הקומיקאי דיוויד ספייד לא ידע כמה הוא מפורסם באוסטריה, עד שהוא ראה את הדיוקן שלו מצויר בענק על קיר בניין בעיר לינץ. ספייד בוודאי התרגש מהאהבה שהוא מקבל, עד שקרא את הציטוט שנכתב לצד הדיוקן.


המשפט המוכר, "עדיף להישרף מהר מאשר לדעוך לאט" ("It’s better to burn out than fade away"), לקוח ממכתב ההתאבדות של קורט קוביין (ומשיר של ניל יאנג, "Hey Hey, My My"), ומי שצייר את הדיוקן גם הקפיד לציין את זה מתחת לציטוט. מה שאותו אמן לא ידע, למרות הערצתו לקוביין, הוא איך בדיוק נראה כוכב הרוק המנוח. דיוקנו של ספייד מתנוסס לצד הכיתוב, וברור שחל פה בלבול חמור, כשפרצופו של הקומיקאי החליף את זה של סולן להקת נירוונה.

אם אתם צריכים תזכורת, כך נראה קורט קוביין:

A post shared by Randie Lawren �� (@brooklyn_bruja) on


וכך נראה דיוויד ספייד:


דומה? גם אנחנו לא חשבנו.

ספייד המסכן יכול להתנחם בעובדה שיש שחשבו שהוא דומה לקורט קוביין. אבל אם להיות כנים, הדמיון מסתכם בכך שלשניהם יש שיער שטני וחולצת פלנל. קריירת המשחק הצנועה של הקומיקאי ממשיכה לשקוע לאיטה (בניגוד לציטוט של קוביין/יאנג), ואם חשב לרגע שיוכל לשמוח על כך שהאוסטרים מעריצים אותו, הוא נאלץ לגלות שהוא כל כך אלמוני - עד שבעיניהם הוא סתם בחור שדומה לקורט קוביין. אם האוסטרים בעצמם לא היו בהירי שיער ועור, היינו יכולים לחשוב שכל האמריקאים נראים בעיניהם אותו דבר, אך ברור כי זה לא המקרה. אז עם כל ההשתתפות בצערו של ספייד, ליבנו יוצא אל הצייר הכושל, שככל הנראה סובל מנזק מוחי שפגע ביכולת זיהוי הפרצופים, ואפילו ביכולת לעשות חיפוש גוגל פשוט.

mako תרבות בפייסבוק