בשלב הזה כבר ברור שהדיבור מסביב לסרט "קאטס" מעניין יותר מהסרט עצמו, עד כדי כך שאנחנו קצת מקווים לעוד יצירות מביכות/משונות שכאלה. סרטים זוכי אוסקר זה נחמד, אבל מה מאחד בין בני אדם יותר משנאה משותפת?

שלושה חברים אמריקאיים החליטו לקפוץ על הבוז הגורף לסרט, ולנסות לתעל אותו למשהו חיובי - צדקה. הם הקימו קמפיין מימון המונים למען ארגון Housingworks, שפועל למען נשאי HIV ואיידס ובעיקר למען אלה מהם שאין להם איפה לגור, ואם הם יגיעו למטרה של 15 אלף דולר - הם יצפו בסרט ברצף במשך 24 שעות.

יש לציין ששלושת החברים כבר צפו בסרט בקולנוע - אפילו יותר מפעם אחת - כך שהם יודעים פחות או יותר למה הם נכנסים. יחד עם זאת, צפייה בקרקס המשונה הזה שוב ושוב (13 פעמים, אם אנחנו רוצים להיכנס לחישובים) עשויה להוביל לתוצאות מעניינות. הכללים של הצפייה פשוטים - הם יצפו בסרט שוב ושוב במהלך 24 השעות, כשההפסקות היחידות שלהם יהיו במהלך הקרדיטים. מותר להם להזמין חברים להצטרף לצפייה וגם לדבר בזמן הסרט, כל עוד כל הנוכחים צופים בו. בנוסף, הם ישדרו את הצפייה בלייב סטרים, ו-100% מההכנסות מהקמפיין ילכו לארגון Housingworks.

למרות שהמטרה חשובה והניסוי בבני אדם נשמע מצחיק במיוחד לצפייה, הקמפיין מזדחל די באיטיות בינתיים. בשלושה הימים שהוא באוויר, הצליחו לגייס פחות מ-2,000 דולר מסך של 15 אלף דולר. אבל מי שכן תרמו, דאגו גם להשאיר תגובות מעודדות, כמו: "בהצלחה, אני מקווה שהמוחות שלכם לא ימסו", ״אני מקווה שאתם יודעים מה אתם עושים".