזרת לקובה הבמאית לוסי ווקר ("יומן התרסקות") כדי להתעדכן מה קרה מאז עם המוזיקאים שהיו הגיבורים של ונדרס, ועל הדרך להבין את הנקודה הספציפית הזאת בהיסטוריה של קובה כולה

צריכים עוד מידע?

הנה מה שהמבקרים שלנו חושבים על הסרטים שרצים עכשיו בקולנוע:

תומר קמרלינג יושב בחושך

נעמה רק אומרת

וגם:

סוגרים קופה: הסרטים הכי מצליחים בקולנוע

טריילר פארק: הטריילרים הלוהטים של השבוע

 mako תרבות בפייסבוק