לינדה קרטר, שגילמה את וונדר וומן בסדרת הטלוויזיה המצליחה בשנות ה-70, תחזור ליקום של די.סי עם תפקיד קטן בסרט "וונדר וומן 3", לצד גל גדות שירשה את מקומה. קרטר בת ה-70 הגיעה עם במאית סרטי "וונדר וומן" פטי ג'נקינס לאירוע מעריצים של די.סי קומיקס וחשפה כמה פרטים לגבי הסרט החדש. באירוע, ג'נקינס התנצלה בשמה של גדות על שלא יכולה הייתה להגיע, ואמרה כי "גל כל כך מבואסת שהיא לא פה היום. היא האדם הכי עסוק בעולם, עם שלוש ילדות קטנות והמון ימי צילום, אבל היא מתרגשת בדיוק כמונו לקראת 'וונדר וומן 3'". 

קרטר, מי שהייתה מזוהה יותר מכל אחת אחרת עם הדמות של "וונדר וומן" - עד גל גדות, כמובן - שיחקה אותה בסדרה ששודרה בין 1976 ל-1979. היא הופיעה בתפקיד קטן בסצינה שקל היה לפספס בסרט הקודם בסדרה, "וונדר וומן 1984". דמותה של קרטר, לבושה בשמלה כחולה כשצמיד דומה לזה של וונדר וומן על ידה, נראתה אז בסצינה ששודרה אחרי כתוביות הסיום, מסתובבת בשוק ותופסת במהרה עמוד שנופל לצדה, לתדהמתם של הסובבים. כשאישה אסירת תודה ניגשת אליה ושואלת לשמה, דמותה של קרטר מציגה את עצמה בתור אסטריה.

"מי היה מאמין שבימי חיי - בזמן הזה בחיי - המתנה המרגשת הזו תוענק לי, זה כל כך מגניב", אמרה ג'נקינס על ההזדמנות לחזור ליקום גיבורי העל בסרט. "וזה בדיוק מה שאני מקווה שהצופים והמעריצים של 'וונדר וומן' יידעו: אני רוצה שהם יפנימו שהחיים מלאי הפתעות, ושה'וונדר וומן' שבתוכם חיה ובועטת".