ארבע שנים אחרי סרט הביכורים "אנשים שהם לא אני", שאותו ביימה ובו גם כיכבה, הבמאית הדס בן ארויה חוזרת עם סרט חדש בשם "מישהו יאהב מישהו". הסרט, זוכה פרס השחקנית ופרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל ירושלים, בנוי בשלוש מערכות ומספר שלושה סיפורים שונים, ומככבת בו אלישבע וייל.

"מישהו יאהב מישהו", שאורכו 90 דקות, הוקרן בפסטיבל ברלין 2021 ועתיד להגיע לאולמות הקולנוע בעוד שבועיים, ב-16 בדצמבר. לא נחשוף ספוילרים משמעותיים, אבל נספר כי המערכה הראשונה מתרחשת במסיבה, ובה בחורה צעירה מחפשת את האקס שלה כדי לספר לו מידע חשוב. המערכה השנייה מתמקדת באותו האקס, שמפתח מערכת יחסים עם אבישג (וייל), והשניים מנסים להגשים פנטזיה מינית ומתמודדים עם התוצאות. המערכה השלישית מספרת על מערכת היחסים שמתפתחת בין אבישג ובין השכן שלה, לו היא מוציאה את הכלב באופן קבוע.

"אנשים שהם לא אני", שבן ארויה כתבה וביימה, הופק כסרט סטודנטים ותפח לסרט באורך מלא שעלה לאקרנים ב-2016 וסימן אותה כקול מובהק של הדור שלה. כשנואשה מהחיפושים אחר שחקנית שתגלם את הגיבורה, היא ליהקה את עצמה לתפקיד הראשי, שדרש ממנה להופיע בעירום כבר בסצינה הראשונה. בהמשך שיחקה גם ב"האחיות המוצלחות שלי" ובסרט "קצפת ודובדבנים" של גור בנטביץ', שבעקבותיו זכתה בפרס אופיר.