1. המשפחה שלה היגרה לארה"ב עם 250 דולר בלבד

כשמילה קוניס, במקור מלינה מרקובנה קוניס, הייתה בת שבע, עזבה את אוקראינה של ימי ברה"מ לטובת לוס אנג'לס. אמה, מורה לפיזיקה, ואביה, מהנדס מכונות, החליטו שלשני ילדיהם עדיף לגדול בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, גם אם זה יצריך מהם לוותר על רוב מה שהשיגו במולדותם מוגבלת האפשרויות. "ההורים תמיד אמרו שכסף הוא שורש כל רע", היא סיפרה בראיון לטלגרף לפני חמש שנים. "אני מאמינה בזה במאה אחוז. הייתי בת תשע שמחה, למרות שהמשפחה הייתה ענייה". אמא ואבא קוניס לא יכלו להמשיך לעסוק במקצועות המקוריים שלהם ואימצו בארה"ב שלל עבודות "מוזרות", כהגדרת הבת - האם עבדה כאורזת בסופרמרקט, האב היה נהג מונית, צבעי ואפילו שליח פיצה. מילה הצעירה הגיעה לבית הספר החדש לפני שהספיקה ללמוד אנגלית: "זה הרגיש כמו להפוך לחירשת ואילמת בגיל שבע".

2. היא פגשה את הסוכנת שלה חודש אחרי שהתחילה ללמוד משחק

הוריה של מילה רצו לעזור לה להכיר חברים ולהשתלב, אז כשהייתה בת תשע הם רשמו אותה ללימודי משחק. הם לא ממש יכלו להרשות את זה לעצמם, אך ההשקעה התגלתה כמשתלמת כשמילה "התגלתה" זמן קצר אחר כך ע"י סוזן קרטיס, שעובדת איתה עד היום. למקרה שתהיתם איך זה לגדול ב-LA.

3. הג'וב הראשון שלה בתחום היה פרסומת לבארבי

היא נראית אותו דבר. זה אפילו קצת מטריד.

4. בהמשך הייתה גם פרסומת לליסה פרנק

עדיין נראית אותו דבר, אבל הפעם מדובר בפיסת ניינטיז טהורה ומושלמת:

5. היא הופיעה בתפקידים קטנטנים ב"ימי חיינו" וב"משמרת המפרץ"

ד"ש לג'ואי טריביאני וכל זה.

6. היא שיקרה לגבי הגיל שלה בשביל התפקיד ב"מופע שנות השבעים"

כדי להיבחן לתפקיד ג'קי ברקהארט, קוניס הייתה צריכה להיות בת 18. באודישן היא הצהירה שתהיה בת 18 "ביום ההולדת שלה", רק לא ציינה איזה יום הולדת. היא הייתה אז בת 14 ונראתה בערך בת 10, אבל למלהקים זה כנראה לא הפריע. את הלימודים בתיכון היא סיימה בעזרתו האדיבה של מורה פרטי, והשלימה שיעורי בית בין טייק לטייק.

7. היא הופיעה בהמשכון הזוי ל"אמריקן פסיכו"

סביר להניח שאפילו ההורים שלה לא צפו ב"American Psycho II: All American Girl".

8. היא הצטרפה לחייל שהוצב באפגניסטן לנשף של המארינס כי הוא ביקש ממש יפה

סרג'נט סקוט מור העלה סרטון ביוטיוב בו הוא מזמין את מילה לדייט, והצופה ג'סטין טימברלייק פנה לידידותו ושותפתו ל"ידידים פלוס" בעניין. בנובמבר 2011 השניים בילו יחד כארבע שעות ואפילו רקדו ל"The Time of My Life", לא כולל ההרמה המיתולוגית מ"ריקוד מושחת".

9. היא מעריצה את אירוסמית' ואוהבת וורקראפט וסטאר טרק

בלב היא בעצם תיכוניסט עם זקן תיש מבת ים.

10. היא לא באמת מופיעה בעירום חלקי בסרטים "קח את זה כמו גבר" ו"ידידים פלוס"

אם כבר דיברנו על ג'ואי טריביאני, אי שם בקליפורניה יש שחקנית צעירה שמספרת בהתרגשות לחברים שלה שהיא הייתה כפילת הגוף של מילה קוניס פעם.

11. היא ואשטון קוצ'ר בכלל התחילו כיזיזים

שזה אקסטרה מצחיק בגלל שהיא הופיעה בקומדיית היזיזים שמתאהבים על אמת "ידידים פלוס" בערך באותו זמן שהוא הופיעה בסרט התאום "קשר לא מחייב" לצד נטלי פורטמן. ביקום מקביל מילה ואשטון לא הפכו לזוג וילדו ילד, ומעריצים "מופע שנות השבעים" ישנים בשלווה בלי לדעת שג'קי וקלסו היו ביחד באמת.

12. והרבה קודם היא הודתה שהיה לה קראש עליו

כש"שנות השבעים" עוד שודרה קוניס יצאה למשך תקופה עם מקולי קלקין (אוי לא). אחרי הפרידה ממנו הודתה בראיון שנדלקה על הקולגה החתיך שלה, שהיה נשוי אז לדמי מור.

13. היא הייתה עיוורת בעין אחת לתקופה מסוימת

קוניס סובלת ממחלה דלקתית כרונית בעיניים בשם איריטיס, ונאלצה לעבור ניתוח כדי לחזור לראות באחת מעיניה. תסמונת אחרת בעינייה דווקא העניקה לה תכונה כיפית - יש לה עין אחת חומה ואחת ירוקה.

14. היא ואשטון קנו את טבעות הנישואים שלהם ב-Etsy

של מילה עלתה 90 דולר, של אשטון עשרה דולר יותר. ישר כוחם!

My Little Family!

A photo posted by Mila Kunis (@kunismilax) on


15. את "אמהות רעות" היא התחילה לצלם קצת יותר משנה אחרי לידת בתה הבכורה

בסרט היא אמא לילדים גדולים בהרבה, שזה לא בדיוק אמין כי היא עדיין נראית בעצמה בערך בת 16.