1. בלה סוואן, "דמדומים"

סיבת הרצח: הבעת ייסורים קבועה על הפנים. בלה הייתה צל חיוור של ואזה מאיקאה עוד לפני שהתחיל סיפור האהבה עם אדוארד, אבל במקום לומר תודה על ההרפתקה המשוגעת שנכנסה לחייה, היא המשיכה להתעקש להיות ממורמרת מהחיים. ובכן, בלה, אם היית מתבגרת היית לומדת שבעולם האמיתי החלשים לא זוכים לרחמים – הם פשוט הופכים לבלתי נסבלים.

כלי הרצח: שיניים של ערפד, כמובן. שיכאב לה קצת, לפחות פעם אחת בחיים תהיה לה הצדקה להזעיף פנים.

מילים אחרונות: "היי, סוג אחר של כאב. נו שוין".

2. בובי דורפמן, "קפה סוסייטי"

סיבת הרצח: נחנחיות. אולי זו ההשראה מדמותו של וודי אלן ואולי סתם הגילום של ג'סי אייזנברג, אבל לבובי הנחנח יש פרצוף שפשוט דורש סטירה. הוא אופורטוניסט חסר ערכים שמצליח איכשהו להיות גם אפס וגם מתנשא, גם פחדן וגם אמיץ מספיק כדי להטריד שוב ושוב את ווני עד שהיא תסכים לצאת איתו – ואז לוותר עליה לטובת איזה אפס אחר, מבוגר יותר ומעניין פחות.

כלי הרצח: לתת לו לפטפט את עצמו לדעת בלי לספק לו מזון או שתייה.

מילים אחרונות: "ואז חשבתי לי, היי, למה לא בעצם, הרי –-- תגידו, החדר מסתובב או שזה רק אנ-"

3. אדם, "המסור"

סיבת הרצח: היסטריה. בתכל'ס, לורנס, הרופא שגם הוא כלוא באותו חדר מעופש יחד עם אדם, הוא הגרוע מבין השניים, אבל אדם היסטרי כל כך שהוא הספיק בינתיים למות מבפנים שלוש פעמים וברוורס, וכל מה שנדרש להשלמת המלאכה היא להרוג אותו באמת וזהו. נכון, לא נעים לגלות שנחטפת על ידי רוצח פסיכופת, אבל בנאדם, אם אתה כל כך אוהב את החיים תתאפס על עצמך ותנסה להתמודד במקום ליילל כמו מסכן.

כלי הרצח: מסור, כאילו דה.

מילים אחרונות: "חיטאת את זה לפחות? מה זאת אומרת לא?!"

4. איימי דאן, "נעלמת"

סיבת הרצח: הקם להורגך, השכם להורגו. איימי היא בחורה מהממת, מבריקה ובלתי צפוייה, שזה כל מה שצריך כדי להיות אשת חלומות – או פסיכופתית מהגיהנום. אין לדעת אם היא תתהפך עליך כשתשכח את מושב האסלה למעלה או כשתביא לה פרחים מהסוג שהיא לא אוהבת, ולהתגרש ממנה נשמע כמו הרעיון הכי מסוכן בעולם. בקיצור, הדרך היחידה להיפטר ממנה היא להרוג אותה.

כלי הרצח: זה לא משנה, העיקר שהאשמה תיפול על מישהו אחר.

מילים אחרונות: "חכה רגע, אני אוהבת אותך!".

5. הג'וקר, "יחידת המתאבדים"

סיבת הרצח: אין סיבה שלא. הג'וקר של יחידת המתאבדים הצטייד בסט המניירות המעצבן ביותר שנראה על המסך השנה (אולי חוץ מזה של הנסיכה מירנה) ובביצועי משחק איומים, אבל הדבר הנורא ביותר בו הוא שאין לו שום סיבה להתקיים. הוא לא פסיכופת ממקום אנרכיסטי, אלא סתם ממקום חסר סיבה, ולא תורם שום דבר לא לעולם ולא לעלילה.

כלי הרצח: דחיפה למכל חומצה (אמיתית).

מילים אחרונות: "מוהאהא, גם כשאני מת אני כזה משוגע!".

6. הנסיכה מירנה, "אליס מבעד למראה"

סיבת הרצח: הבחורה הזו נולדה להירצח. התלתלים הבלונדינים, גינוני הנסיכה המוגזמים, הקול המאנפף – אלוהים, כמה שהדמות הזו בלתי נסבלת. שלא נדבר על כך שעוד כילדה היא הייתה תולעת קטנה והפלילה את אחותה בחטא שלה עצמה – ובכך סללה את דרכה של אחותה לגלות חברתית, בעוד היא הפכה לנסיכה מושלמת שכולם אוהבים.

כלי הרצח: האבסה ביותר מדי קפקייקס מושלמים.

מילים אחרונות: "אני בחיים לא הולכת לאכול יותר קינוחים".

7. לני פדר, "מגודלים"

סיבת הרצח: ילדותיות. רוב האבות הפתטיים הפכו לכאלה כדי להיראות מגניבים בעיני הילדים שלהם, אבל לני פתטי כי הוא רוצה להיראות מגניב בעיני החברים הפתטיים לא-פחות שלו – ובעיני הוא-עצמו. חוץ מזה, ההומור שלו דלוח כל כך שאפילו הילדים לא צוחקים.

כלי הרצח: בדיחה חדה, לשם שינוי.

מילים אחרונות: "זה מצחיק!".

8. הוברט מינל, "הרגתי את אמא שלי"

סיבת הרצח: גיל ההתבגרות. הוברט הוא התגלמות הנער האיום-ונורא: בטוח שהוא צודק וכולם טועים, שהוא מיוחד ונדיר ולא מובן, שאמא שלו היא התגלמות הרשע. החפירות והצעקות שלו בקול הגבוה שעוד לא סיים להתחלף מכריחות אותנו לקחת דווקא את הצד של אמו המסכנה, שנאלצת לסבול את התפלץ הזה.

כלי הרצח: כאפה חזקה במיוחד.

מילים אחרונות: "זה הכי חזק שלך?".